Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей47Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1 из 4 1 2 3 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 35.
    part of me

Відповідальність

Де взяти сильних чоловіків - зітхають жінки.
    Де взяти слабких жінок - розмірковують чоловіки.
    Мені дуже сподобалася фраза, яку я почув по телевізору недавно в передачі «Давай одружимось»:
    Якщо жінка буде у слухняності — чоловік буде відповідальним.
    Якщо хтось не згоден, наведу як приклад дітей.
    Поки діти залежать від батьків — батьки несуть за них відповідальність.
    Коли діти стають незалежними, вони починають нести відповідальність самі за себе.
    Проблема дуже багатьох жінок, що вони прагнуть до незалежності і при цьому хочуть, щоб за них чоловік ніс відповідальність.
    Треба вибрати. Або безвідповідальність (і слухняність) або незалежність і відповідальність.
    Або — або.
    А хочеться, я розумію, багатьом і того й іншого. Тобто, керувать і не нести відповідальність. Пам'ятайте про шию і голову?
    Коли дитина в магазині починає просити (а то і вимагати) мама, тато, — купи, то що робити?
    Придбати — а потім демонструвати порожній холодильник, і говорити, ну от, ти ж просив, і я зробив, як ти просив. Це і є навчання відповідальності. Але зняття відповідальності з себе.
    Або ж не купити. І переносити моральний тиск.
    А тепер поставимо на місце дитини — жінку. Як тут робити?
    Коректне це порівняння чи ні - вирішуйте самі. Це я знімаю з себе відповідальність.
    Або ви робите в точності, як я кажу — в цьому випадку я відповідальність на себе беру.
    Механізм зрозумілий?
    Що таке сильний чоловік — начебто (начебто), всі розуміють. Це не паличка-виручалочка. І не суперсервіс і вирішення всіх проблем для жінки, яка просто каже, чого вона хоче.
    Це чоловік — який спокійно може сказати — ні. Ні. І сказати — а хто не згоден, може написати заяву на звільнення. Або на розлучення.
    А хто така слабка жінка? А це та, яка буде говорити — Так. Так. Так. Звичайно, так. І погоджуючись зі своїм чоловіком — вона не несе відповідальність. Несе відповідальність він.
    А, не погоджуючись — вона бере на себе відповідальність. І стає незалежною та самостійною. Ось такий простий механізм.
    Це просто механізм влади. І його легко побачити в будь-якій фірмі. І в житті.
    Щоправда, як і в житті, так і в бізнесі буває, що чоловік не може сказати — НІ.
    Тобто — він не сильний. І внаслідок цього виникає безліч всяких проблем і труднощів.
    Але для слабкої жінки тут немає проблеми.
    Справа в тому, що світ влаштований так, що протилежності притягуються. Плюс і мінус, інь і Ян. І якщо жінка по справжньому слабка — вона притягнеться до по-справжньому сильного чоловіка. А якщо жінка сильна — то вона притягне слабкого. Ось і вся діалектика.

Нервова, курррва

Re: Відповідальність

fragov, тобто дві сильні особистості ужитися не можуть?
    Розумієш, тут ще є така фішка: баби, які за чоловіками, вважають себе хо якими самостійними, і ще й інших повчають як жити і шо як робити. А забери від неї того самого чоловіка, то й пропаде!
    ри?

Я думаю, що навіть на сильну жінку може знайтися ще сильніший чоловік. І якраз перед таким сильна жінка може показати всі свої слабкості - стати просто жінкою.

Якось дуже нехарашо звучить - "казати ТАКТАКТАК ЗВИЧАЙНОТАК!" Давалка якась прямо, розмазня!
    part of me
    sharasha, ось недавно почув історію однієї такої. Вижила. Пересіла з БМВ на москвич, бо зарплатні, яку воно стала отримувати, на роботі на яку влаштувалась після розлучення, не вистачало б і на сервіс щомісяця. Але якось вижила, правда знов шукає «сильного» чоловіка.

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Я думаю, що навіть на сильну жінку може знайтися ще сильніший чоловік. І якраз перед таким сильна жінка може показати всі свої слабкості - стати просто жінкою.
    Чомусь згадався вираз про справжнього чоловіка та жінку, про те що вони — не пара. Бо справжня жінка ніколи не погоджується з першого разу, а справжній чоловік ніколи два рази не просить.

