Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей47Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 2 из 4
Показано с 11 по 20 из 35.
    Завсідник

Re: Відповідальність

В любых отношениях есть ведущий и ведомый. Будь это работа, политика, дружба, любовь. Два лидера рядом не уживутся.
    Вот только такой момент, скажем так в "удачливой" семье, все равномерно распределяется. Мужчина лидер в зарабатывании денег - женщина в организации быта (что есть, куда ехать отдыхать).
    Женщина "ведет" финансовые вопросы - мужчина "ведет" в кровати. У каждого своя "область", в которой он/она сильнее. Не стоит боятся признаваться в том, что что-то не получается. Это касается обоих полов.
    Так , что действительно, как говорит Rinka - паритет. У каждого своя сфера ответственности.

Нервова, курррва

Ответ Сообщение от Akvarel' Посмотреть сообщение
    У каждого своя сфера ответственности
    Точно! Людина не може охопити одразу все!
    До речі, ви описали ну просто модель ідеального шлюбу!
    Зануда

Ответ Сообщение от sharasha Посмотреть сообщение
    До речі, ви описали ну просто модель ідеального шлюбу!
    Яка, переважно, так і залишається "моделлю".
    Завсідник

fabulist, Да уж. Вроде все все понимают, а на самом деле вон сколько разводов.
    Нервова, курррва

Ответ Сообщение от Akvarel' Посмотреть сообщение
    Вроде все все понимают, а на самом деле вон сколько разводов
    Коли мова йде почуття, то ніхто нічого не розуміє! Усі керуються ТІЛЬКИ ПОЧУТТЯМИ І ЕМОЦІЯМИ!!!
    Тому й розлучаються! Бо починають любити когось іншого (а хто сказав, шо людина має бути однолюбом усе життя?), або хтось когось переростає (в духовному чи інтелектуальному сенсі, адже люди вдвох однаково не можуть розвиватися!).
    2.0

Ответ Сообщение от aneisha Посмотреть сообщение
    читав пейджер - довго думав.
    я тож. і рішив, шо токо масові расстрєли спасуть страну. ну іначе все дуже сложно. мабуть...
    ри?

...Суспільство сформувало доволі чіткий шаблон: жінка повинна бути слухняною батькам в молодості, чоловікові в заміжжі, вчитись без фанатизму і замашок великого науковця, в роботі Боже збав її від надмірних кар’єрних амбіцій, обов’язковим є бажання вийти заміж за принца і народити дітей, апофеоз емоційно-філософського наповнення це - ”я можу дозволити собі бути слабкою бо поряд зі мною сильний чоловік”, що має означати ”я можу не нести відповідальності, я можу не приймати рішення, я можу не керувати – бо є кому зробити це замість мене”. Ті хто вибивається з цієї нехитрої схеми підпадають під суспільний осуд, мовляв: он де яка блудниця / кар’єристка / феміністка, останнє слово зазвичай супроводжується смачним спльовуванням, як знаком повного презирства. Бо вважається що жінка яка не живе за патріархально визначеною схемою є вже апріорі антисоціальним елементом в цілому.

Якщо оцінювати тему даної статті з точки зору націоналізму то отримуємо доволі вичерпну відповідь на питання про характер ролі жінки в суспільстві: жінка має народжувати майбутніх воїнів – це завдання є першочерговим і беззаперечним. Ніхто не проти їх народжувати, але доволі важко втискувати власне его в рамки другої частини цього постулату: ”жінка має народжувати майбутніх воїнів, в цьому її головне завдання і її цінність”. Якщо маєш хоч якісь крихти самоповаги навряд чи погодишся що твоя цінність як людини полягає лише в можливості народження інших людей. Бо я ще не чула щоб якийсь чоловік міг про себе сказати ”Я, як власник сперми, можу робити дітей – майбутніх воїнів, це є моїм першочерговим завданням, визначає мою цінність для суспільства, і дозволяє мені відмовитись від усіх інших соціальних ролей.” Тож чому жінка має приймати цей шаблон на себе? Цінність людини для суспільства визначається тим, що людина може цьому суспільству дати, і в питанні дітей тут має іти наголос не стільки на кількості, скільки на якості. Дітей народжують для себе, а виховують для них самих. Краще виховати одного воїна, ніж народити п’ять службових хробаків системи. А та жінка яку малює народне уявлення ”заміжня (як люблять всі наголошувати знаходиться ЗА чоловіком), що розчиняється в родині, ніколи не дряпається по головах, не прагне до самозабезпеченості, незалежності (бо навіщо? – правильним є залежати від свого чоловіка)” – та ніколи не зможе виховати воїна. Цей прототип – це не мати воїна, це ляклива курка, ”слабка жінка”, яку має захищати чоловік, бо сама вона до самозахисту і самозбереження не здатна. Воїнів такі жінки не народжують, вони не здатні до цього.

