Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей9Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1 из 2 1 2 ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 20.
    Пророк

Если у Вас нет собаки...

"Если у вас нет собаки,
    Ее не отравит сосед,
    И с другом не будет драки,
    Если у вас, если у вас, если у вас друга нет,
    Друга нет.

Припев:
    Оркестр гремит басами,
    Трубач выдувает медь.
    Думайте сами, решайте сами -
    Иметь или не иметь,
    Иметь или не иметь.

Если у вас нету дома,
    Пожары ему не страшны,
    И жена не уйдет к другому,
    Если у вас, если у вас, если у вас нет жены,
    Нету жены.

Припев.

Если у вас нету тети -
    То вам ее не потерять,
    И, если вы не живете,
    То вам и не, то вам и не, то вам и не умирать,
    Не умирать."

Навіть не знаю, чому от сьогодні такий філософьский настрій, але прокинулася і згадала вузеньку смужечку паперу, яка висіла в дитинстві в моїй кімнаті над ліжком сестри: "Ничего не иметь - ничего не терять"(ну..вона тоді мабуть вважала себе вже дорослою - років 16 може було ).
    Згадала і думаю, а шо ж таки краще: ШОСЬ таки мати і втратити, чи йти рівненько по життю - не мати, але й не втрачати.

"Тот был умней, кто свой костер сберег - он обогреть других уже не мог,
    Но без потерь дожил до теплых дней.
    А ты был не прав, ты все спалил за час, и через час большой огонь угас,
    Но в этот час стало всем теплей"

mia
    hungry-hunter

Re: Если у Вас нет собаки...

а ещё есть фраза "что имеем не храним - потерявши, плачем". но что бы ты там не "заимел" - хоть ту же собаку, всегда не лишнее вовремя вспомнить, что её ещё и выгуливать надо, чем-то кормить, время и силы тратить. лучше иметь. но что-то из серии "синица в руках" - тогда наверно и будет золотая середина. ведь ты можешь что-то получить. а потом своим отношением и обращением его и в какую-то сторону изменить...
    Постійний відвідувач

если у меня нет собаки, значит у меня есть кошка.
    а вообще мы в ответе за тех кого приручили
    Пророк

Ответ Сообщение от mia Посмотреть сообщение
    а ещё есть фраза "что имеем не храним - потерявши, плачем". но что бы ты там не "заимел" - хоть ту же собаку, всегда не лишнее вовремя вспомнить, что её ещё и выгуливать надо, чем-то кормить, время и силы тратить. лучше иметь. но что-то из серии "синица в руках" - тогда наверно и будет золотая середина. ведь ты можешь что-то получить. а потом своим отношением и обращением его и в какую-то сторону изменить...
    Тут ще справа в тому, що втрачаєш: шось важливе, без чого жити не можеш, чи якусь дрібницю, але таку дрібницю, до якої звик...
    Можна навіть не дуже важливе втратити. Жив же без нього чудєєєсно раніше.
    Але дуже важко повертатися на ті ж позиції, які мав до того, як ШОСЬ отримав...
    Та загалом я наче теж схиляюся до думки, шо МАТИ - потрібно, і МАТИ - це краще, ніж НЕ МАТИ.
    Але шось мені муторно якось....і сумбурно.
    Мабуть тому і тему створила - хочу побільше думок почути, розібратися трохи... бо якась така зараз перловка в голові...

Ответ Сообщение от ТИМОХА Посмотреть сообщение
    а вообще мы в ответе за тех кого приручили
    А це взагалі окрема тема!
    Теж так вважаю, і часто попадаю з цим в халепи. Бо приручати треба менше!
    ри?

