Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей33Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 2 из 8
Показано с 11 по 20 из 80.
    Пророк

Re: Байдужість

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    черешня А вдруг воно біснувате лежить?
    От в тому і питання! Може "біснувате", а може з серцевим нападом. Хто ще, крім Лайт, відключає свої інстинкти самозбереження, щоб це з'ясувати?

Созерцатель

. . . ,,- За что Кукушка хвалит Петуха ?" (Крылов) ,,Ребенка - не подпущу... Мало ли , вдруг это дурак... А сама - пойду... Пусть лучше ребенок - останется сиротой... Или всю жизнь кормит маму-инвалида.... Но я - проверю! " Бред.Никто не спорит, что милосердие и гуманизм - нужны. Вы так помпезно начали- ,,потерявшиеся дети" ; ,,сломаные ноги".... Теперь сами же тихонько именно это спускаете на тормозах - тоже поняли, что бред и так НЕ БЫВАЕТ. А так хочется быть необычной... Яркой... Чтоб все восхищались... Ну , не таскать же в самом деле по ночам обоссаных пьяниц по паркам и подъездам?... Просто пишите сюда. Какая Вы - добрая. И героическая. Кстати - а чем пьяницы и наркоманы в вашей теории хуже сломанноногих? Это тоже больные люди. Уж коль милосердны - будьте такой до конца.
    ри?

Afra, будь ласка, не відхиляйтеся від теми. Перший раз я Вам відповіла, бо Ваш пост був ... досить характерним. За цей же пост відповідаю - будьте так ласкаві, не переходьте на особистості, не треба. Тим більше не переходьте на мою особистість, Ви ж бо мене не знаєте. Коли Вам нічого сказати по темі, окрім як виразити своє ставлення до мене, прОшу, в Приватні повідомлення.

А за дітей скажу - у мене їх немає. Тому нікого лишати сиротою.
    Стосовно наркоманів і п’яних: де в моїй теорії (якій теорії? Приведіть мої слова, блск.) я казала про гірше чи краще, тим паче наркоманів і алкоголіків?
    П.С. І поясніть ще раз детально про "брєд", бо це вже вдруге Ви піддаєте мої слова сумніву.
    змія болотяна ОЧКОва

Afra, ну чому ж одразу бути незвично, або ще якоюсь. то все туфта. я, може, вам секрета великого відкрию, але є люди, готові допомагати ЗА ПРОСТО ТАК. і якщо людині щось болить і вона про це говорить - це не завше означає, шо та людина є повна гімна і хоче лише понтонутись примарними чеснотами. Деякі люди ті чесноти справді мають.
    ЗІ: думаю, шо милосердя тут не дуже доречне слово. бо ж перевести бабцю через дорогу - це не милосердя. це допомогти, витративши кілька хвилин свого дорогоцінного часу.
    кому допомагати - теж справа вельми індивідуальна. чи то наркєту, якого ламає від нестачі атомної трави; чи тьоті, яка посковзнулась на сракопаді і зламала руку...
    Пророк

Ответ Сообщение от Afra Посмотреть сообщение
    . . . ,,- За что Кукушка хвалит Петуха ?" (Крылов) ,,Ребенка - не подпущу... Мало ли , вдруг это дурак... А сама - пойду... Пусть лучше ребенок - останется сиротой... Или всю жизнь кормит маму-инвалида.... Но я - проверю! " Бред.Никто не спорит, что милосердие и гуманизм - нужны. Вы так помпезно начали- ,,потерявшиеся дети" ; ,,сломаные ноги".... Теперь сами же тихонько именно это спускаете на тормозах - тоже поняли, что бред и так НЕ БЫВАЕТ. А так хочется быть необычной... Яркой... Чтоб все восхищались... Ну , не таскать же в самом деле по ночам обоссаных пьяниц по паркам и подъездам?... Просто пишите сюда. Какая Вы - добрая. И героическая. Кстати - а чем пьяницы и наркоманы в вашей теории хуже сломанноногих? Это тоже больные люди. Уж коль милосердны - будьте такой до конца.
    Афра, чесно, - смішно читати Вас.
    Було досить природно, шо саме Лайт створила таку тему, і шо саме вона возмущається. Тим паче, шо люди зазвичай створюють теми після того, як їх до цього шось підштовхнуло. От і її підштовхнуло ж мабуть!
    Так от, Лайт не тягає наркоманів, та п"яних тільки тому, що є кому її відтягти від цього вчинку.
    Навряд чи вона хоче бути "необычной... Яркой... Чтоб все восхищались...", думаю, шо вона час від часу може хотіти бути сірим мишом, аби люди так не дивувалися їй, але то вже таке. Необичайності в неї в "ізбиткє", так шо цей варіант відкидається :)
    сдавайсь!!!

laithemmer, а почему тебе жалко?
    ри?

Mr.Kronko, шо значить - чого жалко? Чого жалко людей? Без поняття, просто жалко, бо воно чиясь рідня, і отой хтось буде страждати, якшо з ріднею шось трапилось. Невже для співчуття і жалості потрібна вагома причина? Як же ж це назвати - не дати плодитися "грустікам" і "злу")
    сдавайсь!!!

Тебе жалко его родных? Ты же их не знаешь, и даже не знаешь чего он там лежить.
    Может ему в кайф
    ри?

Mr.Kronko, може і в кайф, але коли в кайф, воно так і мичить - мовляв, не чіпай, я тут приліг трошки полежати. Тим більше, справа не у знанні людей. То й що, шо я їх не знаю - від цього приємніше думати, що чиясь дитина буде ночами плакать в подушку, чиясь жінка буде проклинати всіх на світі?
    Мені не шкода часу підійти до людини, не важко відкрити рота і спитать - погано лежачому чи "в кайф"))
    Пророк

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Мені не шкода часу підійти до людини, не важко відкрити рота і спитать - погано лежачому чи "в кайф"))
    Якби це ще було і безпечно....
+ Ответить в теме
Страница 2 из 8

Теги для этой темы