Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей4Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1 из 3 1 2 3 ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 25.
    artandrey
    Гість

Електронна бібліотека ПУСКУ lib.uccu.org.ua

http://lib.uccu.org.ua
    Бібліотека Полтавського Університету Споживчоїї Кооперації України, електронний каталог, інформація для читачів, електронний путівник, нові надходження книг та багато ще цікавого.

Філософф

Re: Бібліотека ПУСКУ lib.uccu.org.ua

Забодала та бібліотека і той електронний читальний зал. Через низ багатьох підручників чи методичок не руки не отримуєш. Як кажуть в нашому вузі скоро електронний читальний зал стане матюком так часто туди посилають)
    Пророк

откуда столько злобы?:)
    Філософф

я там Вчусь))
    Новачок

Електронный чит зал то еще ничего.. а вот книги получать в начале учебного года................................ это просто
    Руда, з хвостом

Це точно....Якщо проштовхаєшся поміж натовпу першокурсників, то отримаєш пару-трійку книг з ризиком для життя (померти від старості в черзі нікому не хочеться). Та ще й дадуть вєчно все, крім того, шо треба. Саме по цій причині ще на абонемент ніяк з 1го вересня не дойду.....(((((
    Новачок

Всем всем всем Привет!И доброго времени суток!Уважаемые Дамы и Господа прошу Вашей помощи в поиске методички для написания курсовой работы (НЕПРОД ТОВАРЫ)Кому не тяжело буду признателен!
    ПАСИБКИ!!!!
    Всем ПА![COLOR="Red"]
    Новачок

Ответ Сообщение от Rinka Посмотреть сообщение
    Це точно....Якщо проштовхаєшся поміж натовпу першокурсників, то отримаєш пару-трійку книг з ризиком для життя (померти від старості в черзі нікому не хочеться). Та ще й дадуть вєчно все, крім того, шо треба. Саме по цій причині ще на абонемент ніяк з 1го вересня не дойду.....(((((
    Ответ Сообщение от sonia Посмотреть сообщение
    Це неправда, натовпу немає, я дуже задоволена, бо одержую все що треба а бібліотекарі дуже професіональні
    Руда, з хвостом

Re: Електронна бібліотека ПУСКУ lib.uccu.org.ua

Схоже ви не в тому універі вчитесь......))))
    Або я не в ту бібліотеку 5 років відходила.....
    А ще фішка: на 5му курсі частину студентів у звичайному читальному залі не обслуговують - виганяють на 3й поверх (мабуть тому, що інакше там просто нікого і ніколи немає, а бібліотекарці з/п марно платити не хочеться). Книжки там є не всі, і їй, нещасній, треба топати на перший поверх, щоб принести студенту книжку. Де логіка???
    Те, що в читальному залі книг багато і книги хороші - не обговорюється, ел.чит.зал теж достатньо зручно.
    А ще, коли я тільки поступила, в читальному залі найбільш ходові книжки були одразу за спиною бібліотекарок (там, де зараз журнали лежать). Були вони класифіковані за предметами. Підходиш, говориш назву предмета і автора (якшо хоч одного знаєш) - 2 хвилини і книга твоя. А тепер, знову ж таки, нещасним бібліотекарям, щоб видати зачитану мікроекономіку чи вишку треба іти в іншу кімнату і шукати ці книжки. І замість 2х хвилин вас обслуговують більше 5ти хвилин. Зате відвідуваність електронного читального залу зросла (разом із чергами до віконець видачі книг), бо без шифру і листка вимоги вас не обслужать
    P.S. 2 Sonia, вистачило б і одного повідомлення. Ми не настільки непонятливі :)
    Новачок

Re: Електронна бібліотека ПУСКУ lib.uccu.org.ua

я тут можу скачати собі курсову(допоможіть якщо це можливо)
+ Ответить в теме
Страница 1 из 3 1 2 3 ПоследняяПоследняя

Теги для этой темы