Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей33Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 7 из 8
Показано с 61 по 70 из 80.
    Пророк

Re: Байдужість

Ответ Сообщение от kobieta Посмотреть сообщение
    Тейл, а якщо посуд помити? Звати тебе? Це буде трохи частіше, ніж гвіздки :)
    ох и барышни нынче пошли не, посуда то ж не мужское дело

модератор

Ответ Сообщение от Afra Посмотреть сообщение
    А я даже к пьяным - подхожу..." Ну-ну... Доподходитесь.
    Согласна на все сто. Вот подошли вы к алкашу или маргиналу валяющемуся, а у него открытая форма туберкулёза или чесотка или бытовой сифилис. Понесете домой - ребенку подарочек в виде больничного листа и дорогостоящего лечения. Не разумно. Если хотите помочь, лучше вызвать скорую, если такая жалость к людям у вас.
    Вот точно автор хочет выделиться на фоне других. ИМХО, люди, делающие добро, делают его молча, не трубя на весь город.
    Это мне напоминает, как наши чиновники "одаряют" детские дома, больницы... Так пафосно, помпезно, телевизионщиков зовут: смотрите, мол, какие мы.
    ри?

Кобі, хай Тейл забиває гвіздки, у тебе ж купа подруг, які згодяться помити за тебе посуд :)
    Шо ти там не лю? Апільсіни? Значить болєющім прічітаєцца шось інше, вкусняшка яка...шоколадна..Добряки - вони ж способствуют виздоровлєнію!

АлекS, наступного разу я обов’язково спитаю у Вас, як вчинити! Обов’язково! Це ж треба, взять і не подумать про туберкульоз!
    А потім знову скажу "Дивіться, яка я" :) І тему ще одну напишу!
    Пророк

Щойно від Кобі. Вона завалена вже шоколадом. Апельсинів і бананів не хоче.
    Думаю від черешень і клубніки не відмовиться.
    Бадьора така, махає своєю ратицею загіпсованою, гордиться ссадинами, похваляється вибитим зубом. Отака!
    ри?

черешня, чуууу....Шо, прямо отак вибила зуб? Д.-А. сказав - надбила, а це різні речі. Дуже я б сказала!
    Пророк

Кобі, та розкажи ж нам і про зуб, і про все інше! Тільки красочно!
    ри?

ЕЕЕЕ!! Не дуже красочно - пропустити ті моменти, де ти сиділа і стікала кров’ю - тут є вчіпятлітєльні малі :)
    Добрий модер ))

Гордиться ссадинами - не те слово! Хвастається! Фото показує! Он яке воно позитивне і мужнє - таке пережило! РОзказуй вже народу! Всім же цікаво послухати ще раз )
    Пророк

Була буря. Пилова. Я їхала на Кубіку. В окулярах, але звичайних - не велічних. Під час чергового пориву вітру, мені в очі сипонуло жменю піску, оминаючи окуляри. Рефлекторно заплющила очі і рука натиснула на гальма. Оскільки все це було не контрольовано, то рука натисла з усієї сили. А гальма мої знатні(Вуду сказав, шо тепер вобще ніколи на велік не сяде), тому колесо переднє зупинилося як вкопане, а я пішла далі своєю дорогою. Їхала я далі лівою половиною обличчя. Брову і око порятували окуляри, які я дуже любила, але тепер їм лапті. Щоку і підборіддя не порятувало нічого і вони на всіх парусах проїхалися по дорозі. Це все тривало секунди, але я ТАК довго летіла.... їхала по асфальту. Болі не було взагалі. А звуки були - звук ламання зуба. Коли мій тормозний шлях завершився, я по-троху почала підводитися і побачила, шо до мене біжать люди - хочуть допомагати.
    Далі зателефонувала своєму лікарю :) (Адвокату) і попросила мене забрати. Доки сиділа, трохи роздивилася, шо й до чого - ліва частина мене постраждала капітально, а на правій всього пару синців.
    Приїхав Адвокат - забрав мене. Приїхав ще один доблесний герой і забрав Кубіка(Кубік наче живий.... тільки трохи пошкрябаний). Коли їхали в травмпункт, я з вікна бачила 2 веселки!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)
    В лікарні все зробили швидко - сфотографували, перевірили, чи я не втратила пам’ять, склали пальці**********, бо вони стирчали в неправильну сторону, загіпсували і відпустили з Богом, точніше з Адвокатом :).
    Зараз я почуваю себе добре, все в мене є, Черешня наварила їжі на тиждень, добряків навезла, все ок. А головне - в мене тепер дуже багато вільного часу:) .
    Зуб надбитий - четвертинка відвалилася. З Пн. буду проситися до Адвоката.

P.S. зірочками в розповіді позначені місця, де мали бути слова про кров, випльовування кусочків зуба і біль(біль був лише, коли складали пальці), але на проханнях малих і волнітєльних - не озвучую.
    rys
    Частий гість

Вот и развеялся миф про байдужість!) Сейчас не только на улице протягивают руку помощи, а даже в инете готовы всегда посочуствовать текстом!) Отже, небайдужість буває різних форм.
+ Ответить в теме
Страница 7 из 8

Теги для этой темы