Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей4Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1 из 3 1 2 3 ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 29.
    2.0

НЛО

воно звісно, не психологія, скоріше парапсихологія. але хай...
    після фільму "День, коли Земля зупинилася" згадалося мені моє "дитяче захоплення" прибульцями, люди в чорному (не ті шо з Вілл Смітом), гуманоїди... кортше на той час я пергребла купу всього, втім певно, що той обсяг інфи не міг вказати на істину. бо то була ледь не жовта преса. але все ж таки, події у РОзуеллі ніби-то мали місце.
    прочитати про це можна тут http://softez.org.ua/showthread.php?p=3554
    я переконана, що ми не одні у всесвіті. але можливо на форумі є люди, які впевнені в цьому на основі власного досвіду.

Пророк

Re: НЛО

дык чего далеко ходить, почитал посты в теме досчитай до миллиона и порой задумываешся, а не забирали ли сей народ на тарелку для опытов
    а если серьезно, согласен с автором темы, хотя сам ничего такого (увы) не видел
    2.0

Офтоп:
    Tail, нє, якби нас забрали на терєлку для опитов, гуманоїдам довелося б тяжко. оффтоп!
    Здібна учениця

Що вони є то 100%, але моя психіка не готова до безпосереднього контакту з ними)))
    "..3. Данные военной разведки говорят об отсутствии со стороны инопланетных цивилизаций непосредственной угрозы вторжения или захвата Земли. Однако некоторые факты свидетельствуют об их потенциальной возможности вмешиваться в государственные дела..."
    але я попросила б іх подлубатися в нашому государстві)))
    Пророк

"..3. Данные военной разведки говорят об отсутствии со стороны инопланетных цивилизаций непосредственной угрозы вторжения или захвата Земли. Однако некоторые факты свидетельствуют об их потенциальной возможности вмешиваться в государственные дела..."
    але я попросила б іх подлубатися в нашому государстві)))
    Они в уже длубаюцца, марсиане вовсю проявляют свою активность в Киеве.
    Пророк

Ніколи не мала ніяких контактів і навіть не маю знайомих, які б мали. Але свято вірю, навіть...якось так...не сумніваюся, шо крім нас ще доооофігіща всяких жевжиків живе на просторах Всесвіту :).
    В мене на поличці "Питання" навіть немає такого формулювання: "Есть ли жизнь на Марсе?". Дуже давно папка з НЛО перекочувала на полку "Канєшно, єсть".
    Сама залюбки б зустрілася з інопланетянами.
    Инвалид умственного труда

Давайте на секунду задумаемся какую работу провела Природа чтобы мы с вами появились на этом свете.
    Не может она допустить чтобы был контакт извне.
    Иначе все ее труды напрасны. А она не ошибается.
    Здібна учениця

Ответ Сообщение от kobieta Посмотреть сообщение
    Сама залюбки б зустрілася з інопланетянами.
    Я на себе таку відповідальність не взяла б)) Є такий фільм, "Контакт" називається, так ось по сценарію там людину, яка має зустрітися з інопланетянами, обирають з різних науковців, які могли б достойно представити землян. Страшно навіть уявити, що вони можуть подумати про нас після спілкування зі мною)))))
    Пророк

Ответ Сообщение от Olio Посмотреть сообщение
    Я на себе таку відповідальність не взяла б)) Є такий фільм, "Контакт" називається, так ось по сценарію там людину, яка має зустрітися з інопланетянами, обирають з різних науковців, які могли б достойно представити землян. Страшно навіть уявити, що вони можуть подумати про нас після спілкування зі мною)))))
    Мені здається, шо для цивілізацій, які обігнали нас на тисячі років, було б однаково, чи людина має середню освіту, чи вже захистила докторську дисертацію. Все одно нічого нового в науковій галузі вони мабуть не почують.
    Та й може..їм просто цікаві думки та побут пересічного землянина. Я от навіть бачу це:
    - Доброго ранку, ми з Альфа-Центаври, що Ви любите на сніданок?
    - Люди добрі, хоч ви і з Центаври, але ж майте совість! ранок же!!! Давайте поспілкуємося хоча б через кілька годин! Он посидьте у вітальні, полистайте альбоми
    - Вибачте, звісно, звіснооо, ми почекаємо.
    Ну..десь так
    Здібна учениця

kobieta, хммм, ну після такого прийому з Альфа-Центаври до нас точно більше не прилетять))) І якщо їх так цікавить наш побут, то чого вони вештаються над авіабазами?...
+ Ответить в теме
Страница 1 из 3 1 2 3 ПоследняяПоследняя

Теги для этой темы