Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей43Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1 из 4 1 2 3 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 39.
    les
    Філософф

Фотодоказ: вагітна жінка - найкрасивіша жінка

Створив цю тему на фотофорумі, бо навіяло саме фотовиставкою.
    Зараз у Києві проходить виставка фоторобіт Юлії Маланюк "9 місяців. Очікування", присвячена вагітним жінкам, їх красі.
    Отут викладений проект, на базі якого створена виставка.

Завжди вважав, що вагітні жінки - найкрасивіші жінки, а вагітність - гармонійне поєднання жіночої краси, духовної та фізичної. Тому сприйняв проект Юлії Маланюк підтвердженням, фотодоказом мого бачення.

Нажаль, сам не є фотографом. Не маю гарних фотів по темі. Але пропоную фотоспільноті форуму підтримати тему та розміщувати тут фото майбутніх мам.

Banned

Re: Фотодоказ : вагітна жінка - найкрасивіша жінка

Для девушек которые были беременны,эти фото ,являются особенными!
    Понимаю...
    ри?

Я мабуть чогось не розумію, але це ....як би так щоб пом'якше виразитися....карочє....фу.

По-перше, нічого гарного не бачу у запєчатлєнії вагітності, в плані тому, ну навіщо оце все на показ?!
    По-друге, не збагну, навіщо ЖІНКИ роблять такі фото, погоджуються на них? Одна справа, якщо ти десь на ДР пішла, і тебе разом зі всіма клацнули. А інша - влаштовувати плановано фотосесію з оголенням живота, грудей етсетера, а для дуже вибагливих і сміливих - ще й еротічні фотки поробити з кружавчиками на округлених формах.
    Ізвінітє, але як на мене - ЦЕ КАПЄЦ!

Вобщє, навєрноє, я марсіанка, бо... нда... хіба шо під страхом смерті дозволила б над собою так знущатися. Да, напевно вагітність - щаслива пора, але вона дуже інтимна, я б сказала. А ОЦЕ вряд лі можна так назвать.
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Цілком і повністю згоден з Лайтою і Шарашею. Була б це моя жінка - нізащо не дозволив би виставляти отаке в неті. Фото бувають різні, навіть інтимні фото викладають в просторах тирнету. Але ж світлини вагітної жінки - це набагато більше, ніж інтим. Для себе - пажалуста, як кажеться на вкус і цвєт фломастєри різні (с). Я ще розумію одне-два фото без виставляння усіх принад напоказ, зроблених фотографом для особистого сімейного альбому. А це - фе, какая гадость (с).
    2.0

нє, сказать шо воно прям таке гидке - не скажу.
    наприклад тутечки http://fotogracio.com.ua/photo/main/270 обнаковенні приторно-гламурні фотки, без художньої цінності, як на мене, але якісні.
    а оця http://fotogracio.com.ua/system/data...eb8a75fc76.jpg мені навіть подобається.
    тобто все слід ділити напополам і шукати художню цінність (якшо вона там є)
    а виділяти шо оце ось пузаті, а це не пузаті.. ну це все рівно як зробити виставку "краса негритянської раси", або "краса інвалідів у візку"... тобто це може бути, але якщо вихоплено момент. якшо вразувати, яке стрьомне пузо під час вагітності (розтяжки, бла-бла) то людина відповідальна за ретуш постаралася круто.

Sky, ну ти даєш! "я б не розрішив". а якби в ней мрія всього життя така - пузом посвіркать! тьолки єсть такого штибу, шо всьо - я мать, мішен посібл, і на цім закінчується власне. тому тут право консенсусу.
    Пророк

Ви зануды, http://fotogracio.com.ua/system/data...03b109f835.jpg , чем плохо?. да и вообще мне там 80% понравилось, буду беременной обязательно какнибудь пофоткаюсь! это ж память, да и вообще!
    Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    яке стрьомне пузо під час вагітності (розтяжки, бла-бла
    видела пару пуз беременных, ниче страшного такого особо не было) или мне повезло?)
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    а якби в ней мрія всього життя така - пузом посвіркать!
    ну то вже якщо мрія всього життя - хай фотається хоть і кожен день, але завіщо виставляти у тирнед? Може я дійсно чогось малость не розумію.

Ответ Сообщение от кетя Посмотреть сообщение
    Ви зануды, http://fotogracio.com.ua/system/data...03b109f835.jpg , чем плохо?. да и вообще мне там 80% понравилось, буду беременной обязательно какнибудь пофоткаюсь! это ж память, да и вообще!
    кетя, ніхто ж не каже, що фото погані. Повторюсь - для чого в інтернет їх викладать?
    Пророк

Sky, тю, а что тут такого, это дело каждого, выкладывать или нет.
    я лично ничего ужасного в этом не вижу.
    Пророк

Мені подобаються вагітні на вигляд. Середньостатистична українка має за все своє життя місяців 4 для того, щоб отримати таке фото. Тому і фотографуються - зафіксувати мить, якої вже, може, й не буде НІКОЛИ.
    Не подобається тільки , що це стає модою - виставляти на загал.
    Banned

Ответ Сообщение от Sky Посмотреть сообщение

кетя, ніхто ж не каже, що фото погані. Повторюсь - для чого в інтернет їх викладать?
    А для чего фото вообще в интернет выкладывают, даже здесь у нас на форуме практически все выкладывают свои фото.Из поездок, праздников,портреты....
    Интересно у вас получается, если беременная девушка гуляет по парку или едет в транспорте в тоненькой футболке это нормально, а если на фото это жесть!!!
    Я думаю негативное отношение к этим фото высказывают девушки которые еще не были беременны(хотя еще не знаю у кого из высказавшихся здесь есть дети)
    Я думаю ОЧЕНЬ вульгарно выглядят звезды эстрады которые беременные с голым пузом выходят на сцену петь и танцевать.
+ Ответить в теме
Страница 1 из 4 1 2 3 ... ПоследняяПоследняя