Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей90Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 16 из 18
Показано с 151 по 160 из 174.
    Нервова, курррва

Re: Найдорожча фотографія в світі продана за 4,3 млн доларів

Ответ Сообщение от Lera Посмотреть сообщение
    на свій рахунок?
    Маладєц, дочитуєтесь до підпису! Майте його на увазі...)

Ответ Сообщение от Lera Посмотреть сообщение
    Що ви не критик ми вже зрозуміли
    Упасібох! Ніколи не претендувала!))))

Пророк

Надо отдать должное Гурски и его менеджерам за способность продавать фотографии. В наше время это трудно, даже в случае таких больших постеров.
    Но вот подумалось, ранее Пинчук тоже задорого что-то купил у Гурски и теперь Гурски и его пиар команда решила подогреть интерес к персоне фотографа купив за "пинчуковские" деньги (чуток добавив грошенят) другую фотоработу Гурски. Ведь в это раз покупатель то неизвестен...
    Нервова, курррва

RAMM, на мій погляд серед бешеного розмаїття фото прекрасної і якості, і досконалості виконання, і ракурсів, що так би мовити, в моду входить "нєформат")))
    Може люди втомилися від прекрасного? Їм кітч подавай!))) Звідти і жлобарт, і поезія з матами і тому подібне...
    2.0

Merry Corpse, перша подобається за колористикою, наприклад. я б таке дома з задоволенням почепила з задоволенням. а друга невнятна. переважно через те, що якість картинки в жипег ще гірша ніж у першої...

Ответ Сообщение от sharasha Посмотреть сообщение
    і жлобарт, і поезія з матами і тому подібне...
    а ці штуки винятково для тих, хто вміє чути і бачити. у всемережжі можна знайти відео з Антінової виставки з інсталяціями гопніків у клітці і торгашкою кіосковою. вроді і смішно, але ж як боляче розуміти, шо оце він такий, наш світ. і стає сумно і противно...

Ответ Сообщение от RAMM Посмотреть сообщение
    Согласен. 1я, во первых - яркее, во вторых - размер кубиков и их расположение создает устойчивую картину, читай, более приятную для созерцания.
    2я неудачная, во первых - бледнее, во вторых неустойчивая композиция и размер кубиков негармоничен.
    у першій соблюдєно ще "золотоє сєчєніє". тому вона і приємніша. плюс контраст.

умніки успіли вже придумать демотіватор, якшошо. тоже питання - а за шо дєньги? а за то...
    Пророк

Лидер!

2.0

Merry Corpse, а на це шо ви скажете?

або на це?

Пророк

Схоже, що принцип як у студента: перші три курси студент працює на залікову книжку, а потім залікова книжка працює на студента.

Тут те ж саме: заробив художник собі ім"я - а далі вже ім"я саме працює на нього, що б він не нарисував.

Згадав серію "Универ - Новая общага", де Кузя пішов з Машею на виставку, а так як сам нічого в мистецтві не розуміє, то його навчили казати всього три слова: "Глубоко", "Мрачно", "Апокаефічно"

Короче, дивлюся я на ці картини і про першу можу сказати: "Глубоко", а про другу: "Мрачно".

http://www.ex.ua/view/10862258
    5та серія
    Пророк

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    Merry Corpse, а на це шо ви скажете?
    Она вверх ногами висит!
    Зануда

Ответ Сообщение от Ch!p Посмотреть сообщение
    Тут те ж саме: заробив художник собі ім"я - а далі вже ім"я саме працює на нього, що б він не нарисував.
    а ще буває так - живе художник, малює...йому кажуть "знавці": "лайно ваші картини, Вінсент. Хіба у сараї повісити". Далі помирає у злиднях, а тоді через 100 років після смерті картини продаються за мільйони. ну так...82,5. Знаєте таку історію? ))))
    2.0

Merry Corpse, не смішно, і мабуть пора завершувати цю розмову... принаймні з мого боку.
    а стосовно цієї роботи, можливо дійсно, варто було її дивитися вживу, але на жаль... її автор - в сотні геніальних людей планети, Іван Марчук... і перша - це просто адовий труд для втілення ідеї, а друга пашить експресією... не та ладно, я не навязую....
+ Ответить в теме
Страница 16 из 18