Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей9Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 2 из 3
Показано с 11 по 20 из 21.
 1. #11
  Offline
  Постійний відвідувач

  Re: №1, 61, 62 - на Вакуленці


  якби можна було б щось заперечити або наказати або зняти з маршруту та дозволи забрати та вигнати цього КЛ уже б давно зробили...але гроші вирішують все...майже все...нажаль йдуть мимо кишень звичайних працівників

 2. #12
  Offline
  модератор

  Re: №1, 61, 62 - на Вакуленці


  Ответ Сообщение от LAEN Посмотреть сообщение
  Воно їм треба?
  :wall:
 3. #13
  Offline
  Пасажир

  Re: №1, 61, 62 - на Вакуленці


  З маршрутів №61 та №62 зникли Рути (принаймні я не бачив), натомість з"явилися Еталони з 49-го маршруту, один Богдан з 41-го та один Іван з Харкова (!)
  І судячи з нових табличкок (які доречі всі як одна і розміщенння написів не характерне для Полтави) тепер вони їздять так:
  61 - Героїв Сталінграду - Алмазний - Фрунзе - Вакуленці.
  62 - Героїв Сталінграду - Браїлки -Центр - Вакуленці.
  Миниатюры Миниатюры poa_ivan_ah0992aa_120219e2.jpg   poa_ivan_ah0992aa_120219e1.jpg  
 4. #14
  Offline
  Пророк

  Re: №1, 61, 62 - на Вакуленці


  Козлик-стрибунець, а не автобус...

  ...хоч ззовні змінили трохи "морду" і "корму", але коли бачиш це "чудо автопрому" нагортаються слова:
  "Как вы козлики прыгающие не рядитесь, всё равно в (полноценные) автобусы не годитесь".
 5. #15
  Offline
  модератор

  Re: №1, 61, 62 - на Вакуленці


  Ответ Сообщение от vladd Посмотреть сообщение
  Козлик-стрибунець, а не автобус...
  ...хоч ззовні змінили трохи "морду" і "корму", але коли бачиш це "чудо автопрому" нагортаються слова:
  "Как вы козлики прыгающие не рядитесь, всё равно в (полноценные) автобусы не годитесь".
  Згоден, краще б такий http://www.poltavaforum.com/attachme...aa_120225e.jpg
 6. #16
  Offline
  Пасажир

  Re: №1, 61, 62 - на Вакуленці


  Полтавського перевізника поза конкурсом позбавили маршрутів

  Полтавський міськвиконком достроково розірвав договір з перевізником на маршрутах № 61 та № 62

  На одному з полтавських міських маршрутів — № 61 та № 62 (на Вакуленці) змінився перевізник. Про це можна судити з того, що раніше у мікрорайон їздили маршрутні таксі «Рута», наразі ж — автобуси «Богдан», «Еталон» та «І-VAN». Проте конкурс на маршрути ще не оголошувався.
  Покара через «перевертнів»?

  Цю інформацію підтвердили у відділі з питань транспортних перевезень та зв’язку Полтавського міськвиконкому. Виконуючий обов’язки начальника Сергій Шпак зазначив, що з колишнім перевізником — ТОВ «КЛ» — міськвиконком договір розірвав:

  — На перевізника постійно поступали скарги — і від депутатів обласної ради, і від звичайних громадян. Перевізник не дотримувався графіка, нерідко ми фіксували і те, що водії не доїжджали до Вакуленців — лише до Богдана Хмельницького і назад. Траплялося, що ТОВ «КЛ» порушував й інші правила, наприклад, їздив не по своєму маршруту: замість Вакуленців курсував «по кільцю».

  За словами Сергія Шпака, наразі на маршруті працює тимчасовий перевізник — ПП «Зінченко». А сам конкурс на маршрути № 61 та № 62 оголосять протягом найближчих трьох місяців. Чому на даний момент працювати дали саме цьому перевізнику? На це Сергій Миколайович відповів так:

  — Справа у тому, що ПП «Зінченко» першим виявив бажання їздити на маршрутах № 61 та № 62 і, відповідно, подав заяву. Чи зручніше буде добиратися полтавцям до пунктів призначення на автобусах невеликої місткості, ніж на маршрутних таксі, подивимося пізніше. Спробуємо наразі так. Усе-таки в «Руті» 19-20 сидячих місць, а загальна місткість того ж «Богдана» — 43 пасажиромісця.

