Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей9Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 2 из 2
Показано с 11 по 20 из 20.
    Добрий модер ))

Re: Если у Вас нет собаки...

В мене була собака ... чудова, най-найкраща!
    А тепер кішка. Така сама ) Їй можна все! Головне, шоб було поруч якнайдовше.

Созерцатель

Ответ Сообщение от Olio Посмотреть сообщение
    mia, та й я не зовсім про кішку писала))) просто один раз відчувши біль втрати я незнаю як скоро зможу допустити в своє життя ще один [COLOR="Red"]ПОТЕНЦІйний подразник... і чи зможу взагалі...
    Якщо проблеми з потенцією, потрібно просто звернутися до лікаря... Зараз лікують майже все.
    Инвалид умственного труда

По моему ключевая фраза темы
    Думайте сами, решайте сами -
    Иметь или не иметь,
    Иметь или не иметь.
    Собаку, кошку, потенцию, друзей врагов...
    Пророк

Так, здається мова зовсім не про собак, а люди почали писати про улюбленців...
    Проблема вибору. Чи однаково важать сьогоднішня приємність "закохатись- завести собі когось- і таке інше" і завтрашнє розчарування від втрати цієї "людини- речі- тварини"? Якщо більша радість-то треба заводити!
    Але колись зустрілись такі слова: "Счастье иметь ребёнка -это неизмеримо меньше, чем страдание от его потери". Може природа спеціально не дала людям достатньо поміркованості? Інакше вони б проаналізувавши всі "за" і "проти" ніколи б не закохувались безтямно (бо є можливість бути покинутим і стрибнути з 8 поверху), не народжували дітей( бо є можливість їх втратити і померти від розриву серця), не заводили собак( бо собака може потрапити під авто, а ти зіп`єшся від депресу) і.т.д.
    Пророк

Ответ Сообщение от черешня Посмотреть сообщение
    Проблема вибору. Чи однаково важать сьогоднішня приємність "закохатись- завести собі когось- і таке інше" і завтрашнє розчарування від втрати цієї "людини- речі- тварини"? Якщо більша радість-то треба заводити!
    Але колись зустрілись такі слова: "Счастье иметь ребёнка -это неизмеримо меньше, чем страдание от его потери". Може природа спеціально не дала людям достатньо поміркованості? Інакше вони б проаналізувавши всі "за" і "проти" ніколи б не закохувались безтямно (бо є можливість бути покинутим і стрибнути з 8 поверху), не народжували дітей( бо є можливість їх втратити і померти від розриву серця), не заводили собак( бо собака може потрапити під авто, а ти зіп`єшся від депресу) і.т.д.
    Як каже Кронко: "В дырочку!"
    Я все це знаю і розумію, але якось так...хотілося, шоб хтось озвучив. Мабуть я відсотків на 99 розуміла...і не вистачало одного - щоб виразити це словами...
    "Счастье иметь ребёнка -это неизмеримо меньше, чем страдание от его потери" - оце і є той відсоток.
    Пророк

дык в общем лучше иметь и терять. точнее лучше иметь и жить рискуя потерять. иначе не жизнь получается, а существование
    Пророк

А ще, той, хто нічого не має, стає "неуязвимым"! Його нічим шантажувати.
    Бува в фільмі якийсь крутиш видєлується, мол ну шо ви зі мною зробите? Болі я не боюсь, помирать не страшно, а тут йому - чік! і виводять під прицілом тендітну доцю. І тоді усьо, ліпи з чувака що хоч. А якби ні дому, ні сім`ї, стоїш собі серед поля з рюкзачішкой за плечима і розумною головою і ніхто-ніхто тобі нічо зробити не-мо-же!
    Пророк

А ще, той, хто нічого не має, стає "неуязвимым"! Його нічим шантажувати.
    Бува в фільмі якийсь крутиш видєлується, мол ну шо ви зі мною зробите? Болі я не боюсь, помирать не страшно, а тут йому - чік! і виводять під прицілом тендітну доцю. І тоді усьо, ліпи з чувака що хоч. А якби ні дому, ні сім`ї, стоїш собі серед поля з рюкзачішкой за плечима і розумною головою і ніхто-ніхто тобі нічо зробити не-мо-же!
    ну если этому принципу следовать, то нужно жить как Диоген в бочке. правда в этом случае сам себе весь мир сужаешь до диаметра бочки
    2.0

я думаю, що з точки зору "взагалі" зручно бути самому. але людина - соціальна істота, десь та й "набереться" друзів. тим більше, якщо тварина тебе любить, бо ти її годуєш, дбаєш про неї (ізвєрги-калдирі тут не рахуються), то людина тебе або любить, бо їй так кльово. або є ти її нічим не привабиш, ні їдлом, ні готовністю на все, нічим. тобто людина інша цілком може перелюбити тебе, і якщо ти до того не готовий, то краще заведи кота чи собаку. але це так, з точки зору поміркованості. в житті все сами знаєте побудовано на гормонах в крові і наступних процесах в голові. і як говориться, "якшо не дунуть, то чуда не проізойдьот"
    Здібна учениця

Просто на прикладі улюблених кішечок-собачок-птичок легше пояснити свої думки...
+ Ответить в теме
Страница 2 из 2