Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей4Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 2 из 3
Показано с 11 по 20 из 23.
    Odo
    -

Re: Про депресію та агресію

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Та я б з радістю, добре шо Ви прояснили ситуацію стосовно першочергового посту- бо я досить аргесивна буваю, але наче лузером не почуваюся)))
    Ніхто не прагне почуватися лузером, ні я, ні Ви, ні ті, кого ми зазвичай такими вважаємо. Але, як на мене, правда полягає у тому, що лузер той, хто не спроможний задовольняти свої життєві потреби та бажання і через це має два види виходу накопиченної енергії: активний — агресія (спрямований назовні) і пасивний — депрес (спрямований на самого себе).
    Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    От-от....і зовсім це ніякий не признак...
    хуууххх..а то я вже було злякалася - хрест на собі поставила, такс’зать:lol
    Жарти жартами, але саме це лузери і полюбляють робити, бо негатив спрямований на себе не потребує жодних зусиль. Найуспішніші люди теж почуваються час від час лузерами, але у тому і різниця, що вони активно шукають можливості для розвитку, а не посипають голову попелом. Успішні люди не ігнорують проблеми, вони їх вирішують, коли ж Ви зустріли людину, що заперечує існування у неї будь-яких проблем в усіх царинах життя одразу, то це він самий і є

змія болотяна ОЧКОва

Ответ Сообщение от Odo Посмотреть сообщение
    Успішні люди не ігнорують проблеми, вони їх вирішують, коли ж Ви зустріли людину, що заперечує існування у неї будь-яких проблем в усіх царинах життя одразу, то це він самий і є
    Мені частіше зустрічаються ті, що не відкидають існування проблеми. вони частіше перекладають відповідальність за свої ж вчинки, помилки і тп на когось більш сильного ( якщо так можна сказати). відповідно і вирішення власних проблем чекають від того, хто може замість нашого лузера владанати.
    коли цей хтось відмовляється перекладали з хворої голови на здорову - лузери впадаючи в депрес, голосно кричать, які вони класні, розумні, красиві, а їх ніхто не любить
    Odo
    -

Ответ Сообщение от aneisha Посмотреть сообщение
    Мені частіше зустрічаються ті, що не відкидають існування проблеми. вони частіше перекладають відповідальність за свої ж вчинки, помилки і тп на когось більш сильного ( якщо так можна сказати). відповідно і вирішення власних проблем чекають від того, хто може замість нашого лузера владанати.
    коли цей хтось відмовляється перекладали з хворої голови на здорову - лузери впадаючи в депрес, голосно кричать, які вони класні, розумні, красиві, а їх ніхто не любить
    Цей тип людей я називаю маніпуляторами, вони маніпулюють та динамлять оточуючих лузерів, непомітно змушуючи їх працювати у певному вігідному для них (маніпуляторів) напрямку. Серед них трапляються досить успішні, але не самодостатні люди. Щодо того, що вони прибідняються, то це не більше, ніж стратегія. Одного такого пана змалював тут.
    змія болотяна ОЧКОва
    може й так. щодо того, що "маніпулятори" люблять жалітися - сто відсотків. але бувають "лузери-маніпулятори". уявляють себе центром всесвіту, натомість результати їхньої діяльності демоснтрують, що цим індивідам навіть до периферії навкарячки довго чухать.
    чергова "мега" думка зазнала краху - мене ніхто не любить, піду нап"юсь і повішусь. коли на такі заяви реагуєш, вони довго розмазують по стелі соплі і відчувають свою важливість. бо ж ти їх заспокоюєш, потрібними їм методами "ти хороший, розумний, найкращий.....". коли ж на погрози повіситись перестаєш реагувати, вони продовжують існувати у якості невизнаного генія. тихо починають ненавидіти весь світ і спиватись. і навіть світло в кінці тунелю їм вже не потрібне.
    ри?

Я отак сіла, почитала гілку, подумала-подумала і зрозуміла, що раніше агресивний стан був для мене визначальним, домінантним. Людинка-їжак))

П.С. За шо люблю такі теми - починаєш колупатися в собі і шось таки знаходиш!! Як у анігдоті - з великої медичної енциклопедії я знайшов у себе ознаки всіх хвороб окрім однієї - вагітності, і те лиш через приналежність до чоловічої статі)))))))))
    Odo
    -

