Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей11Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 2 из 3
Показано с 11 по 20 из 29.
    Пророк

Re: Паталогоанатам

Ответ Сообщение от zashtrihovana Посмотреть сообщение
    А тут - девочка. 26 лет, маааааааааааленькая такая, худенькая. Красивая...Малявка такая, с косичками черненькими. И челка милая!
    Ну скажи ж уже хто це! А то і ти під описання підходиш. Ще сторонитись почну-немов Заштрихована змінила пробірки на скальпелі.

escape_the_sofa

Тут можно посмотреть на патологоанатома и на их пациентов. Только от +21
    ри?

А у мене колєжанка все життя хотіла стати патологоанатомом. Уявляєте? ЦІЛІСІНЬКЕ ЖИТТЯ! Ще з шостого чи сьомого класу!! І всім і всюди на питання "Ким ти хочеш бути?" голосно і чітко з великою радістю в голосі відповідала "Патологоанатомом!!!" Саме так, з трьома знаками оклику в кінці слова.
    У мене це щоразу викликало шок - ЯК?! Як можна бути?!, хотіти бути?!, хотіти мати таку професію?!?!
    Вона пояснити не могла, але діко хотіла.
    Врешті решт стала медсестрою :(
    Краще б трупів різала... Людина, яка все життя мріє про якусь професію, набагато лучче буде виконувати свої обов’язки ніж той, хто ПРОСТО так забрів сюдой і працює.

Сама б я ніколи не наважилася навіть підійти до трупа, не те, що його мацати чи скальпельом штрикати. Бррр....У мене мертві люди викликають...хз шо викликають. Плакать хочеться, бо це чиєсь рідне було - жило собі, і раз - нема вже, мертве тіло лежить, синє, холодне. І найстрашніше, що НЕ ВОРУШИТЬСЯ!
    Філософф

Ответ Сообщение от Tail Посмотреть сообщение
    а кстати чего сразу про иички?

Да просто Серега цитатку кинул:"А на мясокомбинате как работать? В принципе те же яйца)". Вот с нее и пошли иички. Так что на уме у меня не они, есть вещи и поинтереснее. Правда ж, Tail?

Ответ Сообщение от черешня Посмотреть сообщение
    Ну скажи ж уже хто це! А то і ти під описання підходиш. Ще сторонитись почну-немов Заштрихована змінила пробірки на скальпелі.

Чери! Здурела! Я - насильница мертвятины? НЕ!НЕ!НЕ! Цур меня! Я б такая баранчиков рисовать.
    Я самого запаха смерти боюсь, тошнота давит. Ато - трупыыыыыыыыыыыы. Нееееееее.

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Сама б я ніколи не наважилася навіть підійти до трупа, не те, що його мацати чи скальпельом штрикати.!
    А за каробку канфет штрикнула б разок?
    ри?

Ответ Сообщение от zashtrihovana Посмотреть сообщение
    А за каробку канфет штрикнула б разок?

Фігасє у вас расценки: штрикати труп за канфети.
    Вобщє-то я за канфети багато на шо готова піти....але штрикати людину, нехай і мертву, яка мені нічо’ не зробила, в душу не харкала, на ногу в траліку не наступала і взагалі може сама свята була на цій грішній землі - нє, не змогла б. За коробочку канфет - нє...
    А от за грузовічок - може б ще й поразмисліла
    Філософф

А от за грузовічок - може б ще й поразмисліла
    Лайте, ты оправдала мои надежды!
    ри?

Заштрих, воно то не страшно штриканути (шо там такого страшного? Хвать скальпєль, підійшов тихенько, шоб не розбудить, і - ШТРИК його лєзвієм!! А потім сразу смахуватися відтіля, бо вдруг по шиЯм за штрики надають - це ж тобі не комарик куснув!). Просто опосля ж воно снитиметься, шо Я коцала людину!! Моральна травма буде! Залічуватиму її доооооовго, заїдаючи канфетами з грузовіка і прихльобуючи чай.

Патологоанатом - одна з найстрьомніших для мене професій.
    Філософф

Моральна травма буде! Залічуватиму її доооооовго, заїдаючи канфетами з грузовіка і прихльобуючи чай.
    Эх, ЛАйтеня, не будет с тебя толку в морговом подвале.
    А шо, бывают еще какие-то стремные профи? Я думала -это одна такая...
    А, вспомнила! Охранник кладбища, копач...Больше не знаю
    Серега...

А знаете где находится судмедэкспертиза? Правильно рядом с 1 горбольницей. Там и морг, а через заборчик 1.5 метра люди живут в частном секторе. Прикиньте. Каково.((( С Энгельса четко видно дом, садок и окна морга. А ночью. А если мнительный. И не продашь же дом (разве что любителю или некрофилу какому -нибудь))))
    Нервова, курррва

Ответ Сообщение от serg1975 Посмотреть сообщение
    А знаете где находится судмедэкспертиза? Правильно рядом с 1 горбольницей. Там и морг, а через заборчик 1.5 метра люди живут в частном секторе. Прикиньте. Каково.((( С Энгельса четко видно дом, садок и окна морга. А ночью. А если мнительный. И не продашь же дом (разве что любителю или некрофилу какому -нибудь))))
    Не знаю, шо там бачать сусіди!
    Ну штинить там, капєц! Навть в кабінетах адміністрації!
    А ще, я знаю, якшо родичі не проконтролюють і не дадуть на лапу, то в тіло покійника можуть зашити і руки, і ноги чиїсь, і навіть немовлят!
    От так!
+ Ответить в теме
Страница 2 из 3

Теги для этой темы