  Нагадаємо, у відділі з питань транспортних перевезень вже попереджали, що при вирішенні питань з водіями, які не їздять за своїми маршрутами, будуть категоричними. При цьому через недобросовісних працівників («маршрутчиків-перевертнів») страждатимуть їх роботодавці, з якими розриватимуть договір.
  Покара через підбурення народу депутатом?

  За словами Володимира Кочерги, співзасновника ТОВ «Кочерга і Лакутін», причиною втрати маршруту стало невдоволення роботою товариства одного з полтавських депутатів:

  — Є такий депутат Ленінської районної ради — Віктор Стеблянко, живе сам десь у районі Вакуленців. Тож почав він підбурювати усіх. Аби ті писали на нас скарги. Начебто одного вечора він не міг виїхати у місто протягом 40 хвилин. Проте це не реально. Так, бувало, що на Богдана Хмельницького висаджували людей, проте це тільки у тому випадку, коли машина ламалася. Не буде ж водій везти полтавців на Вакуленці, наприклад, зі зламаними гальмами тощо. У міськвиконкому також говорять, що ми багато чого порушували. Звичайно, їздимо на цих маршрутах вже 5 років. Скарг немає тільки на тих, хто нічого не робить. Не без того, щоб усе було ідеально. Буває, водії і порушують щось, але ж не постійно. І не так, щоб на нас стільки скарг було.
  Покара за ненаписані правила гри?

  Віктор Стеблянко ж ситуацію коментує так:

  — «ТОВ «КЛ» за довгий час своєї роботи на маршруті так і не зміг написати графік руху свого транспорту. Його просили: напиши правила гри. Буває, стоїш на зупинці 50 хвилин — транспорту немає. Буде він чи не буде. Незрозуміло. З цього приводу відбулося вже 4 громадських слухання. Щоб прибрати даного перевізника з маршруту, зібрали більше 1000 підписів.

  При цьому Віктор Стеблянко надав нам і протокол виїзного, відкритого засідання постійної депутатської комісії Ленінської районної ради Полтави з питань благоустрою, екології та громадського транспорту. Під час зібрання розглядали скарги 139 полтавців, які користають послугами з перевезення на маршрутах № 61 та № 62 товариством «КЛ». На засіданні були присутніми і мешканці Вакуленець, села Крутий берег та Військового містечка № 72. Публікуємо уривки з документа без змін:

  «Стеблянко В. М.: На початку грудня до мене з депутатським дорученням звернулись 139 виборців, що користуються послугами, які надає перевізник на 61-му та 62-му маршрутах міського транспорту. Люди були обурені надзвичайно низькою якістю послуг на цьому маршруті; графік руху не виконувався, після 19.00 доїхати до Вакуленців було практично не можливо, ще складніше стало добиратися до кінцевої зупинки маршруту — військове містечко і т. п...Після особистого втручання Олександра Федоровича рух на згаданих маршрутах значно покращився однак вже з 1-го січня транспорт почав рухатись в звичному для нього режимі, тобто 1,2-госічня практично не їздив взагалі і після свят очікування від 30 хвилин до однієї години знову стало нормою...

  Шпак С. М.: Про те, що ТОВ «КЛ» надає неякісні послуги, транспортному відділу міськвиконкому відомо. До перевізника неодноразово застосовувались передбачені методи дисциплінарного та іншого впливу. Керівництву міста про цю ситуацію відомо і саме воно повинно приймати якісь рішення, а транспортний відділ лише контролюючий орган.

  Васильєв В. Ф. (начальник КП «Центральна диспетчерська служба міських пасажирських перевезень» Полтавської міської ради. — Авт.): Диспетчерська служба підтверджує, що якість послуг, що надає ТОВ «КЛ» не відповідає вимогам укладених з ним договорів щодо надання послуг, і, якщо навіть після втручання міського голови ситуація не покращилась, то укладені договори треба розривати і ставити на маршрут іншого перевізника...

  На 36-й хвилині засідання з’явився директор ТОВ «КЛ» Кочерга В. С. разом з ним водії маршруток (переважна більшість у нетверезому стані).

  Кочерга В. С.: Я работаю, а по поводу транспорта не надо мне рассказывать, транспорт ездит нормально.

  ... Ухвалили: Рекомендувати постійній депутатській комісії Ленінської районної в м Полтаві ради з питань благоустрою, екології та громадського транспорту ухвалити на цьому засіданні рішення про звернення до Полтавського міського голови з проханням розірвати договір з ТОВ «КЛ» на перевезення пасажирів на маршрутах № 61 та № 62 і тимчасово, до проведення тендеру, укласти договір на цих маршрутах з іншим перевізником».

