Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей33Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 5 из 8
Показано с 41 по 50 из 80.
    Добрий модер ))

Re: Байдужість

Дійсно, дуже багато людей байдужих. І я також прохожу повз алкоголіків.
    Але не все так жахливо. Он Лайт в нас є )) А ще колись була свідком наступної сцени:
    Лежить на сходинці біля Оболоні чоловік, інший робить йому штучне дихання і непрямий масаж серця, стоять навколо люди, хвилюються, співчувають. Швидку вже викликали. Що могли зробити - зробили. Але чи допомогло? Може, таки є доля? Вік кожного відміряний і всьо такоє? А ще властиво людям проявляти співчуття вже після того, як хтось зробив перший крок, якусь дію. Може, це стадний інстинкт? Оті люди, що стояли - співчували, може, б їм краще було відійти далі, людині ж бо потрібне повітря.
    Лайточка, першим бути завжди складно. Навіть в такій справі як співчуття ...

Пророк

опять таки есть замечательная тема http://www.poltavaforum.com/gostova-...html#post74371
    ри?

Tail, на цю тему, яку ти піариш другий раз, вже прореагували всі бажаючі...я так думаю. Чи ти хочеш поговорити про це тут??
    Пророк

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Tail, на цю тему, яку ти піариш другий раз, вже прореагували всі бажаючі...я так думаю. Чи ти хочеш поговорити про це тут??
    пиарю?
    Новачок

За рахунок своєї байдужості,оті люди хочуть здаватися сильними,самовпевненими,але здаються тільки черствими,самозакоханими егоїстами!!!
    2.0

та при чому тут здаватися... просто мені, наприклад, нецікаво допомагати дітям, яких викинули власні батьки. до аборту мозгу не хватило, так а чо інших напрягають своїм набором генетичного матеріалу.
    Пророк

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    та при чому тут здаватися... просто мені, наприклад, нецікаво допомагати дітям, яких викинули власні батьки. до аборту мозгу не хватило, так а чо інших напрягають своїм набором генетичного матеріалу.
    оно то каг бы да, но если есть выбор помочь собачке или ребенку, то имхо лучше помочь человеку
    2.0

Тейл, воно канєшна кому як, но я б допомогла котикові. у мене своє бачення гуманізму :)
    Пророк

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    Тейл, воно канєшна кому як, но я б допомогла котикові. у мене своє бачення гуманізму :)
    опять таки на вкус сигарет - товарища нет. но даже если исходить из голого расчета, то выросший озлобленный человек сможет в будущем наделать больше бед, чем такой же котег
    2.0

Tail, тому я за те, щоб не плодили голоту. бо ці по дефолту озлоблені. і мені їх з одного боку жаль, бо вони не винні, а з іншого боку: ти таким помагаєш, а їхні горе-мамашки думають, шо так і нада, і пакують дитбудинки своїми виплідками, замість того, шоб подумать про наслідки.
    а котєги тим то і класні, що на твою любов в 99% вони відповідатимуть тим самим, і їх можна любов"ю зробити лагідними і відданими. у людини ж трохи складніше з мозгом, тому, коли провтиканий період з 0 до 3-5 років, то зробить практично нічого неможливо. вони все одно будуть відчувати себе меншовартісними. а для того, щоб "залити іншу програму" треба недюжі здібності, уміння та навики. і терпіння. в мене, чесно цього нема. і мабуть, шо нема бажання на те все...
+ Ответить в теме
Страница 5 из 8

Теги для этой темы