Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей47Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 4 из 4
Показано с 31 по 35 из 35.
    Філософф

Re: Відповідальність

Ответ Сообщение от kobieta Посмотреть сообщение
    Прошу інших причин.
    Звідки я можу їх знати? Я б тож хотіла почути, чому люди так живуть?

А тобі зустрічне питання, ти вважаєш, що якщо чоловіка кохають, то потрібно на нього молитися і все робити для його блага? А якщо не робиш все знач не кохаєш, а живеш заради грошей - так спрощено твої висновки можна привести?

Якби ж любов була всесильна і тривала все життя, щоб ніколи не помічати недоліків коханих, то всі були б щасливі-прещасливі)))

Пророк

Ответ Сообщение от Cveha Посмотреть сообщение
    Кобіто, ти ніколи не бачила сімей, де наче все нармально, але постійно сваряться, або й розводяться? Я свої пости пописала не про свою родину, але з половини знайомих родин, в тому числі і родини часу моїх батьків, живуть непонятно чого разом.
    Мільйон таких знаю і бачила :). І нікого з них не розумію.

Ответ Сообщение от Cveha Посмотреть сообщение
    А тобі зустрічне питання, ти вважаєш, що якщо чоловіка кохають, то потрібно на нього молитися і все робити для його блага? А якщо не робиш все знач не кохаєш, а живеш заради грошей - так спрощено твої висновки можна привести?
    Висновки з моїх слів потрібно робити інші: жити разом люди можуть з різних причин:
    кохання
    гроші
    Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    kobieta, часто людина лишається з іншою через звичку. Або через те, що "ми відповідаємо за тих, кого приручили". Або через те, що "він без мене загнеться" - мабуть через жалість.
    та ін.

але.. до чого я вела: якщо жінка з якоїсь причини живе з чоловіком, то вона зробила такий вибір.... і.... ЧОГО Ж СКАРЖИТИСЯ??????
    от про шо я!!!!
    або живи з ним (з будь якої причини) і не скаржся, бо це ти зробила такий вибір
    або не живи з ним

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    kobieta, ти дуже спрощуєш. Життя існує в динаміці.
    ммм... звісно, в мене малий життєвий досвід, але наразі я думаю, шо не спрощую - думаю, шо все так і є.
    Люди дуже люблять скаржитися. Жаліти себе. Але ж.. чому не спробувати шось змінити?
    Наприклад, жінка, яку не влаштовує її чоловік: вона скаржитиметься подругам, жалітиме себе, плакатиме, але житиме з ним до того моменту, доки в її життя не ввірвиться прИнц і силою не вихватить від того нікчемного її чоловіка. Інших варіантів в цієї жіночки нема!
    Бо шо? Бо вона боїться бути самотньою, боїться, шо ніколи і ніхто її не полюбить, боїться самотньої старості і т.д.
    А можна ж почати інше життя, піти від того чоловіка.
    Але ні - вона такого ніколи не зробить. жінка - яка боїться отого всього.
    І якшо вона цього не робить, то нашо взагалі нерви псувати собі і чоловікові? Не хочеш старіти на самоті? боїшся самотнього життя? - ізволь не скиглити.
    Гуру

В назві теми все сказано - ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ. Саме це поняття допомагає розуміти, що шлюб - це добровільна угода, союз двох зваємодоповнюючих складових.
    Через деякий час після створення Адама «сказав Господь Бог: «Не добре, щоб бути чоловіку самотнім. Створю йому поміч, подібну до нього [«як його доповнення», НС]» (Буття 2:18). Бог створив Єву «доповненням», а не суперником. Подружжя не повинне було стати кораблем з двома конкуруючими капітанами. Чоловік повинен був з любов’ю головувати, а дружина — виявляти любов, повагу й охоче підкорятися. Коли подружні партнери виявляють взаємну любов і повагу, розбіжності в поглядах не переростатимуть у великі проблеми.
    кн. "Секрет сімейного щастя"

Коли Бог з’єднав першого чоловіка й жінку шлюбними узами, не було жодних вказівок на те, що цей союз тимчасовий. Адам і Єва мали залишатися разом ціле життя. Любов до Бога й одне до одного, а також взаємоповага — це два необхідні ключі до благополучного шлюбу. Якщо шлюб не зміцнювати спільними зусиллями, а керуватись лише особистими амбіціями то рано чи пізно такий корабель зазнає катастрофи. Тому говорити, що чоловік є повністю відповідальний за шлюб, значить применшувати роль дружини - помічниці і друга.
    Якщо людина (і чоловік і дружина) зважає на це, то буде пам"ятати і про свій особистий обов"язок перед Богом.
    Проблема саме у тому, що не усі розуміють ВЛАСНУ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ...
    ри?

Ответ Сообщение от Н.Д. Посмотреть сообщение
    дружина — виявляти любов, повагу й охоче підкорятися
    (бугага!!!) і тут же
    Ответ Сообщение от Н.Д. Посмотреть сообщение
    роль дружини - помічниці і друга
    Не протирічить одне одному, нє?
    Наче да. Бо коли підкоряється, це вже не друг, це раба. Несостиковочка виходить одначе.
    Плюс до всього Ви, шановний, забули сказати про Ліліт. Але то так, більше до теології.
    2.0

laithemmer, ага, про Ліліт віршик пригадала. як на мене, ода свободі
    Мария Хамзина
    ЛИЛИТ ПОСВЯЩАЕТСЯ
    —Знаешь, а я по тебе скучаю…
    Трудно привыкнуть не жить с крылатой.
    Яхве не любит моих печалей,
    Ставит на сердце мое заплаты,
    Мудро лишая меня соблазна
    Выбрать однажды твою дорогу…
    Слушай, скажи мне — ведь ты согласна —