може й так. щодо того, що "маніпулятори" люблять жалітися - сто відсотків. але бувають "лузери-маніпулятори". уявляють себе центром всесвіту, натомість результати їхньої діяльності демоснтрують, що цим індивідам навіть до периферії навкарячки довго чухать. чергова "мега" думка зазнала краху - мене ніхто не любить, піду нап"юсь і повішусь.
    Тут чітка різниця між сценарієм успішного та невдахи: останній ніколи не знає, що робитиме, коли його чергова ідея зазнає краху, тоді, як успішний готовий до будь-якої реакції на неї і має одразу кілька "заготовок", як виходити з кризової ситуації.
    коли на такі заяви реагуєш, вони довго розмазують по стелі соплі і відчувають свою важливість. бо ж ти їх заспокоюєш, потрібними їм методами "ти хороший, розумний, найкращий.....".
    Це ще й добрячий і ласий шмат Вашої енергії для них.
    коли ж на погрози повіситись перестаєш реагувати, вони продовжують існувати у якості невизнаного генія. тихо починають ненавидіти весь світ і спиватись. і навіть світло в кінці тунелю їм вже не потрібне.
    Можу припустити, що у даному випадку ця людина просто "підсіла" на енергію співчуття і наслідки її "прибідняння" стали тією платнею, яку вона мусила заплатити врешті решт за отримане. Прибіднятися довгий час небезпечно, бо підсвідомість сприймає наші слова, котрі ми говоримо про себе, як сигнал до дії, коли ж ці слова ми повторюємо постійно, це стає просто програмою до виконання. Що, власне, і сталося з цією людиною.
    змія болотяна ОЧКОва

я б з Вами повністю погодилась, аби не мала наглядних прикладів.
    те, що люди такого складу теж хочуть любові, співчуття і те де - зрозуміло. але нічим більше крім плачу вони їх заслужити не можуть. для себе вони ототожнили поняття жалість і любов.
    людина більш-менш самодостатня буде діставати повагу і любов діями. тут "на ліцо" бездіяльність.
    змінювати вони нічого не хочуть. хоча на кожному кроці говорять ( і тільки гвоорять) про свою необхідність і неможливість себе замінити. нема грошей - мало плятять. насварили на роботі - це не я роботу не зробила, це ви вимагаєте неможливого. ну і так далі.
    висновків нема, дій нема....
    одним словом, для мене це не людина, яка десь загубилась, намагається знайти вихід і таки його знаходить. а той, кому все одно куди йти - лузер.
    Odo
    -

я б з Вами повністю погодилась, аби не мала наглядних прикладів.
    Щиро кажучи, не зрозумів, чим Ваш приклад суперечить тому, що я написав у попередньому дописі.
    те, що люди такого складу теж хочуть любові, співчуття і те де - зрозуміло. але нічим більше крім плачу вони їх заслужити не можуть. для себе вони ототожнили поняття жалість і любов.
    людина більш-менш самодостатня буде діставати повагу і любов діями. тут "на ліцо" бездіяльність.
    змінювати вони нічого не хочуть. хоча на кожному кроці говорять ( і тільки гвоорять) про свою необхідність і неможливість себе замінити. нема грошей - мало плятять. насварили на роботі - це не я роботу не зробила, це ви вимагаєте неможливого. ну і так далі.
    висновків нема, дій нема....
    одним словом, для мене це не людина, яка десь загубилась, намагається знайти вихід і таки його знаходить. а той, кому все одно куди йти - лузер.
    А я десь написав, що вона "намагається знайти вихід і таки його знаходить"?
    змія болотяна ОЧКОва

можливо тоді я знову не зрозуміла)))) але чогось проасоціювала Ваших "маніпуляторів, які динамлять оточуючих лузерів" і з наведеним Вами прикладом "заготовок".

Офтоп:
    мені чомусь останнім часом важко розуміються Ваші, Одо, думки. вони наче стрибають кудись. з одного на інше. або ж продовження чиєїсь є наче спостуванням. Тому, ще раз перепрошу за тугодохідливість))))
    Odo
    -

можливо тоді я знову не зрозуміла)))) але чогось проасоціювала Ваших "маніпуляторів, які динамлять оточуючих лузерів" і з наведеним Вами прикладом "заготовок". мені чомусь останнім часом важко розуміються Ваші, Одо, думки. вони наче стрибають кудись. з одного на інше. або ж продовження чиєїсь є наче спостуванням. Тому, ще раз перепрошу за тугодохідливість))))
    Розуміння одне одного, взагалі можливо найскладніша річ у цьому світу, тому я волію перепитувати, коли щось незрозуміло, і відповідно пояснювати, коли не розуміють мене.

Заготовки — це певні поведінкові сценарії, котрі мають успішні люди у випадку, коли їх ідея/план зазнають краху. Щодо згаданого вами випадку, то ця людина дійсно схожа на маніпулятора-невдаху. Причина цього, як на мене, у тому, що її маніпуляції мали негативні наслідки перш за все для неї самої. Її програма вимагає від неї деякий час прибіднятися та посипати голову попелом, за що у нагороду вона отримує дивіденди-співчуття, але прибіднятися не можна безкарно, бо це її програмує на невдачливість, тобто чим більше вона прибідняється, тим вірогідніше, що всі її плани зазнають поразки у майбутньому. Все просто, те що ми говоримо про себе, має звичку справджуватися у майбутньому і хороше і погане, оскільки вона говорить про себе переважно погане, то саме воно переважно і справджується.

Так зрозуміліше, чи заплутав ще більше?
+ Ответить в теме
Страница 2 из 3

Теги для этой темы