Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей5Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1 из 3 1 2 3 ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 21.
    ри?
    Ops

Звук при виникненні Світу

Ітак!! Якби не одна хороша людина, я б ніколи і не задумалася над цим питанням. Та що там думати?! Мені б в голову просто не прийшло думати про ТАКЕ!! І я вирішила написати сюди...

Як ви думаєте, були якісь звуки при виникненні світу?! І взагалі як утворився світ?! От згідно з індійською міфологією та вченнями йогів, світ вийшов зі звуку АУМ!! Ну хто б міг подумати: АУМ - і раз, є світ!!!
    І взагалі-то, це СВЯЩЕННИЙ ЗВУК!! Ну уявляєте - є священні звуки!! Це не просто там шось, набір літерок, а священне слово!
    Коли мені про це сказали, стало дуже цікаво - чого саме АУМ?! Чого не якесь інше слово? Чого наприклад не АГУ?! І хто сказав, шо саме АУМ звучав?! І хто ото занотував отой звук, коли ще навіть нікого не було?
    Одні знаки питання...

Я от думаю, шо то був якийсь інший звук - ну типу ХЛОП чи ЧПОК. Шось банальне, і точно не таке милозвучне, як АУМ. Ну а потім почалося, закрутилося, і в результаті є ми
    Хто як думає?! Дуже хочу побачити (почути) думки з цього приводу!!

Пророк

Re: Звук

Цікавооо. Якби не ти, Лайт, то я б і далі спокійно засинала вечорами. А тепер от думатиму про заставку, що звучала при створенні світу.
    Хоча судячи з оцих слів
    світ вийшов зі звуку АУМ
    , звук був не супроводом, а першопричиною.
    І чи говоримо ми про релігійне тлумачення створення світу? Чи про наукове?
    Думаю, в будь-якому разі без звуків не обійшлось... Тоді мабуть і запахи якість були...
    ри?

Re: Звук

черешня, а про запахи я і не подумала!! Який жах!!!
    Мало того, що Чпоки різні могли звучати, то вони ще й пахнути могли!! Ну там, Красная Москва, чи Серебрістий ландиш....
    Скільки було б втрачено в житті, скільки недодумано думок, не скажи мені про це АУМ!
    Пророк

Re: Звук при виникненні Світу

По научному наверно было беззвучно - в космосе нет воздуха.

По религиозным теориям - зависит от фантазии создателей этих теорий.
    Пророк

По научному наверно было беззвучно - в космосе нет воздуха.
    я теж так думала, знайшла ось що...
    http://news.cosmoport.com/2005/01/17/5.htm
    і ось що, відео, (вставляти не вмію:) )
    http://video.mail.ru/mail/andi_frank/511/512.html

Ну а про АУМ... вважаю що це було, якщо було, щось на зразок ядерного взриву -БАБАХ - бах-бах ! :)
    Здібна учениця

А спробуйте співставити такі прості, здавалося б, слова: "няв", "мяу", "міу" (щось таке, здається, в англійському)) Так що може для нас АУМ звучало б трохи інакше, ніж для індійців (мо' те ж саме АГУ)))
    Пророк

Це був Big Bang.
    Плюк .№ 215 в Тентуре.

Думаю, это было одно из двух, или же гимн царской России "Боже царя храни", или же мантра "Ом" из уст индусов, научившихся преодолевать сопротивление материи. Как менее научную теорию выдвину тему звучания в момент зарождения мира биттловской "Революции 9"))

А ваще Биг-бэнг слабоватая теория. ИМХО ученые так договорились, чтобы было проще школьникам растолковать. А то стыдно же признать, что йоги знают больше ученых))

По поводу звука в космосе - то то, что не было воздуха, еще не доказывает того, что Архитектор, создавая сущее, не издавал колебаний определенной частоты. Просто они не были звуковыми, в виду отсутствия среды их розповсюдження.
    Инвалид умственного труда

А по моему слышалось одно слово :
    "Упс!?"
    Пророк

Упс плюс звук смываемой воды в туалете = вселенная
+ Ответить в теме
Страница 1 из 3 1 2 3 ПоследняяПоследняя