Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей33Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 3 из 8
Показано с 21 по 30 из 80.
    сдавайсь!!!

Re: Байдужість

laithemmer, нууу... тут тогда следует разобраться что тебе жалко... чувака или жалко саму себя если бы это был твой родной или муж и так тупо здох и как бы тебе было и стыдно и обидно и жалко
    просто я больше чем уверен что ты себя ставишь на место, к примеру, его жены, представляешь все и жалеешь себя, а не искренне хочешь узнать все ли в порядке с чуваком
    от такой искренний порыв я называю сочувствием, а когда я подставляю себя под чувака и жалею его то это лицемерие, эгоизм и вообще опускание этого чувака! Почему опускание? Потому что если я думаю что ему плохо это подразумевает что я его с чем то сравниваю, а сравниваю я его с собой в данный момент, то есть мне лучше чем ему, я в лучшем положении я выше его..... По этому я не считаю жалость благородным и добрым чувством! Сочувствие (в том смысле как я описал) - да, жалость - никак нет, скорее даже наоборот, это зло!
    может поетому людям и кажется что я сухой или зря иногда говорю правду, однако я считаю что сладкая ложь - это медвежья услуга, а жалость - зло!

ри?

Mr.Kronko, тобто з твоїх же слів, нехай ота людина лежить на землі? Бо це ж як же так, треба стати, і добряяяяче подумати, чого ж я маю до нього підходити, покопирсатися в своїх думках - це жалость до себе (прояв егоїзму, як ти зазначив, бо це ж і я отак можу чекати на свого коханого бухєріка, чи хто там лежить), чи це справжнє, чисте, відверте, дзвінке співчуття, високе і оспіване? І якшо мені просто шкода людину, то ні-ні-ні, ні за що в світі не підійду, бо це ж егоїзм!! Бо це ж і я так можу колись втрапити!!! Тому хай воно стогне і корчиться, а я побіжу собі, бо і так запізнилася, поки думала!
    ....як страшно жить....
    Пророк

Лайт, не розкажеш, що тебе наштовхнуло на створення даної теми?
    Побачила щось на вулиці? Прочитала? Чи просто "накотилося"?
    Тепер я знаю, біля кого буду падати в обморок, якщо що. Серйозно.
    ри?

Ответ Сообщение от черешня Посмотреть сообщение
    Лайт, не розкажеш, що тебе наштовхнуло на створення даної теми?
    Побачила щось на вулиці? Прочитала? Чи просто "накотилося"?
    Тепер я знаю, біля кого буду падати в обморок, якщо що. Серйозно.
    Колишня моя викладачка, шанована і літня жінка, виходила з маршрутки, зачепилася каблуком за пасок, шо стирчить біля дверей (за нього тягне водій, шоб хряпнути дверина), і випала з маршрутки. Впала на руку. Зламала. Думаєте, їй хтось допоміг? Ага, зараз!! Всі ж бо дуже зайняті - стоять і чекають свого транспорту. Дійшла до лавки на зупинці, сіла і сиділа, бо далі йти не могла. І отам би втратила свідомість від болю, якби через зупинку не проходила наша студентка. Вона її довела до технікуму. А там уже ми...
    Падати біля мене не треба - серйозно!! Не хочу я, щоб Черешня падала!! Ваша сім’я взагалі нестійка - то перечепиться, то ляпнеться))))

Але ж я так і не почула відповідь на питання - чому людям байдуже? Хто-небуть відповість? Не в мені поколупається, чому я це роблю, а чому цього не роблять інші?
    змія болотяна ОЧКОва

laithemmer, хіба то важливо, чому не роблять? не роблять же. думаю, у кожного знайдеться мільйон відмазок: занятий, страшно, слабий на руки, сумка важка, тяжелое децтво, чугунні іргашки блаблабла.
    головно, шо ніхто не скаже - мені пофіг. хоч і жорстоко, але то була би правда.

