Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей48Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 2 из 6
Показано с 11 по 20 из 59.
    Постійний відвідувач

Re: Тема про плохих фотографов (Новобрачные отсудили у фотографа 1500...).

Все таки набежали =)

Пророк

жаль только срач не начался
    Постійний відвідувач

я в вас верю =)
    сейчас должен быть новый вброс.
    Пророк

Sam-profoto? )
    Пророк

Ответ Сообщение от Саб Посмотреть сообщение
    сейчас должен быть новый вброс.
    Для затравки:

Недавно відзняв своє перше весілля.
    Проглянувши результати, схопився за голову - я б точно на себе в суд подав за такі фотки.
    Хоча, я їх одразу попереджував, що досвіду не маю ще ніякого, що найміть краще професіонала. Самі винуваті.
    Але то інше.
    Відпрацювавши день, починаю розуміти за що професіонали беруть свої гроші.
    Було дуже важко. Особливо важко було боротися із стереотипами місць для зйомки - Біла бесідка, орел, вічний вогонь і т.д. (власне кажучи, я так ці стереотипи і не поборов.) Довелося їхати по "стандартному маршруту". Процитую наречених: "На весіллі не з"їздив на Білу бесідку - вважай, що весілля не було".
    А ще важко було боротися із натовпом гостей: мами, папи, бабусі, дідусі, братики, сестрички, дяді, тьоті (і ще купа всих), і кожного окремо треба сфоткати з молодими, на фоні бесідки, на фоні ложки, на фоні каменюки, орла і т.д.
    Тільки надумаєш щось "творче" замутити, як тут же в кадр влазять друзі нареченого зі словами: "сфоткай нас з молодими!". Діватися нікуди- сфоткав. "А тепер на мій фотоапарат" - протягує мені мильницю гість, "І на мій!" - ще один тягне...

Шановні професіонали - я не знаю, як вам вдається побороти стандартні маршрути і гостей, але судячи з мого такого малесенького досвіду - це майже нереально.

Ось так...
    Пророк

В прошлом году фоткал у друзей на свадьбе паралельно с профессионалами, только больше по "неформату" выступал, а в этом году был свидетелем и только позировал )). Что я могу сказать, в первом случае фотографии профессиональных фотографов выигрывали только за счет объективно лучшей техники и, в некоторых моментах, опыта фотографа, но в целом, довольно стандартные сюжеты, может красивые, но абсолютно не оригинальные. Во втором случае я был откровенно удивлен, что за это еще и деньги взяли. Чего только стоила ретушь пасмурного неба неведомым мне эффектом аля рain`товской "присыпки"...
    Короче, Ch!p, есть разные градации "профессионального фотографа" и может тем людям, которых ты снимал, большего и не нужно от фотографии ничего кроме белой беседки и орла на фоне ))
    Руда, з хвостом

Ch!p,
    Ответ Сообщение от Ch!p Посмотреть сообщение
    боротися із натовпом гостей
    приходить з досвідом. Варто все ж розуміти, що сфотографувати 2 десятка "заборчиків із гостей" це частина твоєї роботи. Нещодавно розповідала подруга, яка була гостем на весіллі (ім'я фотографа вона не пригадала, на жаль): на прохання сфотографувати подругу і її чоловіка з молодятами отримала відповідь: "Я такого не снимаю, я снимаю только жениха и невесту".
    З одного боку - якщо пара в курсі подібних тонкощів роботи конкретного фотографа - ноупроблем. Проте негативний відгук від сторонніх вона (фотограф) вже має. Ясно, що всім не догодиш....

P.S. а без драки вже не цікаво???))))
    Пророк

Ответ Сообщение от Merry Corpse Посмотреть сообщение
    может тем людям, которых ты снимал, большего и не нужно от фотографии ничего кроме белой беседки и орла на фоне ))
    Дуже сподіваюся, що вони залишуться задоволеними (фото ще не віддав).

Ответ Сообщение от Rinka Посмотреть сообщение
    "Я такого не снимаю, я снимаю только жениха и невесту"
    Я б мабуть теж негативний відгук залишив.
    В моєму розумінні тут повинен працювати старий добрий принцип: "клієнт завжди правий".
    Вибачте, вам платять гроші - будьте ласкаві, відпрацьовуйте їх на всі 100%. А не то я знімаю, то не знімаю...
    Імхо, так не можна.
    Хоча, повторюся, сам досвіду зовсім не маю. Може б тоді вважав інакше.
    модератор

Ответ Сообщение от Merry Corpse Посмотреть сообщение
    фоткал у друзей на свадьбе паралельно с профессионалами
    Иногда вот таких "фоткающих параллельно" задушить хочется, честное слово:)
    Пророк

Ответ Сообщение от V00D00People Посмотреть сообщение
    Иногда вот таких "фоткающих параллельно" задушить хочется, честное слово:)
    +1
    Молодих фоткаєш, а вони очі в різні сторони - на паралельних.

До речі, помітив, що паралельним молодята позують значно завзятіше, ніж платному фотографу.
+ Ответить в теме
Страница 2 из 6