Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей4Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1 из 2 1 2 ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 15.
    модератор

Свадебные традиции и приметы

Свадьба довольно старинный ритуал.Конечно, от многих традиций и обычаев мы отступили, но многим продолжаем следовать. Становимся на рушнык, посыпаем молодых, ломаем Коровай.
    Кроме того часто на свадьбе много различных примет. Хороших и не очень. Нужных и не слишком. Вот об этом и хочется поговорить в этой теме)

ри?

Re: Свадебные традиции и приметы

Не виходити заміж в босоніжках. Ніззя. Шоб п’ятка була закрита обізатєльно. Чого ніззя, я не знам, але всі цим пужають))

І ще я шчитаю, шо дуже нехароше діло шось лупить на весіллі. Ну там на тарілки стрибати, вазу посипальну кидати об асфальт, келихи гатити, з яких пили молоді чи ше шось подібне. Починати подружнє життя з биття посуду? Шозафігня?! Голову б одкрутила за таке. Це все на правах ІМХО.
    модератор

А мене, як фотографа, наприклад дуже дратує шипіння старшого покоління - між молодими не ходити, нєвєсту одну не фотографувати... А ще букет нікому не давати. Крім свідків)
    штатний скептик

laithemmer, ну так то ж на щастя! Келихи б'ють. Інша справа, шо тому, хто пройдеться по скалкам може бути не так вже і радісно - зіпсоване взуття в кращому випадку.
    ри?

Любаша, та нашо мені таке щастя, щоб келих, з якого я пила, розтрощили? У мене лічно зразу б зіпсувався настрій. Тому я і проти, коли молодих змушують шось бити або без їх дозволу б’ють батьки.
    Новачок

НАщот босоножек...низзя....бо якщо пятка або носок відкриті то ваажається що щастя з дому втече.....а нащот келехів...я згодна...
    Новачок

але скільки ж цікавого, але незрозумілого та нелогічного :)
    Новачок

существует масса традиций кому интерсно пишите в теме http://www.poltavaforum.com/obshchae...o-gadanie.html спрашивайте.свадьба это не только торжественный день но и день когда залаживается фундамент семьи на многии года вперед.и нужно все сделать правильно
    Пророк

Ответ Сообщение от миланка Посмотреть сообщение
    но и день когда залаживается фундамент семьи
    ....залаживается - эт, надо понимать, от слова лажа?

Да..как лодку назовётё, так она и поплывёт )))
    Гуру

Вот оно что оказывается. А я то голову ломаю,чего ж оно не так у меня пошло?? А оказывается, незалажала я с фундаментом в своё время
+ Ответить в теме
Страница 1 из 2 1 2 ПоследняяПоследняя