Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей33Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 6 из 8
Показано с 51 по 60 из 80.
    Пророк

Re: Байдужість

Сьогодні на власній шкурі переконалася в небайдужості полтаського народу.
    Зробивши невдалий кульбіт з свого Кубіка, стоячи на ліктях і колінах в кров’яночці, я почула, шо мені хочуть допомогти!!!
    Після того, як довели до обочини, і я сіла...чекала ще хвилин 15 на своїх рятівників. За ці 15 хв чимало народу запитало,чим вони можуть мені допомогти. Я відмовлялася, бо по мене вже мчали. Але було приємно.
    Вдячна всім небайдужим.

Пророк

Кобі, м"яко описала свій стан після падіння! Дитина тепер з гіпсом на руці, з вибитим зубом, зчесана об асфальт шкіра Оце покаталася! Співчуваю...
    Здібна учениця

kobieta, ти шо?!! тримайся!!!
    2.0

йо-майо! Коб, ти шо! мене аж дьорнуло. здоров"я тобі і якнайшвидшого одужання!
    Пророк

мои соболезнования. если нужно будет гвоздь в стену забить - зовите, по-возможности постараюсь помочь
    Завсідник

Ответ Сообщение от черешня Посмотреть сообщение
    Кобі, м"яко описала свій стан після падіння! Дитина тепер з гіпсом на руці, з вибитим зубом, зчесана об асфальт шкіра Оце покаталася! Співчуваю...
    Дивлячись на те, що моголо б бути після кульбіту, в неї зараз відмінний стан!!! Все можна полагодити і досить швидко!!!
    Звісно момент не приємний, але дуже добре, що все так обійшлось!
    2.0

повіримо лікарю на слово!
    Пророк

Всім дуже дякую за турботу, все вже ок.
    Найбільше потішив Тейл - якась чудна допомога хворюку - забивати гвіздки :).
    Пророк

Ответ Сообщение от kobieta Посмотреть сообщение
    Всім дуже дякую за турботу, все вже ок.
    Найбільше потішив Тейл - якась чудна допомога хворюку - забивати гвіздки :).
    та оно ж одной рукой так плохо гвозди забивать, а так подмога мож пригодится
    Пророк

Ответ Сообщение от Tail Посмотреть сообщение
    та оно ж одной рукой так плохо гвозди забивать, а так подмога мож пригодится
    Тейл, а якщо посуд помити? Звати тебе? Це буде трохи частіше, ніж гвіздки :)
+ Ответить в теме
Страница 6 из 8

Теги для этой темы