Ответ Сообщение от sharasha Посмотреть сообщение
    fragov, тобто дві сильні особистості ужитися не можуть?
    Можуть, але не довго. Коли виникне конфлікт (а він обов’язково виникне), комусь треба буде «прогнутися» і визнати, що його рішення не вірне, а вірне рішення іншого. А якщо обидва вважають себе одного рівня, то тоді прийдеться взнавати думку третього, до якого хтось з цих двох потім може і піти.
    Руда, з хвостом

Окрім біолого і чорного існує ще і сіре. Бувають різні ситуації. Є моменти, коли в тій чи іншій справі нічого не тямиш, і тоді на допомогу приходить твій сильний чоловік. Але є інші ситуації, коли допомога потрібна йому. Думаю, що вихід є - паритет. Тобто, якщо включаєш мозги - то проблем менше. Якщо дві голови працють в одному напрямку - то і відповідальність варто ділити пополам.
    2.0

Ф., шо з тобой? з утра такі мислі? нахєр вам слабі баби? чи ви тіки на фони них відчуваєте себе сильними? без образ, але тіки з утра на цю тему побалакали...
    Ответ Сообщение от fragov Посмотреть сообщение
    І якщо жінка по справжньому слабка — вона притягнеться до по-справжньому сильного чоловіка. А якщо жінка сильна — то вона притягне слабкого.
    звіздьожж! а чому мова не йде про партнерські стосунки, де живуть дві самодостатні особистості зі своїм світом, і ніхто нікому не підчиняється? їх пов"язує лише довіра одне до одного. і вся відповідальність на совісті кожної людини. якшо тобі довіряють, а у тебе є совість ти ніколи не зрадиш. бо власна совість загризе. імхо.
    але бачити світ треба ширше.

Ответ Сообщение от fragov Посмотреть сообщение
    а справжній чоловік ніколи два рази не просить.
    якшо любить, то попросить. а якщо себе поважає, взагалі ніколи не проситиме.
    part of me
    nickeler, двох лідерів в одній формальній чи не формальній групі ніколи не буває, а з того, що ти пишеш, в групі з двох людей — це можливо?
    Я думаю, ми просто по-різному сприймаємо ти що прочитали. Хтось відразу ж уявляє собі жінку, яка постійно стоїть в «прогнутому» стані.
    Хтось один повинен буде приймати рішення і за них відповідати (ніхто не каже, що він не повинен прислуховуватися до іншого), по-іншому, виходить байка Крилова.

Офтоп:
    Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    Ф., шо з тобой? з утра такі мислі?
    На пошту мило прийшло — переклав і виклав, навіть не дав собі додумати, на скільки я згоден з тим, що прочитав.
    Зануда

))))))
    Якщо прочитати всю тему вголос, та ще й "у ролях", то вийде один з тисячі діалогів з моєю першою дружиною. ))) Тепер, буває, обоє з того сміємось.

а чому мова не йде про партнерські стосунки, де живуть дві самодостатні особистості зі своїм світом, і ніхто нікому не підчиняється?
    Тому що це - утопія, глибинне притиріччя з основою нашої природи - інстинктами, природою суспільної тварини.

Думаю, що вихід є - паритет.
    Теоретично, знову ж.

Може, мій досвід і нетиповий, сперечатися не буду. ))
    Руда, з хвостом

Банальна заїжджена фраза: "Сила жінки в її слабкості".
    Точніше - включати цю слабкість тоді, коли це треба, щоб дати відчути чоловіку його силу.
    змія болотяна ОЧКОва

читав пейджер - довго думав.
    мені непанятна шо мається на увазі, коли говориться про "сильних" чоловіка і жінку. ну, і відповідно, про відповідальність. непанятна в плані: "відповідальність по яким пунктам". Які критерії сили чоловіка і слабкості жінки?
    здається мені, шо для нормальних стосунків таки має бути партитет, або шось тіпа того. у будь-якому разі бути відповідальним за все насвіті неможливо.
    чоловік відповідає з шось одне, я - за інше. якшо його задача - приносить гроші і захищать мене од маньяків. моя, відповідно, - варить борщі і создавать йому умови для приємного врємяпрєпроваждєнія вдома. Якшо мій сильний мужчіна ослабєл і не приніс бабла - я (слабая женсчіна) не зварю йому їсти. цепочка взаємної відповідальності за свій шмат роботи на благо ячєйкі общества порветься. у кожного своя сфера впливу. відповідно, паритет.
    якшо ж я - просто баба, яка слухається свого сильного мужчіну, робить все, як він того хоче, то чим я відрізняюсь в такому випадку, принципово, від комплекту "домработніца і резинова женсчіна в подарок"?
+ Ответить в теме
Страница 1 из 4 1 2 3 ... ПоследняяПоследняя

Теги для этой темы