Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей43Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 2 из 4
Показано с 11 по 20 из 39.
    23q
    23-й участник

Re: Фотодоказ : вагітна жінка - найкрасивіша жінка

Мне нравится.

Пророк

Завжди подобалися вагітні на вигляд. Навіть несімпатішні дівчата часто ставали зовні цікавішими. Ну і все залежить, як на мене, від одягу. Якшо вагітна вдягається так, як і раніше: намагається натягти всі ті самі штАнці, майки, то виглядає досить куцо і безглуздо. А коли вдягаються спеціальні речі для вагітних - комбінезони і платтячка, то виглядає дуже симпатично.
    Особливо симпатично виглядають невеликі і худенькі дівчата, які в вагітності лишаються худенькими і з’являється лише живіт.
    2.0

кетя, ну може і повезло... но я десь бачила фотки без ретуші, тіпа хоум пікс. ото такого точно показувать ніззя. естетичний шок гарантіруваний. ну або роди онлайн. і такі кадри бувають.
    Sky, ваще то мистецтво для того і придумано, шоп людям показувати... може я не так розумію сенс мистецтва. як хоче в тирнед - хай. ну або на виставку.
    Гуру

это я к тому, что предмет спора абсолютно не нов:
    http://www.photosight.ru/photos/3313137/?from_member

а это о том, что фото беременной женщины может быть очень красивым:
    http://www.photosight.ru/photos/3122238/?from_member

вопрос же не в фото :) вопрос в области этики, эстетики, морали и т.д. и т.п.
    :)))
    2.0

ejen, знову ж таки, якшо фотограф бачить естетично - то чому б ні. все має право на існування.мені наприклад бісять тонни дитячих фоток, але є такі, які я зберігаю собі на кампутер, тільки тому що вони красиві, одухотворені.

пс - чб фотка - жжесть как она єсть! харашо шо я не їв. хоча в розділ треш - сойдьот.
    Філософф

Лічно мені фото не дуже сподобались, мені подобаються фото вагітних, коли вони душевні, там маленькі платтячка притулені до живота чи пінетки, щось намальвано радісне там же, або малеча тулиться до живота, в пастельних тонах. Тобто такі, які загалом друкують в журналах для мамів. А не намагання впихнути вагітну жінку в образ топ-моделі вішалки. Це сугубо моє бачення.
    2.0

ну єслі буть зовсім чесним, то кожен з нас щас сипляє власними штампами. і я в тому числі. а нас сам дєлі, всьо може буть.
    Завсідник

Влезу в разговор... Беременность, это то время, когда женщина особо красива, нежна, раздражительна и привлекательна. Если бы в то время, когда моя жена была беременна, я имел те возможности, которые сейчас, то каждый бы её шаг был на плёнке. Да, да, именно на плёнке, потому-что старшей моей дочери уже 20 лет. Фото беременных, как и любые другие жанры, бывают хорошие, красивые, удачные, и разные. На эту тему можно дисскусировать бесконечно, единственно точно, то, что беременность это прекрано!!! А фото беременных, это частица того прекрасного времени.
    Нервова, курррва

ejen, о! мерсі!
    мені якось ну зовсім не нра дивицця на чужі беремчаті животі! От зовсім.
    Мені воно неестетично!
    змія болотяна ОЧКОва

ren_pl,от оце воно. Якшо комусь це потрібно, значить це повинно буть. до того ж, це настільки приватна справа, шо вирішуває її одна, максимум- двоє людей. все інше - фігня. Хочеться тобі - та хоть по всьому місту розклей фотки своєї вагітної дружини, хвастайся. а ні, то ні. Те ж саме можна казати про НЮ - сісі, пісі, попи; міні-юбки і вегетаріанство. комусь пльохо, а комусь - манна небесна.
    Фотки нормальні. Єсть дуже даже красіві. З квітами, наприклад.
+ Ответить в теме
Страница 2 из 4