Розкажу тобі сторі. влітку в мойому, богом забутому районі наріків, бухарів, екзальтованих бабульок і дідульок, які з Леніним ще лабизалися, сталася оказія. одного дуже жаркого дня на тому місці, де колись ще за часів мого буремного дитинства була дитяча площадка (ну там горочки, карусельки, кораблики, ракети), ліг мужчинка полежать. полудень, жарюка неймовірна і мужичок не то вже п"яний, не то похмелився невдало. зрозуміло було одне - вадяра в пузі нагріється, побіжить по венам, закипить і чувака хватить кандратья.
    бабки уявили себе кучой Міс Марплів і за допомогою дедуктивного методу вирішували де чувак так нахрюкався з самого ранку. під’їздів у моїй хаті цілих 10 і всюди наливають. тому роботи для Марплячих мазгів було непочатий край. шоб чуваку краще спалося, вони накрили його різними дрючками. де вже вони їх набрали, одному богу відомо. на запит моєї мами, чи викликали детективші швидку, вони сказали, шо нє, але накрили хроплячого дрючками, шоб дуба не дав прямо в дворі. ми з мамою поматюкалися і викликали швидку. бабкам додалося розумової роботи, того шо треба було тепер ше й наші кістки обсмоктать.
    карочє, коли приїхала швидка, шоб допомогти нарешті закипаючому горе-бухарю, замість нього на піску була тільки гора дрючків. чувак, мабуть мав танковий мотор, якому все по цимбалах (с). він просто встав і пішов. благо, лікарі швидкої за цим процесом встигли прослідкувати, ато б нам з маміком довелося дать їм бабулєток за "ложний".
    не знаю нашо я все це розповідаю, просто згадалось.
    сдавайсь!!!

laithemmer, я ж не говорю чтоб не подходить вообще! подходи конечно! Просто ты в следующий раз уже будешь знать за крупицу эгоизма в своих действиях и нарочно отбросишь такие мысли. Я только за если люди будут друг другу помагать. Но если подходить к такому вопросу с мыслями что может и мне так ког-нибудь помогут, то я тебя расстрою что нет!! не помогут! Но это уже ихняя проблема! А ты все сделала правильно - чуваку плохо от ты и помогла и тут же забыла про это и не важно что он же завтра пройдет мимо тебя.
    ри?

Mr.Kronko, ну чого ти пишеш за мене? Чого пишеш за мої відчуття? Вони мої)) Напиши за себе! Напиши, шо тобі відверто наплювать, або шо.... Бо копирсатися в інших легше, ніж в собі. Будь відвертим
    Пророк

Лайт, той випадок з викладачкою, це ж зовсім інше, ніж підійти до нерухомого дядька на лавочці. Тре було зразу написати.
    Тут навіть питань нема, я б точно підійшла, а особливо, якби бачила, як це трапилось, що по необережності, а не від того, що вона п'яна і т.д.
    Хтозна чого не підійшли, я думаю, це прикра випадковість, нещасливий момент.
    Я впевнена, що в більшості випадків хтось та кинеться на допомогу.
    ри?

Черешня, чого тоді я цього не помічаю? Не помічаю, коли спотикаються і падають - і нема кому руки подать. Чому так вийшло з покаліченою жінкою-двірничкою? Та навіть ті ж самі перепивші - чого до них не підійти і не спитать, де те горе лукове живе? Може, я неуважна?! Скажи, шо я неуважна! Мені хочеться вірити, що люди кращі, ніж насправді...Інколи просто хочеться думати, шо не байдуже оцьому натовпу, який тече повз.

До речі, про страх. Мені страшно теж, коли я підходжу - страшно, шо то труп лежить вже, а не жива людина. Хтось замислюється про егоїзм, а я про те, аби тільки не труп, аби тільки не труп-не труп-не труп!!! ((
    Пророк

А я таке от згадала...
    На роботі була одна бабка у нас, давно вже пенсіонерка, але працювала, щодня доповзала на роботу, ледь ходила, щось там намагалась ще "внікать". А всі її шпиняли: "Ой, ідіть уже, не Ваше діло!", "Та яка Вам рааазніца шо я роблю!", "Та чи Ви понімаєте шось в тих комп'ютерах, шо питаєте!" і.т.д. Молодим не цікава старість. Хоча я з бабкою товаришувала, бо бабка була цікавим екземпляром, оригінальна. Полька зі Львова. Я їй фото львівські показувала, пісні давала слухати, вона хустинкою сльози витирала і казала: "Бардзо добже!". А це я пообіцяла на понеділок принести їй ще пісню одну.
    Прилітаю в понеділок, а її немає... Померла кажуть....
    І якось так це... ще в п'ятницю шпиняли і кричали на неї... а сьогодні вже її немає. Інфаркт. То як тим людям, що це робили? Чи добре? Я б почувала себе трошки винною.
    Коли ти не пройшов байдуже повз чиюсь біду- ти зробив не тільки тій людині добро, а ще і собі: не мучитиме тебе відчуття провини, а це не мало.
+ Ответить в теме
Страница 3 из 8

Теги для этой темы