Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1Благодарности
 • 1 Сообщение от LAEN
+ Ответить в теме
Показано с 1 по 8 из 8.
 1. #1
  Offline
  Пасажир

  №13 "Кр. Ринок - с. Лісок"


  До 01.07.09 - маршрут №23


  Рух пільгових автобусів у Лісок відновлено

  Днями у міського голови Андрія Матковського побував селищний голова с.Лісок Юрій Ліхоліп, який виклав кілька побажань щодо соціального розвитку цієї приміської зони. Він, зокрема, поскаржився на припинення руху пільгового автобуса в селище, який надавав безплатні послуги пільговим категоріям громадян. А таких тут чимало. Рух пільгового автобуса було оперативно відновлено.

  Як повідомив начальник відділу з питань транспортних перевезень і зв’язку Микола Дубинка, збій пояснюється тим, що перевізник, який виграв конкурс на маршрут в селище з умовою перевезення пільгових категорій громадян, невдовзі відмовився його обслуговувати, посилаючись на нерентабельність та складнощі, пов’язані з подоланням залізничних переїздів, які спричиняють порушення графіків руху, а відповідно і скарги пасажирів.

  На даний час маршрут взялося обслуговувати добре відоме в місті товариство з обмеженою відповідальність «АВА експрес» в рамках програми «Місто без околиць». Приватне підприємство виділило на маршрут новенький автобус середньої місткості марки «Еталон», який прийшовся до душі жителям «Ліска. Перший рейс здійснюється о шостій тридцять, останній – о двадцятій годині. Всього одинадцять оборотів.

  Як сказав Микола Дубинка, з проведенням нового конкурсу на маршрут, рух пільгового транспорту в селище остаточно стабілізується. Голова селищної ради задоволений роботою автобуса, відповідальним підходом керівництва автопідприємства, а також оперативністю міською влади.
  http://rada-poltava.gov.ua/news/2009/8/14/07031142/

 2. #2
  Offline
  Пасажир

  Re: №13 "Кр. Ринок - с. Лісок"


  Після місячної перерви відновив рух 13-ий маршрут «Критий ринок – Лісок» в рамках програми «Місто без околиць»

  І одне з питань, що пролунало на післясесійній прес-конференції міського голови Андрія Матковського, знайшло відповідь. Мешканці селища Лісок, які скаржились на місячну відсутність пільгового автобуса, у п'ятницю зітхнули з полегшенням. О 10.25 розпочав сталий рух 13-й міський маршрут «Критий ринок – Лісок» в рамках програми «Місто без околиць».

  Селище Лісок, як й інші віддалені райони міста, мають свої проблеми. Його мешканці говорять: останнім часом гостро постало транспортне питання.

  /Юрій Лихолип, селищний голова с.Лісок

  Одним з таких болючих і гострих питань була відсутність пільгового обслуговування пасажирів в автобусі, які їздять до нас в Лісок/

  У відділі з питань транспортних перевезень та зв'язку говорять, що маршрут на Лісок - один з найскладніших. Віддалене розташування від міста ускладнюється і наявністю 3-х залізнодорожніх переїздів.

  Днями, розповідають мешканці, саме переїзд став причиною більш ніж годинної затримки руху транспорту. Серед інших невдоволень, цього разу – до перевізників – майже місячна відсутність руху пільгового автобуса. Однак, після колективного звернення мешканців до міського голови у 3-денний термін це питання вдалось вирішити.

  /Бабуся

  не ходив майже місяць. А от тільки сьогодні. Все, дали розклад, буде їздити за старим/

  У відділі транспортних перевезень та зв'язку міськвиконкому таку пільгову затримку пояснюють проведенням конкурсу і зміною перевізника.

  /Микола Дубинка, начальник відділу з питань транспортних перевезень та зв'язку МВК

  У нас був перевізник, який виграв конкурс, і потім відмовився обслуговувати цей район. Ми запустили інший автобус, проте він був без пільг. Зараз ми це питання вирішили. Відсьогодні, 14 серпня, почав ходити пільговий автобус, який буде рухатись до 25 серпня/

  А вже 25 серпня, продовжує Микола Дубинка, буде проведений додатковий конкурс, який остаточно вирішить постійного перевізника. Однак, переконують транспортники, незалежно від того, залишиться на 13-му маршруті нинішній перевізник, чи буде інший, умова для всіх залишиться незмінною – наявність пільгових перевезень. Також, зазначив Микола Дубинка, планують і в подальшому покращити транспортне питання Ліска. На прохання мешканців спеціалісти міськвиконкому спільно з працівниками ДАІ розглянуть можливість переносу кінцевої зупинки в більш зручне для мешканців місце.