  За словами Володимира Кочерги, ТОВ «КЛ» ще захищатиме своє ім’я і честь. На конкурс на перевезення пасажирів за маршрутами № 61 та № 62 документи також подаватиме.

  Каріна ТЮТЮННИК, «Полтавщина»
  http://www.poltava.pl.ua/news/14799/
 7. #17
  Offline
  модератор

  Re: №1, 61, 62 - на Вакуленці


  Шось в лісі мабуть здохло - на 62 маршруті з"явився перший за багато років (відтоді як у 2004-2005 прибрали єдиний ЛАЗ-695) автобус середньої місткості - Volvo. Як бачте, не така вже і вузька вулиця Сакко, сьогодні особисто проїжджав повз, і розминався з вищезгаданим автобусом, кількома службовими Ікарусами та транзитною фурою Даф, і нічого, всі живі.

  Ответ Сообщение от LAEN Посмотреть сообщение
  За словами Володимира Кочерги, ТОВ «КЛ» ще захищатиме своє ім’я і честь. На конкурс на перевезення пасажирів за маршрутами № 61 та № 62 документи також подаватиме.
  Яка там честь, це найбільш засрані маршрутки у Полтаві, вибачте на слові, і вже привселюдно скільки разів казали, що вони після 20:00 нелегально стають на кільце. ГАНЬБА "КЛ" та "Люкстрансові"!!!
 8. #18
  Offline
  Пасажир

  Re: №1, 61, 62 - на Вакуленці


  Ответ Сообщение от crazyastronomer Посмотреть сообщение
  (відтоді як у 2004-2005 прибрали єдиний ЛАЗ-695)
  Я на ЛАЗі їздив на Вакуленці ще у 2006 році.


  Ответ Сообщение от crazyastronomer Посмотреть сообщение
  автобус середньої місткості - Volvo.
  Великої місткості.
  І думаю він там не надовго.
 9. #19
  Offline
  Новачок

  Re: №1, 61, 62 - на Вакуленці


  Поки Ви сперічаєтеся, хто буде хазяїном 61 маршрута, люди не можуть у вихідні дні увечорі виїхати з кінцевої зупинки "Вакулинці". Раніше ніколи не було таких проблем, бо маршрутки їздили одна за одною. Зараз пасажири здебільшого у вихідні після 18.00 викликають таксі, бо нереально влізти в переповнений автобус, графік руху якого дуже сумнівний. НЕ ХОДЯТЬ АВТОБУСИ КОЖНІ ПІВГОДИНИ! НЕ БРЕШІТЬ !!! Інколи можна прочекати 1 годину (уявіть собі, скільки людей з пляжу та з дач у вихідний день збирається за цю годину на зупинці! ) і не потрапити в автобус. Минулої неділі я йшла пішки до Дублянщини, звідки маршрутки ходять регулярно. Сьогодні мені довелося пройти 3 зупинки пішки у сторону міста і заплатити подвійний тариф, аби потрапити в автобус. Обурена, я зателефонувала з мобільного на телефон ПП Зінченко, який надруковано і приклеєно на склі автобуса 0678491501, автовідповідач сказав, що такий номер НЕ ІСНУЄ! ОСЬ ВАМ ЩЕ ОДНА БРЕХНЯ! Так кому Ви зробили краще з такими автобусами? Чи не можна було б, враховуючи те, що у Вакуленцях сотні дачних ділянок та гарний пляж і місце для відпочинку, дати у вихідні дні у вечірні години додаткові рейси? Ви створили штучну проблему, навіть не поцікавившись, чи вистачить ваших Богданів, щоб розвантажити маршрут і щоб люди виїжджали з відпочинку, не проклинаючи вас. Я дуже хочу, щоб інформація про цей відгук потрапила до вух адміністрації. Ви все зробили для того, щоб люди вас зненавиділи! ГАНЬБА! Поділіть нарешті ваші гроші і зробіть щось добре для людей, або поверніть маршрутки, якими ми користувалися більше 6 років без жодних нарікань! ГАНЬБА ВАМ!
 10. #20
  Offline
  Гуру

  Re: №1, 61, 62 - на Вакуленці


  Был автобус сегодня с № 61 с пл. Ленина в 22.20 в сторону Вакуленец. сам видел лично. Вчера выехал с Вакуленец свободно. С Вакуленец до Ляли Убийвовк автобус доехал за 28 минут.

  Я четко сегодня в 22-20 видел № 61 и надпись "Вакуленцы". Автобус № 1 ездит регулярно и по графику.
+ Ответить в теме
Страница 2 из 3

Теги для этой темы