Патріархальна мораль породила ще один не менш сміховинний своєю абсурдністю постулат: ”Сила жінки в її слабкості”. Під цим розуміється, що морально піддатлива, емоційно менш врівноважена од чоловіка, не обтяжена відповідальністю і обов’язком прийняття рішення жінка – є довершеним об’єктом для опіки і підтримки, якими підміняється поняття кохання. І ось вона вся така ніжна і квола буде закочувати очі, і це має діяти на чоловіка як каталізатор на звершення заради неї подвигів: трудових, бойових і романтичних. Попервах воно так і є, закочувати очі, казати ”ах” та показувати ніжки з під спіднички, боязко тулячись до мужніх грудей - багато розуму не треба, але діє це лише поки ніжки гарні, і поки інтерес до Вашої персони ще свіжий, а років за 4-5 подружнього життя фокус вже не проходить. Чоловік потребує рівної йому помічниці, тилу, ще однієї сили на додачу до його власної, йому хочеться покластись на жінку, бути впевненим, що якщо щось не вдасться йому, то це може зробити вона. Важливо знати, що у важкі часи вона зможе зціпити зуби і тягнути лямку разом з ним, а не опускати рук і впадати в істерику, бо вона, бачте слабка і ніжна. Завдання жінки в подружжі не в тому щоб штовхати чоловіка на підкорення висот, а щоб в разу невдачі підтримати його плодами свої власних звершень.

Образ ”слабкої” жінки є породженням гречкосіїв, жоден можновладець, аристократ, воєвода, науковець, політик або культурний діяч таких поглядів не озвучував. Ті хто є успішними, владними, визнаними - слабкості не потребують, вона їм просто не цікава. Вони відчувають себе сильними і мужніми і без ”фону” у вигляді жінки на якій можна буде показово ці якості відтворювати. ”Домостроївські” настрої є справою нижчих соціальних верств, чим менш реалізовані чоловіки, тим більш їм потрібна слабкість поряд, за для відчуття власної вагомості. Легше бути мужнім коли з тобою поряд залежне від тебе створіння, ніж рівне, вільне і самодостатнє. Можна сказати, що такі якості сильної жінки, як терпіння, цілеспрямованість, працелюбство, принциповість – не завадять при шлюбі із ”домостоївцем”, але ж все вищепераховане обертається на почуття власної гідності, бажання самореалізації та моральної незалежності, якостями, що ніяк не вживаються з наявність керуючого чоловічого верху Хибно вважається, що ті пані, які вперто будують кар’єру, стережуться раннього заміжжя, здобувають по кілька вищих освіт, проявляють громадську й політичну активність, мають чітку суспільну позицію, принципові переконання та судження, висловлюють на все свою точку зору та не бажають будувати власне життя виключно навколо родинних клопотів – є феміністками, страшними людьми, що відмовляють від родинних цінностей і заперечують потрібність чоловіка в своєму житті. Зовсім ні. Самодостатня, самозабезпечена, вперта, і незалежна – ще не є феміністкою. Її відмінність полягає в тому, що чоловік їй потрібен не для того щоб ховатись за нього від життєвих негараздів, а для того щоб його любити, не тільки брати, а й самій давати йому щось, вона не прагне служити лише глядачем його успіхів, а хоче підтримки й захвату щодо своїх звершень, вона не хоче перекладати відповідальність на когось, а хоче партнерства і спільності в родинних справах.

