Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей4Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 2 из 3
Показано с 11 по 20 из 29.
    mia
    hungry-hunter

Re: НЛО

в Харькове в здании планетария есть забавный музей уфологии - плата чисто символическая, и можно запросто сфотографироваться с пришельцем, на голову выше тебя - обязательно кто будет там, сходите - не пожалеете)).

Пророк

Ответ Сообщение от Olio Посмотреть сообщение
    kobieta, хммм, ну після такого прийому з Альфа-Центаври до нас точно більше не прилетять))) І якщо їх так цікавить наш побут, то чого вони вештаються над авіабазами?...
    Я думаю, шо вони вештаються в усіх місцях з однаковою регулярністю, але там їх частіше засікають, збивають і т.д.
    Загалом, не віриться, шоб їх цікавили наші досягнення в авіації більше, ніж шось інше. Думаю, їх все цікавить в однакові мірі - типу...о! дивіться, і в нас 20 000 років тому були такі літачки, о! дивіться..вони будинки будують, як ми 30 000 років тому.
    - Ей, Паша(так звуть одного з них), дивися - он таке пальто, як ти носив 10 000 років тому, пам’ятаєш? Тільки гудзики в тебе інші були.
    - точно! Таки непогане було пальто! Хоч матеріал і не досконалий - бруднився, рвався... от зараз костюмчик - діло! Вдягнув і носи, скільки влізе! Поки не затошнить!
    Здібна учениця

kobieta, так це виходить для них щось на кшалт безкоштовного цирку... сумно...
    Пророк

Ответ Сообщение от Olio Посмотреть сообщение
    kobieta, так це виходить для них щось на кшалт безкоштовного цирку... сумно...
    Ну..мені не дуже сумно. Може ж і вони покажуть і розкажуть шось. Почерпнути нову інфу завжди цікаво.
    А те, шо ми відстала цивілізація.. - нічого страшного, може ми просто маленькі ще.
    Здібна учениця

кхе, здається ми у цирку не дуже до слоників/тигриків/собачок говоримо... (дивно, шось я сьогодні песимістка))))
    Пророк

а может это те же люди ,только с будущего. вот и не вмешиваются што бы чего нибудь в своем прошлом не испортить
    Пророк

Ответ Сообщение от Виння Пых Посмотреть сообщение
    а может это те же люди ,только с будущего. вот и не вмешиваются што бы чего нибудь в своем прошлом не испортить
    Точно, точнооооо!!!!!!!! Не даром він про пальто казав!
    Пророк

ага, вот и ностальгирують:)
    ри?

І шо, нікому ото не страшно? Наші люди, "яких забирало НиЛиО", в один голос торочать про голки в пупа, дослідження мозку, запліднення тощо...
    Вдруг вони не дуже дружелюбні?
    Пророк

Я теж думаю, що хтось крім нас ще є. Скільки було свідчень, очевидців, різних фото. Не може бути так ідеально все сплановано і нафантазовано. З 10000 хоч один факт, та правда. А нам, так би мовити, "необхідно і достатньо" лише одного правдивого випадку.
    Теж буду чекати в цій темі на очевидця. Має ж хтось бути!
+ Ответить в теме
Страница 2 из 3

Теги для этой темы