Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей90Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 13 из 18
Показано с 121 по 130 из 174.
    Пророк

Re: Найдорожча фотографія в світі продана за 4,3 млн доларів

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    а з приводу "а якби.." я взагалі не хочу говорити... бо в історію нема категорії "а якби"...
    не хотите, а говорите: "Я не думаю, що так вільно про це сказала б Ахматова..." - суждение как раз из разряда "а якби"

Ответ Сообщение от sharasha Посмотреть сообщение
    Проте, це радше характеризує мене, як невігласа, аніж применшує талант Пікасо.
    Ну десь так...
    ото и есть главное отличие,современный гений никогда не допустит мысли, что он - невіглас.
    Хотя старые мастера часто были не довольны своими работами.

Офтоп:
    Стаття 28 Конституції України. Кожен має право на повагу до його гідності.
    не повага до його гідності - это если назвать художника говнюком, а когда картины - это критика )))

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    Тому якщо чувак заробляє на життя пенісом, шо тут такого... картини малюють аби отримати за них копійчину, бо це теж робота. деякі з часом "тягнуть" на шедевр, але всьому голова час - він спопелить і недобросовісних критиків.
    з цим погоджуюсь.

Нервова, курррва

Ответ Сообщение от Lera Посмотреть сообщение
    современный гений никогда не допустит мысли, что он - невіглас.
    Хотя старые мастера часто были не довольны своими работами.
    шо ви гаварітє???!!!))) Досліджували думки гені'в. Ну, чесслово, не смішіть. не виставляйте себе останніми ідіотами.

это если назвать художника говнюком, а когда картины - это критика )))
    )))))))) бугага!!!!!!!!!!!!!!
    А судьи кто???
    Дівчатка і хлопчики, ну хто ви? Ну, хто, шоб мати право взагалі давати якусь критику (так розумію, ви посягаєте на право критикувати професійно)?
    так от треба професійно розбиратися від техніки виконання до історії...
    Воно вважає те гівном, а те негівном і вже називає себе критиком! Акстісь!
    ОМГ, ну шо ж так багато гондурасів вилазить??!!!
    Пророк

)
    А судьи кто???
    Дівчатка і хлопчики, ну хто ви? Ну, хто, шоб мати право взагалі давати якусь критику (так розумію, ви посягаєте на право критикувати професійно)?
    так от треба професійно розбиратися від техніки виконання до історії...
    Воно вважає те гівном, а те негівном і вже називає себе критиком! Акстісь!
    ОМГ, ну шо ж так багато гондурасів вилазить??!!!

А ну, расскажите нам, кому же, по Вашему мнению, даровано сие исключительное право на выражание своих мыслей и суждений относительно произвидений исскуства?
    А на счет права професиональной критики, Вы заблуждаетесь. Никто не притендовал и даже не заикался об этом. Это уже ваши домыслы.

NB Заодно может и расскажите, кто дал вам право обращатся к собеседнику в среднем роде?
    Гуру

ого! дискуссия здесь однако =)
    согласен на все 100%:
    у мистецтві є поняття "моє", "не моє", "не розумію", ну і "графоманія"
    допустим, не понимаю я искусства Дэмиена Херста или Уорхола (вернее не понимаю, почему это называют шедеврами и плятят такое бабло), но это не повод говорить, что это - "говно"

а вообще, хорошее кино есть на эту тему:

Пророк

Нам, простим дівчаткам і хлопчикам, зоісім і не обов"язково професійно критикувати витвори мистецтва. Так само як і іншим мільйонам глядачів (слухачів, читачів, і тд)
    Достатньо всього два критерії: подобається/не подобається.

Незрозуміло, тільки, чому думка кількох професійних критиків нав"язується мільйонам глядачів?
    Якщо мільйони сказали: "нам не подобається", а критик сказав: "шедевр", то витвір мистецтва вважається шедевром.
    Якщо мільйони в захваті, але критик сказав, що витвір фуфло, то все, витвір повне фуфло, і начхати на думку інших, бо інші ніхто, а критик він критик.
    Пророк

Ответ Сообщение от ejen Посмотреть сообщение
    допустим, не понимаю я искусства Дэмиена Херста или Уорхола (вернее не понимаю, почему это называют шедеврами и плятят такое бабло), но это не повод говорить, что это - "говно"
    Я бы не циклился на слове "говно", как оценке. Допустим, наверняка, где-то в культурной Франции кто-то назовет работу того же Гурски мерде, и что? Да, мерде звучит культурно и красивше чем гавно, ну и что? Человек выразил свою оценку, пусть и некультурно. Но посмотрите на нынешних гениев, да и прошлых, они тоже зачастую не стесняются в оценках других(и конкурентов в т.ч.) и гавно и т.п. тоже можно услышать из их уст. Хотя в этом случае это и элемент делания скандала и привлечения к себе внимания соответственно. И ничего, гавно из уст гениев мы прощаем, даже хихикаем - "О! какой молодец, незакомплексованный, точно гений, они все чудаковатые". А критики, может и не всегда они используют слово гавно, но бывает их критика звучит похлеще слова этого.

Ответ Сообщение от ejen Посмотреть сообщение
    а вообще, хорошее кино есть на эту тему:
    Думал, ролик на 1 мин 26 сек, хотел глянуть по быстрячку, а там полное кино 1 час 26мин)))
    Пророк

Ответ Сообщение от RAMM Посмотреть сообщение
    Я бы не циклился на слове "говно", как оценке. Допустим, наверняка, где-то в культурной Франции кто-то назовет работу того же Гурски мерде, и что? Да, мерде звучит культурно и красивше чем гавно, ну и что? Человек выразил свою оценку, пусть и некультурно. Но посмотрите на нынешних гениев, да и прошлых, они тоже зачастую не стесняются в оценках других(и конкурентов в т.ч.) и гавно и т.п. тоже можно услышать из их уст. Хотя в этом случае это и элемент делания скандала и привлечения к себе внимания соответственно. И ничего, гавно из уст гениев мы прощаем, даже хихикаем - "О! какой молодец, незакомплексованный, точно гений, они все чудаковатые". А критики, может и не всегда они используют слово гавно, но бывает их критика звучит похлеще слова этого.
    золотые слова!
    Зануда

Ответ Сообщение от RAMM Посмотреть сообщение
    Человек выразил свою оценку, пусть и некультурно.
    Шановний, я Вам чесно зізнаюсь. Якби на початку дискусії опоненти просто виразили свою оцінку, я б і слова не сказав. Навіть якщо б у грубій формі.
    Я, власне, весь час казав про дещо глибшу проблему.
    Критикувати можна і потрібно. Втім, наприклад, на фотосайтах дуже явно можна простежити різні гатунки критиків. Один просто скаже - "гавнофотка", "гавно" а інший вкаже на недоліки, порадить своє бачення, ще й припише ІМХО.
    Нервова, курррва

fabulist, нє-нє! Тут критики зібрались! Ти шо?! Ось дивись:

не повага до його гідності - это если назвать художника говнюком, а когда картины - это критика
    Зануда

fabulist, нє-нє! Тут критики зібрались! Ти шо?!
    та дійсно. От мені ще здається, що треба скромніше про себе думать. Тоді і оцінки стають стриманими і виваженими.
    Гарно махати шашкою в юності! Здається, що навколо одні однодумці...всі разооом....жик! жиииик! Славно.
    Поважати думку інших починаєш згодом. Ну, то таке.
+ Ответить в теме
Страница 13 из 18