Слабкий чоловік шукатиме слабку жінку, яка б на нього покладалась, щоб відчути себе мужнім, сильний чоловік завжди потребуватиме сильної жінки, бо має мужність сам покластись на неї, без заздрощів радіти її подекуди більшим од його успіхам, прислухатись до її порад, поступатись їй владою прийняття рішень і несення відповідальності. Сильному чоловіку слабка жінка просто не потрібна, бо слабкі жінки воїнів не народжують.
    Автор:Ładna Kobieta
    Філософф

О, це точно. Мене завжди дивувало, чому це жінка, яка так само працює цілий день, доглядає дітей і т.д. повинна мчати на всіх парах додому і швиденько готувати-насипати-мити-шкварити, поки прийшовший чоловік сидить і втикає в тєлік чи комп. Або не розумію жінок, які терплять крики на себе чи побої. Для мене це нонсенс, щоб чоловік підняв голос-руку на жінку чи дитину. Якесь середньовічча.
    При чому винні в цьому самі жінки, спочатку матері, які вилизують своїм синочкам життя, щоб бідне дитя не дай бог не замазало ручки, миючи посуд. А потім дружини, які вічно жаліють чоловіків-дітей де треба і де не треба.

Потрібно поважати себе, як людину. Навіть якщо ти сидиш дома , бо чоловік хоче щоб дома був затишок - ніхто не вправі тебе принижувати, робити прибиральницею-нянею-куховаркою. Тоді і чоловік буде поважати тебе, і діти, бо ти особистість, а не придаток до домашнього затишку.
    Пророк

Ответ Сообщение от Cveha Посмотреть сообщение
    О, це точно. Мене завжди дивувало, чому це жінка, яка так само працює цілий день, доглядає дітей і т.д. повинна мчати на всіх парах додому і швиденько готувати-насипати-мити-шкварити, поки прийшовший чоловік сидить і втикає в тєлік чи комп.
    Якшо жінка працює так само як її чоловік, а головне - якшо вона так само заробляяяяєєєєє!!!!! тоді да - не повинна мчати, не повинна готувати. Вони між собою повинні домовитися, хто і шо буде робити. Але якшо я гляну на своїх знайомих.... то в більшості випадків, таки чоловік заробляє основні гроші, хоч на роботі вони можуть знаходитися і однакову кількість годин. І якшо вдруг він почне готуваит їсти, доглядати дітей і т.д.... то вони можуть дуже швидко "пО міру пойті", оскільки отієї ніщенської зарплати, яку жінка заробляє, не вистачить навіть на одну людину.

Я це кажу не за всіх, ні. Але жінки, які не заробляють достатньо, щоб покривати половину витрат свого сімейства, повинні чимось це компенсувати. Ну і от найлогічніше - це готування їжі, прибирання і доглядання за дітьми.
    Філософф

Але ж є і такі ситуації, коли жінка заробляє так же, або є практично основним добитчиком, і все одно тягне на собі все домашнє господарство. А як відомо, нереалізований мущіна досить нервове створіння, і починає виплескувати свої невдачі кар'єрні на сім'ї. І якщо в містах це не часто практикується, можливо ще тому що тут чоловіки більш культурно-інтелигентні, то в селищах і селах, краще не казати. Там рідко випиваючий на роботі, носячий зарплату додому і не гуляючий по "барах" чоловік - це майже вершина щастя. І хазяйство у тамошніх жінок побадьоріше ніж непомитий посуд.

Ну і звичайно, не знаю як у кого, а в мене буває банальне - не хоцця ставати варити їсти, мити посуд чи ще щось. І я вдічна своєму чоловіку, який не сприймає хатні справи, як суто жіночі, і не робить трагедію з того, що йому не крутять катлєти і варять борщ каждий день. Я вже не каже, насткільки приємно, коли приходиш мити посуд - а раковина вже пуста і чиста)))
+ Ответить в теме
Страница 2 из 4

Теги для этой темы