Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей47Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 3 из 4
Показано с 21 по 30 из 35.
    Пророк

Re: Відповідальність

Ответ Сообщение от Cveha Посмотреть сообщение
    Але ж є і такі ситуації, коли жінка заробляє так же, або є практично основним добитчиком, і все одно тягне на собі все домашнє господарство. А як відомо, нереалізований мущіна досить нервове створіння, і починає виплескувати свої невдачі кар'єрні на сім'ї.
    мммм... якщо вона може забезпечити себе, і дітей своїх (якшо вони є), то в чому проблема?
    не влаштовує такий чоловік?
    не такого хотілося?
    не любиш його?
    ну хто ж тримає жінку біля того чоловіка? хтось примушує тягти на собі все життя нервове створіння?

Філософф

Кобіто, я тебе розумію, а тих жінок ні, а живуть же жінки, і терплять, хто каже що любить, різні причини, і кожна мабуть весь час думає, що чоловік ось-ось поміняється, а потім дітей жалко, а там уже й старість прийшла....
    Я просто такого не розумію, люди якось ставляться до шлюбу несерйозно, чи що. Як можна одружитись по вєлікой любві, щоб через пів року-рік розвестися по ще більшій ненависті?
    Пророк

Ответ Сообщение от Cveha Посмотреть сообщение
    Кобіто, я тебе розумію, а тих жінок ні, а живуть же жінки, і терплять, хто каже що любить, різні причини, і кожна мабуть весь час думає, що чоловік ось-ось поміняється, а потім дітей жалко, а там уже й старість прийшла....
    Я просто такого не розумію, люди якось ставляться до шлюбу несерйозно, чи що. Як можна одружитись по вєлікой любві, щоб через пів року-рік розвестися по ще більшій ненависті?
    ммм... не розумію, в чому проблема взагалі

твій попередній пост був про те, шо які ж чоловіки деякі собаки!!!! і шо як жеж так - все на плечі жінки лягає, яка і працює, і по дому все робить!!!

на це і відповідь проста: не нравиться чоловік? не любиш його?- не живи з ним

ти у відповідь на це наводиш мені причину: любить, думає, шо поміняється...

якшо любить - значить подобається
    якшо не любить - хто тримає?

навіщо все ускладнювати?
    ри?

kobieta, це для тебе любов є єдиною причиною лишатися поруч з людиною. Є такі, хто керується дещо іншими причинами. Таких людей багато.
    Але, я згодна з авторкою тексту - слабка жінка потрібна лише слабкому чоловіку, щоб відчувати себе сильнішим на її фоні. Щоб відповідальність ніс він, життя будував він, а вона б постійно відповідала на всі питання "так, так, так, звичайно так".
    Пророк

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    kobieta, це для тебе любов э єдиною причиною лишатися поруч з людиною. Є такі, хто керується дещо іншими причинами. Таких людей багато.
    Хай так!
    Можна розглянути інші варіанти:
    які? називай причини, чого люди лишаються поруч з іншими, незважаючи на все, шо їм не подобається.

Мені приходить в голову одразу така причина - матеріальна вигода:
    якшо жінка лишається з чоловіком через гроші... значить це її вибір, так же? Вона свідомо вибрала, шо хоче жити багато не зважаючи ні на шо.
    І тут якраз починає траплятися оте все... на шо вона збиралася не зважати.

Які можуть бути претензії? Вона ж знала, шо не через кохання живе з цією людиною, знала ж, шо просто через гроші.
    Знову ж таки.. - якшо шось не влаштовує - так до побачення!
    А якшо все таки в її таблиці пріоритетів гроші займають вищий щабель, аніж моральне благополуччя (чи шо там), то нАшо скиглити? нАшо жалітися на чоловіка, шо він поганий? Вона ж не прикута до нього.

Тобто, знову все те саме.

Прошу інших причин.
    ри?

kobieta, часто людина лишається з іншою через звичку. Або через те, що "ми відповідаємо за тих, кого приручили". Або через те, що "він без мене загнеться" - мабуть через жалість. Для тебе це не причини. Для мене - теж. Але ж це не змінить того факту, що такі люди є і вони так живуть.
    Пророк

kobieta, ти дуже спрощуєш. Життя існує в динаміці.
    Філософф

Кобіто, ти ніколи не бачила сімей, де наче все нармально, але постійно сваряться, або й розводяться? Я свої пости пописала не про свою родину, але з половини знайомих родин, в тому числі і родини часу моїх батьків, живуть непонятно чого разом. Він її лупить - а вона живе, бо він батько її дітей чи ще щось. Для мене навіть сама найсильніша любов, якщо вона пригнічує одного з люблячих - негодиться. Якщо чоловік піднімає руку, а на ранок каже що ти найкоханіша, це виродок. А є знайомі, які живуть, вони й не жаліються, але коли жінка в синяках ходить - це не нормально.

Знаєш, в мене є скажімо знайома, вже предпенсійного віку, вона свого чоловіка і не любила, але досі живе з ним, бо до дрожі любить дитину, щоб великовозрасне дитятко було в сім'ї. І таких випадків, кожний з різними причинами - безліч. Тому я і кажу, що треба поважати себе як людину, а не розчинятися в чоловікові-сім'ї-дитині-(своя причина)

Хоча може й добре, що ти такого не бачила, просто щаслива людина, бо після деяких випадків життя здається не дуже привабливим.
    Зануда

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Але, я згодна з авторкою тексту - слабка жінка потрібна лише слабкому чоловіку...
    Які саме якості притаманні "сильним" жінкам або "слабким" чоловікам - це не так вже й очевидно. У даному контексті, я думаю, є певні варіанти. Тобто, різні люди по-різному розуміють, в чому полягає сила людини. Для одного сила - це вміння поступатися коханій людині, для іншого - не поступатися ніколи і нікому, і т.д.
    ІМХО.
    ри?

fabulist, так, мабуть для кожного своя сила і слабкість.
    Добре, що я вже визначилась, що є для мене слабкий чоловік)) Мабуть, з цим треба поспішати і з’ясувати якнайраніше
+ Ответить в теме
Страница 3 из 4

Теги для этой темы