Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей43Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 3 из 4
Показано с 21 по 30 из 39.
    Гуру

Re: Фотодоказ : вагітна жінка - найкрасивіша жінка

2 sharasha:
    то я і кажу: комусь подобається, комусь - ні. це нормально. але коли хтось каже, що то огидно, то я не розумію. мені огидніше дивитись, наприклад, на фото помираючих дітей в африці, розуміючи, що той, хто знімав, був ситий і мав камеру за декілька тисяч баксів - оце дійсно огидно!

Постійний відвідувач

имхо хороший жанр, душевный

п.с. может нравиться или нет а фукать в данном случае низко.
    Нервова, курррва

Нізко фукать на сало, коли його їсть твій сусід!
    модератор

Фукают те, что в соседней теме кайфуют от кровища и кишок, так что тут диагноз... ИМХА

не обращай внимания...
    ри?

V00D00People, ти як завжди прав))))

Да, от є такі люди, яких абсолютно не пре од виду оголеної вагітної жінки. Це діагноз :)
    А ви шо думали, всі будуть приходити і казати "Боже,яка краса!!! Це вєрх совіршенства!!! давай ісчо!!" ???

Ах, простітє, забула, нада ж по уставу - "ненравиццяфу", якшо так більше довподоби.
    2.0

V00D00People, от я ждала - ну коли ж! маладєц, хлопче!

ejen, про Афріку і те.пе. в природі хтось когось постійно їсть, наприклад. а потім какає. і все шо єсть в природі прекрасне (напевно). комусь подобаються пузатіки, інший до безкінечності може насолоджуватися вигинами кісток на черепі. кожному просто своє.
    Нервова, курррва

От очєнь жаль, шо потерто мій перший пост в етой чудо-тємє! Бо він коротко і лаконічно висловлював наше з Лайтою ставлення!)))

V00D00People, хм.... Паліция нравав? Шось я себе в темі про кишки не помічала. Може ткнеш носом?!
    Пророк

Лайта, ну якщо ж ти дозволяєш собі казати "фу", то будь готоф, що і в темі, яка тобі подобається, хтось скаже фу. А якщо собі не дозволяти, то тоді маєш право возмущатись.А так все по-чесному.
    ри?

Ответ Сообщение от черешня Посмотреть сообщение
    ну якщо ж ти дозволяєш собі казати "фу"
    Звичайно дозволяю, чому ні? :) шось є таке, що може стати на заваді?
    Мені то шо? Я кажу шось за нечесність? Я висказала свою точку зору. Я не можу і не хочу восхіщатися такими фото, і я пояснила чому. Не розумію, що тут такого? Завжди є ті, хто за і проти. Якби ми всі були однакові, було б нецікаво жити)))
    Офтоп:
    П.С. Теми, які мені подобаються, більшістю не підтримуються. Але є меншість, яка поділяє мої вподобання. Навіть, якщо я буду одна в темі, теж нічого страшного. Вже якось переживу група підтримки мені не потрібна. От дивись, ті фільми, які дивлюся я, не дивиться ніхто; більшість мною читаних книг ніхто не читає, бо тіпа ж Обожешозафігня?! Все по-чесному)
    Нервова, курррва

черешня, яка ти чесна! Все по-чесному. Нема в житті ні справедливості ні чесності! Ти ж взросла дєвачка і должна б це уже знать!)))
    Да, я спокійно фукаю на те, шо мені не нра. К прімєру, на оті торти із пластіліна, на прізідєнта, на отето, на койкого.... ой! на растакойкого!)))) Бо мені це все не нра. А казати, шо ето "нізко" - дійсно нізко!
+ Ответить в теме
Страница 3 из 4