Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей4Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 3 из 3
Показано с 21 по 23 из 23.
 1. #21
  Offline
  змія болотяна ОЧКОва

  Re: Про депресію та агресію


  та ні, все впорядку. говорю ж, проасоціювала заготовку з антиподом нашого лузера)))). от і заплуталась у своїх же соснах.

  Все просто, те що ми говоримо про себе, має звичку справджуватися у майбутньому і хороше і погане, оскільки вона говорить про себе переважно погане, то саме воно переважно і справджується.
  тільки за умови зневажливого ставлення до себе і небажання перетворювати погане на хороше. це, мабуть, і є основною рисою лузера.
  бо ж можемо говорити про себе погано з метою самого себе підштовхнути до дії. така собі мантра.

 2. #22
  Odo
  Offline
  -

  Re: Про депресію та агресію


  Ответ Сообщение от aneisha Посмотреть сообщение
  тільки за умови зневажливого ставлення до себе і небажання перетворювати погане на хороше. це, мабуть, і є основною рисою лузера. бо ж можемо говорити про себе погано з метою самого себе підштовхнути до дії. така собі мантра.
  Коли підсвідомість чітко розпізнає, що те погане є лише рушієм-поштовхом до дії, то все гаразд, але особисто я не ризикую користуватися такими мантрами, хтозна, як вона та підсвідомість там щось собі зрозуміє зі сказаного? Фахівці стверджують, що вона все розуміє саме так, як промовляється, відкидаючи частку "не-" і той гумор, що ми його вклали у ніби дотеп про себе.
 3. #23
  Offline
  змія болотяна ОЧКОва

  Re: Про депресію та агресію


  тут як на мене все дуже індивідуально. і подекуди залежить від очікуваного результату ну і, звичано ж, сили застосування тої мантри.
  якщо ми усвідомлюємо, що неправі, говоримо собі: "Ну ти, дівчинко, і ідіотка. взяла зараз і все виправила!". результат, за умови наявності більш-менш стійкої психіки і вміння оцінювати себе-любенького критично, буде одним.
  а можна все зробити з точністю до навпаки. "Яка ж ти дівчинко дурна((( знов піддалась на провокацю, тебе кинули-покинули, облили грязюкою блаблабла.....". така мантра нічого хорошого не принесе з собою.
+ Ответить в теме
Страница 3 из 3

Теги для этой темы