Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей11Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 3 из 3
Показано с 21 по 29 из 29.
    Пророк

Re: Паталогоанатам

а кстати эксгумацию проводят те же патологоанатомы или они только потом с телом работают?

Серега...

Ответ Сообщение от sharasha Посмотреть сообщение
    Не знаю, шо там бачать сусіди!
    Ну штинить там, капєц! Навть в кабінетах адміністрації!
    А ще, я знаю, якшо родичі не проконтролюють і не дадуть на лапу, то в тіло покійника можуть зашити і руки, і ноги чиїсь, і навіть немовлят!
    От так!
    Да то навряд ли, а вот что одежду в которой нашли или привезли , или чужую -это точно внутрь того . Зашивают. Ой никак мне не хочется в такое заведение попасть в роли жмурика. Е-мое, а прийдется же когда-то

Ответ Сообщение от Tail Посмотреть сообщение
    а кстати эксгумацию проводят те же патологоанатомы или они только потом с телом работают?
    Милиция при прокуратуре проводит
    Пророк

Ответ Сообщение от serg1975 Посмотреть сообщение
    Милиция при прокуратуре проводит
    вот это точно стремная профессия
    Пророк

я думаю всьо там гараз з людьми, хірурги он тоже ріжуть, і нічо, ну токо развешо живих, але я думаю їм теоретично без разніці, окрім долі відповідальності за здоров"я.
    я думаю там просто сприймають тіло не як людину, а просто як матеріал з яким треба працювати , і все.
    Нервова, курррва

Ответ Сообщение от serg1975 Посмотреть сообщение
    Да то навряд ли
    Сама сосбисто не бачила (думаю, як і ви), але говорили мені компетентні особі!
    Філософф

Ответ Сообщение от БОРОВ Посмотреть сообщение
    Нос воротить от того, что человек непрестижной работой занимается не по людски как то..
    Тю, боров. Никто ж вроде б нос и не воротит. Где ты такое прочитал? Удивляюсь просто, что девочка такую профи выбрала. У меня б смелости не хватило. Вообще-то очень оригинальный выбор.
    Нервова, курррва

Ответ Сообщение от zashtrihovana Посмотреть сообщение
    У меня б смелости не хватило
    Я б теж не вибрала.
    Кажу, ж мені там штинить!)))))

Ответ Сообщение от cethy11 Посмотреть сообщение
    я думаю там просто сприймають тіло не як людину, а просто як матеріал з яким треба працювати , і все.
    Але цей поріг треба мати сміливість переступити.
    ну, шоб ставитись як до матеріалу!)
    Пророк

sharasha, тю, в мене знайомий хірург, то вони коли вчились в меді запросто рубали відпрацьований матеріал, і грузили в ящики
    вони там люди привикші
    Філософф

Я думаю, що тим, кого не верне від купи свіжої крові, кровавих бинтиків і скальпля, врізаючогося в тіло, пофіг кого різать. А запах... через пару днів в'їдається і вже не чути. Призначення гарного хірурга є не та, верне тебе чи ні від запаху, а як швидко і правильно ти зреагуєш на ситуацію.
    Так і патолог, от подобається їй знаходити від чого помирають люди і все. Це не залежить від величини тіла, і довжини косички))) Хоча я також уявляю дядьку)))
    Ви в неї спитайте, авось признається, може воні мічтала все життя про різатню.
    А по поводу захованок - ИМХО пофіг, хай і на органи позабирають коли откинусь, головне щоб оставшимся краще стало. А мені дохленькій все одно вже буде.
+ Ответить в теме
Страница 3 из 3

Теги для этой темы