У мене є кіт.
    Він некастрований, нявчить серед ночі, пісяє на половик, якшо його незаслужено відлуплять, не дає спати, всіляко дратує мене і мого коханого, а ще з гадості вєчно начіплює на його джинси і носки свою шерсть (це так думає коханий). Назагал кіт - рєдкосний паскуднік, і його інколи прибити мало (особливо мало за те, шо він обгадив мою сумку якраз перед від’їздом і вона страшенно тепер смердюча!!). Але...я його втрачати не хочу. І ніхто з сім’ї не хоче...окрім коханого звичайно, бо він любить свої штани більше, ніж мого кота, і збирається повсякчас кота підсмажити.
    І от я так собі зараз думаю - добре, що з дитинства я мала тварин, і зараз їх маю. З ними дуже важко розлучатися. Боляче втрачати, невимовно боляче. Але якби я їх не мала, я була б бідніша, духовно, морально. Ось...
    Здібна учениця

В мене є кішка))) як не встигнеш прибрати її туалет, то вона зробить своє чорне діло деінде, вона приходить рано-вранці у вихідний і нявчить доти, доки не встанеш і не даси їй поїсти, вночі вона лапою підймає ковдру і лізе грітися, а ти лежиш та боїшся її притиснути, вона любить диню і сардини в маслі.
    Їй 14 років і коли я думаю, що вік котів недовгий - ледь не плачу... і незнаю чи зможу потім завести ще одну кішку...
    Постійний відвідувач

Ответ Сообщение от Olio Посмотреть сообщение
    В мене є кішка))) як не встигнеш прибрати її туалет, то вона зробить своє чорне діло деінде, вона приходить рано-вранці у вихідний і нявчить доти, доки не встанеш і не даси їй поїсти, вночі вона лапою підймає ковдру і лізе грітися, а ти лежиш та боїшся її притиснути, вона любить диню і сардини в маслі.
    Їй 14 років і коли я думаю, що вік котів недовгий - ледь не плачу... і незнаю чи зможу потім завести ще одну кішку...
    зможеш, але через деякий час!!! Бо спочатку буде дуже Важко. А потім захочеться завести бо буде таке відчуття ніби чогось бракує (власний досвід)
    mia
    hungry-hunter

а у меня так было. когда кота во второй раз украли, я малая ещё была - долго за ним плакала, ждала и выглядывала два года...даже книжку о его приключениях начала писать, чтобы не так скучать. а потом однажды к нам под дверь приблудилась точно такая же - только кошка. так и живет... =)

а вообще тема, конечно же, не о животных . но мысли вызывает серьезные...надо будет попытаться тоже их сформулировать. так что автору спасибо.
    у меня вот мало вызывает эмоций потеря денег, работы, допустим...а вот любимую яблоню, с которой тысячу раз в детстве падала - в месте, в которое может никогда больше не вернусь - я до сих пор с такой грустью помню...неужели такая глупая сентиментальность?
    Здібна учениця

mia, та й я не зовсім про кішку писала))) просто один раз відчувши біль втрати я незнаю як скоро зможу допустити в своє життя ще один потенційний подразник... і чи зможу взагалі...
    ри?

Olio, воно зараз тобі здається, що не зможеш...
    За моє коротке життя у мене було три коти і три собаки...І майже всі з’являлися ну може через місяці дві після попереднього померлого. Це я веду до того, що отак приходиш додому, і куди не кинь поглядом, а воно думки у голову лізуть, ти згадуєш, яке воно було, шо робило, як тобі було хороше з ним. І це раз по раз вириває серце. А потім приходить невимовна самотність, ніби все є, але частина душі порожня. От тоді і виникає думка, треба взяти інше, щоб не думати про попереднє. Береш, і вже не так важко згадувати те улюблене, бо вже і це таке улюблене, і чудне, і маленьке, і грайко...
    Втрачати важко, так. Але ті роки, що ти прожив поруч, будуть завжди з тобою. Не зважаючи, з ким ти їх прожив, собака, кішка то чи тітка.
    Не знаю, може це надто дитячість з мого боку, але якшо мені дають, я майже завжди хапаю, бо завтра його, даваного, може вже не буть, і я пропущу шось у своєму житті. Якось отак сумбурно все пописано....
+ Ответить в теме
Страница 1 из 2 1 2 ПоследняяПоследняя