Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
+ Ответить в теме
Показано с 1 по 5 из 5.
 1. #1
  Offline
  part of me

  Від чого залежить успішність дитини?


  Схоже на те, що в Америці навіть успішність залежить від ступеня забезпеченості батьків - в усякому разі, так мовиться у звіті групи американських вчених, які довгий час вивчали проблему успішності школярів. Так, саме, вчені з Університету Нью-Йорка стверджують, що забезпечена дітвора вчиться краще, ніж діти з бідніших сімей.

  Звичайно, висновок спірний, проте вчені не шукали складних шляхів, а вирішили просто побудувати криву, залежну від двох показників - забезпеченості батьків і оцінок їх дітей. В даний час ці фахівці стверджують, що між вказаними показниками є жорсткий зв'язок. Цікаво, що забезпеченість мало впливає на оцінки по читанню, проте є чи не ключовим чинником в математиці - виявляється, забезпечені діти рахують краще.

  Вчені вважають, що багатство саме по собі не впливає на успіхи дітей - просто забезпечені сім'ї часто створюють доброзичливішу атмосферу всередині сім'ї, ніж сім'ї бідних людей. Забезпечені люди можуть собі дозволити проводити додаткові заняття з дітьми - запрошуючи репетиторів, відправляючи своїх нащадків на навчальні курси, гуртки. Саме це підвищує самооцінку дітей, що у свою чергу, дозволяє їм добитися успіху.

  Що ж, факти є, а вже наша справа - погоджуватися з ними чи ні.

 2. #2
  Offline
  сдавайсь!!!

  Re: Від чого залежить успішність дитини?


  шо тут погоджуватыся? це так и есть и это довольно просто описывается почти в каждом этологическом труде... Странно что досих пор эти вопросы задаются
 3. #3
  Offline
  модератор

  Re: Від чого залежить успішність дитини?


  Для начала вспомним классика - "бедность не порок, но мать всех пороков". Далее - всякие там ученые зудят нам постоянно - например, что люди бедные даже живут меньше богатых. Не из-за самой по себе бедности, а из-за стрессов, которые она порождает. Рассчитывать на то, что дети не слишком дорого обходятся можно, но всегда ли дети разделяют такую точку зрения?
  Есть и другая классика: "Бедность - это не отсутствие денег, а жажда богатства".
  Так, детям нашим, точку зрения мы и даем. Конечно, я понимаю, что наличие средств может устранить некоторые детские огорчения. Но ведь "богатые тоже плачут", и огорчения, которые не устранить деньгами гораздо сильнее. Как впрочем и радости.
 4. #4
  Offline
  Завсідник

  Re: Від чого залежить успішність дитини?


  А у нас разве не так же? Развивающие игры детям, книги, кружки иностранного языка,спортивные секции, музыкальные инструменты - на все нужны деньги. А еще учтем и то, что детям успешные родители в будущем и место работы подыщут... по этому еще и рожать у нас не спешат
 5. #5
  Offline
  2.0

  Re: Від чого залежить успішність дитини?


  fragov, тю, так да. якщо брати середнього кіндера, бо єсть в бідних родинах генії. а в цілому, я б сказала, в забезпечених родинах стартові можливості більші. я б з задоволенням позаймалася з репетитором англ.мови, але можливості були обмежені. ну і банально: більше можливостей купити оцінки (варіант для "дітей природи")
+ Ответить в теме

Теги для этой темы