Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей4Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 2 из 3
Показано с 11 по 20 из 25.
    Новачок
    Ответ Сообщение от paxomo72 Посмотреть сообщение
    Електронный чит зал то еще ничего.. а вот книги получать в начале учебного года................................ это просто
    супер! і радість що все є що потрібно для навчання, бібліотека супер! А ВУЗ НАЙКРАЩИЙ
    Електронный чит зал то еще ничего.. а вот книги получать в начале учебного года
    это просто супер приятно всех сокурсников увидишь и сразу тебе все книги дадут и не бегаешь за ними чсерез день

Новачок

Re: Електронна бібліотека ПУСКУ lib.uccu.org.ua

Ответ Сообщение от Rinka Посмотреть сообщение
    Схоже ви не в тому універі вчитесь......))))
    Або я не в ту бібліотеку 5 років відходила.....
    А ще фішка: на 5му курсі частину студентів у звичайному читальному залі не обслуговують - виганяють на 3й поверх (мабуть тому, що інакше там просто нікого і ніколи немає, а бібліотекарці з/п марно платити не хочеться). Книжки там є не всі, і їй, нещасній, треба топати на перший поверх, щоб принести студенту книжку. Де логіка???
    Те, що в читальному залі книг багато і книги хороші - не обговорюється, ел.чит.зал теж достатньо зручно.
    А ще, коли я тільки поступила, в читальному залі найбільш ходові книжки були одразу за спиною бібліотекарок (там, де зараз журнали лежать). Були вони класифіковані за предметами. Підходиш, говориш назву предмета і автора (якшо хоч одного знаєш) - 2 хвилини і книга твоя. А тепер, знову ж таки, нещасним бібліотекарям, щоб видати зачитану мікроекономіку чи вишку треба іти в іншу кімнату і шукати ці книжки. І замість 2х хвилин вас обслуговують більше 5ти хвилин. Зате відвідуваність електронного читального залу зросла (разом із чергами до віконець видачі книг), бо без шифру і листка вимоги вас не обслужать
    P.S. 2 Sonia, вистачило б і одного повідомлення. Ми не настільки непонятливі :)
    та ви дуже понятливі прямо експерт бібліотечної справи чи і справді з її когорти, я вчусь на 3 курсі і можу заявити що бібліотека супер найкраща і мій вуз найкращий

Електронный чит зал то еще ничего.. а вот книги получать в начале учебного года................................ это просто
    одно удовольствие жду с нетерпением
    Руда, з хвостом

sonia, та я ж не проти, вчіться. Рада, що Вам подобається. Не маю проти ПУСКУ нічого. Є плюси, є мінуси. Як і скрізь. Є дуже хороші викладачі!
    Стосовно бібліотеки - я маю право на власну думку, тим більше, що я поснила, чому вона така, а не інакша.
    Новачок

Re: Бібліотека ПУСКУ lib.uccu.org.ua

одно удовольствие жду с нетерпением

если говорить о библиотеке то библиотека можно сказать что лучшая всех других библиотек которые есть в нашем городе все что надо для учебы можно найти и библиотекари приветливые все что ни попросишь все находят и выдают и что удивляет что все знают чтобы не спросил все в книгах находится с их помощью
    Новачок

Привет ребятки ! Скажите пожалуйста , я ток в єтом году поступил в ПУПКУ и мне жутко интересно, можно ли пользоваться локальным FTP-сервером ПУПКУ, посещать свою папку и каталоги методистов с домашнего ПК, с библиотекой проблем не возникло, а вот за локалку не где ен 4его не написано, может нужно поставить клиент novel ?

p.s В библиотеке до сих пор мне не нашли даже поганенькой методи4ки, первой отмазкой было то 4то у мя не опла4ено за у4ёбу, но єто лишь только первая строка ихней ужасной бюракрати4еской страни4ки ;)
    escape_the_sofa

glebas-77, не-а низя, только с электронного читального.
    Новачок

А жаль ;)
    Новачок

Ответ Сообщение от artandrey Посмотреть сообщение
    http://lib.uccu.org.ua
    Бібліотека Полтавського Університету Споживчоїї Кооперації України, електронний каталог, інформація для читачів, електронний путівник, нові надходження книг та багато ще цікавого.
    я хочу запитати чому такі тупі та непривітні консультанти у електронному читальному залі тільки теревенять а як шо спитаєш то зляться або не знаюьь
    Руда, з хвостом

solo, якшо нічого не змінилося, то там в основному тьотінькі похилого віку, а їм з контуперами важко спілкуватися. Мене завжди бісило, що вони в тебе за спиною, як у злочинця, стоять.
    Новачок

глебик методички не в библиотеке а в методичном кабинете№6, так за учюбу заплатить было вовремя слабо? тогда кто бюракрат по твоему может ты сам? ннадо начинать с себя чтобы не было бюрократии согласен?
    зашел на форум стало интересно библиотеку уважаю давайте общаться на щет электронного читального зала поддерживаю solo
+ Ответить в теме
Страница 2 из 3

Теги для этой темы