  Крістіна Криженко
  http://www.misto-tv.poltava.ua/news/5140/
 3. #3
  Offline
  Пасажир

  Re: №13 "Кр. Ринок - с. Лісок"


  Сейчас маршрут №13 облуживает автобус Богдан А09202 ЧП "Автомир".
 4. #4
  Offline
  Пасажир

  Re: №13 "Кр. Ринок - с. Лісок"


  Осінь/зима:

 5. #5
  Offline
  Пасажир

  Re: №13 "Кр. Ринок - с. Лісок"


  З десяти придбаних за програмою «Зворотній зв'язок» напередодні Дня міста міською владою автобусів один за зверненнями громадян обслуговує селище Лісок. До цього часу на маршруті в Лісок працювали приватні перевізники. Зважаючи на залізничні переїзди, віддаленість та велику кількість пенсіонерів, вони вважали маршрут невигідним і їх робота викликала чимало нарікань. Віднині мешканці селища у потрійному виграші: автобус «Місто без околиць» комунального підприємства «Полтаваелектроавтотранс» ходить чітко за графіком, перевозить пільговиків безплатно (чого раніше не було), та ще й маршрут продовжили майже на півтора кілометра – в самий закуток «Ліска». Місцеві жителі вулиць Озерної, Новаторської, Коломенської кажуть, що на перших порах навіть очам не вірили, що таке може бути. Як стверджує голова селищного комітету Зінаїда Абакумова, селище, в якому мешкає майже 4 тисячі мешканців і яке найбільш віддалене від центру, чекало автобус «Місто без околиць», а тим більше продовження маршруту. Саме в цьому районі проживає багато людей шановного віку і шість з десяти учасників бойових дій у Великій Вітчизняній війні. Тепер вони можуть проїхати з одного кінця селища в інший і дістатися автобусом до місцевої амбулаторії сімейної медицини. За півгодини добратися до центрального ринку і зробити необхідні покупки. Перший автобус з селища відправляється о шостій тридцять ранку, останній – після восьмої вчора. Селищний голова вдячна голові міста, адже скільки не зверталися – завжди отримувала ділову відповідь. Так, за зверненнями ветеранів та жителів налагоджено радіомовлення, замінені лампи освітлення та встановлені плафони, облаштовано дитячий спортивний майданчик, прокладений водогін. Тепер лісківчани просять, щоб маршрут продовжили до самого краю селища. Наразі питання вивчається
  http://www.rada-poltava.gov.ua/news/22255270/
 6. #6
  Offline
  Пасажир

  Re: №13 "Кр. Ринок - с. Лісок"


  перевозить пільговиків безплатно (чого раніше не було)
  Больше года уже туда ездит "Автомир". (фото выше) Который возит всех льготников. Как это "раніше небуло"???
 7. #7
  Offline
  Пасажир

  Re: №13 "Кр. Ринок - с. Лісок"


 8. #8
  Sky
  Offline
  Небо в твоїх очах ©

  Re: №13 "Кр. Ринок - с. Лісок"


  Сьогодні стою на зупинці. Під'їзджає автобус, все начебто нічого, "Південний вокзал" по кільцю. Та номер має бути 51 (судячи з деталізації на табличці). Але не тут то було, на склі майоріє здоровенна цифра 60. А ви як хочте, так і добирайтеся в Лісок.
  П.С. Аналогічно вчора ввечорі маршрут №58 - на табличці навіть натяку немає на те, що він має заїзджати в с.Яр. Чітко написано "Кільцевий" (тобто має бути 21-ий).
+ Ответить в теме

Похожие темы

 1. №8 "Кр. Ринок - с. Вороніна"
  LAEN в разделе Робота міських автобусних маршрутів
  Ответов: 61
  Последнее сообщение: 17.01.2014, 12:33
 2. №5 "Кр. Ринок - с. Яківці"
  LAEN в разделе Робота міських автобусних маршрутів
  Ответов: 18
  Последнее сообщение: 02.07.2010, 19:08
 3. Ответов: 0
  Последнее сообщение: 17.06.2009, 18:20
 4. Український "Beeline" пропонує своїм абонентам "Довірчий платіж"
  fragov в разделе Новини операторів мобільного зв'язку
  Ответов: 0
  Последнее сообщение: 23.06.2008, 14:57
 5. Ответов: 8
  Последнее сообщение: 27.06.2007, 23:38

Теги для этой темы