Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей47Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 12 из 16
Показано с 111 по 120 из 155.
    Пророк

Re: №20/21 "Кільцевий"

AlexDS,
    не забувайте в якій країні ми живемо.
    І хто має в цій країні владу.
    Тут окрім букви закону діють ще й "понятія".

Пасажир

Распродажа продолжается...
    http://auto.ria.ua/auto_volvo_b_6322384.html
    http://auto.ria.ua/auto_man_nl202_6291705.html
    Гуру

Ответ Сообщение от Ch!p Посмотреть сообщение
    Щойно в маршрутці обганяв оранжевого на Красіна.
    Що неприємно в усих цих автобусах, так це незрозумілі надписи на Інформаційному табло.
    20 Sentrum - це для кого написано?
    Тут, одне із двох:
    - або дебіли не можуть налаштувати табло нормально, щоб відображало те що треба, або взагалі нічого не відображало.
    - або просто нас за людей не вважають
    імхо.

з.і. гуглтранслейт сказав, що "sentrum" в перекладі з норвезького означає "центр".
    А мене прикололи об'яви німецькою в слонах деяких кільцевих. Напииклад про те що " Зупинка на вимогу! Після 20.00 зупинимось хоч біля найближчого ліхтаря!" адо " З автобуса- в таксі! Якщо вам вам для продовження поїздки неохідно викликати таксі, звернітся до водія, він по радіозв'язку викличе таксі прямо на потрібну Вам зупинку! Виклик безплатно Ви платите лише за проїзд" і оголошення про те, що за проїзд без квитка штраф 40 евро, до речі продубльоване кількома мовами, в тому числі російською.
    Пророк

Точно, я теж бачив про 40 євро.
    Пам"ятаю, ще поржав із цього надпису
    Взагалі, коли в автобусі скучно їхати, починаю читати, що на стінах написано: оголошення, інформацію, рекламу.
    По-любому щось знайдеться, з чого можна поржать ))
    Пасажир

Полтавчане в Днепропетровске:
    http://fotobus.msk.ru/vehicle/326383/#n417705
    http://fotobus.msk.ru/vehicle/324972/#n417706
    Пророк

Ответ Сообщение от vladd Посмотреть сообщение
    Щось ти "клонішЬ" таким чином, начеб-то працюєш у передвиборному штабі "совість України" чи "наш дім Дніпропетровськ".
    Обгрунтуй. Не зрозумів.

Откат, друг любЬєзний! Всё тот же "бистрий откат"!
    Пперегнали бабулЬєтікі фірмЬє "Рога і Копита", "отщипнулі" свої "проценти" і всЬо красіво!
    Є щось крім голих слів?
    Просто якщо нема, то навіщо дарма повітря колихати, чи б пак у даному випадку пальці набивати.

Є проста така моя думка. Якщо є якісь "мутки", то чому про це мовчати і щось з себе корчити, якщо щось знаешь? Якщо є проблема то її треба виносити на обговорення, потім же нам буде гірше. А якщо нічого немає по суті, і це все так... голослівний базарний гомін тоді питання: часу не шкода?

Шановний vladd не має ніякого сенсу коверкати українську мову русизмами и писати на біс її знає якій мові, я добре розумію в тому числі як російську, так і українську. Чи це має якесь інше значення?

Думаю, что если есть факт коррупционного использования админресурса со стороны городской власти в вопросе изменений на кольцевом маршруте, то нужно об этом говорить, говорить много, говорить по существу. Такое вот гражданская позиция, скажем так. Гражданский контроль.
    И по этому вопросу, в продолжение некоторых постов, где было написанно, что это Мамай разогнал ЧП-шников с Кольцевого, чтобы поставить свои автобусы и заняться перевозками "сейозно" (или как то так) у меня возник вопрос: зачем так делать? Не проще ли было бы просто "замкнуть" всех этих ЧП-шников через "свой" ТОВ "Полтавапастранс" (если он "свой" и если есть какой-то интерес). Это же сама простая и самая стабильная схема.
    Пророк

Ответ Сообщение от AlexDS Посмотреть сообщение
    Є щось крім голих слів?
    Просто якщо нема, то навіщо дарма повітря колихати, чи б пак у даному випадку пальці набивати.

Є проста така моя думка. Якщо є якісь "мутки", то чому про це мовчати і щось з себе корчити, якщо щось знаешь?
    Прийде час - потім і дізнаєшся.

Якщо є проблема то її треба виносити на обговорення, потім же нам буде гірше. А якщо нічого немає по суті, і це все так... голослівний базарний гомін тоді питання: часу не шкода?
    По суті: те, що можна озвучити - вже було сказане.
    Без конкурсу (хоча б "показушного") замість "Іванова" поставили працювати на "жирний" маршрут "Сидорова".

Шановний vladd не має ніякого сенсу коверкати українську мову русизмами и писати на біс її знає якій мові, я добре розумію в тому числі як російську, так і українську. Чи це має якесь інше значення?
    Невже?
    Так це ж "рідний полтавський єзиГ" для 90% полтавців.
    До того ж, можливо ти й "розумієш", але.....

Але пишеш з деякими "потугами", наприклад:
    Якщо є якісь "мутки", то чому про це мовчати і щось з себе корчити, якщо щось знаешь?
    Тоді постає питання: а чи доречно дорікати мені у "коверкати", в той час, коли "самі с усамі"?
    Вважаю, що "мовне питання" у даному випадку має "парітет": ти пишеш неграмотно, і я теж. "Шонітак?"
    Пророк

Прийде час - потім і дізнаєшся.
    Яка таємничість... страшне діло... )))))

Без конкурсу (хоча б "показушного") замість "Іванова" поставили працювати на "жирний" маршрут "Сидорова".
    А конкурс повинен був бути? Точно?

Молодець, знайшов помилку! Візьми з полички пиріжок!

А взагалі-то я не дорікав у тому, що мова коверкається, можливо це і є рідний для Вас "єзиГ" ))) то не маю нічого проти, пишіть як вмієте )))
    Подумав, що може так не зовсім зручно... але дійсно, був неправий, не подумав, що може Ви по іншому і не можете. То пробачте.
    Зануда

А конкурс повинен був бути? Точно?
    але хоч якась мотивація має ж бути? Такі масштабні дії влади мають бути публічними, от про що мова.
    Це:
    ... у попередніх перевізників збіг термін договору, тому найприбутковіший маршрут обслуговуватиме новий перевізник.
    — Конкурс не проводився, тому що він проводиться для звичайного режиму руху. А «Полтавапастранс» працює в режимі маршрутного таксі і тимчасово — на три місяці
    народжує більше питань, ніж відповідей.
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Ответ Сообщение от LAEN Посмотреть сообщение
    У нас в городе везде рулят связи, а не здравый смысл.
    Поправочка, "у нас в країні".

http://fotobus.msk.ru/vehicle/326383/#n417705
    згадую, як він постійно "кричав" клаксоном )) що паровозний гудок ))
+ Ответить в теме
Страница 12 из 16