Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей90Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 14 из 18
Показано с 131 по 140 из 174.
    Львовянин

Re: Найдорожча фотографія в світі продана за 4,3 млн доларів

Ответ Сообщение от ejen Посмотреть сообщение
    ого! дискуссия здесь однако =)
    а вообще, хорошее кино есть на эту тему:
    Есть еще отличный фильм "Буги-вуги" - http://www.kinopoisk.ru/level/1/film/397583/

«Искусство есть во всем»

Так утверждает слоган фильма. Да и, собственно, сам фильм рассказывает об этом. Кто-то находит арт почти в каждом предмете, потому что помешан на этом, а кто-то, потому что просто умеет делать деньги. Еще «Буги-Вуги» о том, что все в мире искусства (и не только) продается и покупается, несмотря на бесценность некоторых экземпляров.
    ...
    В основе фильма одноименный роман Дэнни Мойнихэна, который рассказывает о лондонском арт-мире. Режиссер фильма Данкан Уорд прекрасно знаком со всеми реалиями арт-«тусовки»: его супруга — известный куратор Молли Дент-Брокхерст.

Пророк

Ответ Сообщение от ejen Посмотреть сообщение
    а вообще, хорошее кино есть на эту тему
    і я хотіла те саме сказати!
    гарно ілюструє процес становлення сучасних художників. при чом, досі не пойму, чи фейк ця кіношка чи ніт :)
    для мене бенксі - справжній митець, а тері, фільмограф і його товариш - оце саме той, хто вийде через сувенірну лавку, чия ціль у мистцетві не певна ідея (яку художник хоче донести до глядача, хоч часто за доволі епатажним вираженням цієї ідеї ми вже не можемо розгледіти її, як у хьорста чи уорхола, згаданих тут вище), а просто мистецтво заради мистецтва. Але і це важко розрізнити, тому що замість певної ідеї може бути просто відзеркалення якогось явища, настрою, будь-чого іншого, шо хвилює в даний момент митця. І вже неважливо, за скільки продадуть його картину, і, тим більше, на які суспільні потреби могли піти ці гроші (де та межа, коли людина _має_ витрачати свої гроші на суспільні потреби, а коли тільки на свої? хто знає точно, вкрадені чи зароблені в людині ці гроші?)
    томй я погоджусь з Шарашой, шо якшо ми, глядачі/слухачі і взагалі ЦА твору не можемо точно пояснити, про що цей твір - то при чом тут художник? невнятно доніс свою ідею? а це у нього такі мистецькі засоби, свобода вираження своїх думок. Чи все має бути розжовано, шоб ніхто часом інше не подумав?
    Пророк

Ответ Сообщение от sharasha Посмотреть сообщение
    "От ідіот, за шо? Откуда бабки? От би й мені! Прямо зараз! прямо тут! Зірвати куш!"
    Интересно, где Вы это прочитали? За все 14 страниц не было ни от кого подобных заявлений.

Ялина, тоже самое, кто-то в чем-то упрекал художника?
    Пророк

Давайте я вам лучше еще провокацию подкину )))

Как вы оцените эти две работы? Какая гениальна, а какая не очень? Какая более ценна? ))

№1
    Нажмите на изображение для увеличения
Название: post-16351-1291981545.jpg
Просмотров: 18
Размер:	111.3 Кб
ID:	33288

№2
    Нажмите на изображение для увеличения
Название: 20080520.jpg
Просмотров: 15
Размер:	10.1 Кб
ID:	33289
    Пророк

Я б за №1 заплатив на пару гривень дорожче
    Зануда

Перша - це Марк Ротко, живопис кольорового поля. Друга мені особисто невідома.
    Жодна не на мій смак. Хоча є у Ротко і такі, що мені справді подобаються.
    Пророк

Ответ Сообщение от fabulist Посмотреть сообщение
    Перша - це Марк Ротко, живопис кольорового поля. Друга мені особисто невідома.
    Жодна не на мій смак. Хоча є у Ротко і такі, що мені справді подобаються.
    Вы, як завжди, сама толерантність ))
    Зануда

Ответ Сообщение от Merry Corpse Посмотреть сообщение
    Вы, як завжди, сама толерантність ))
    так а що на другому фото?
    До речі. Ще треба брати до уваги, що дивитися репродукцію 200x200 pix і живу роботу - різні речі. Але це так...спостереження.
    Пророк

Ответ Сообщение от fabulist Посмотреть сообщение
    так а що на другому фото?
    До речі. Ще треба брати до уваги, що дивитися репродукцію 200x200 pix і живу роботу - різні речі. Але це так...спостереження.
    Давайте подождем, может еще кто-то выскажет свое мнение (интересно бы без помощи гугла)

200*200 тут уж извините, нет оригинала )) хотя замечание справедливое.
    Зануда

Ответ Сообщение от Merry Corpse Посмотреть сообщение
    Давайте
    Давайте. А тоді ще варіант - давайте програємо Брамса і "чай вдвайом" - хто збере більше голосів. Або продемонструємо щось з Тарковського і з Бекмамбєтова. Теж цікаві досліди. ))) Тільки результат відомий наперед, і він у контексті розмови нічого не значить, як на мене.
+ Ответить в теме
Страница 14 из 18