Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей5Благодарности

Результаты опроса: Чи згодні Ви з цим висловом?

Голосовавшие
15. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Так, згоден, але суто теоретично, не на практиці.

2 13.33%
  • Так, згоден, і застосовую на практиці.

2 13.33%
  • Хтозна

5 33.33%
  • Швидше не згоден.

5 33.33%
  • Ні, не згоден категорично.

1 6.67%
+ Ответить в теме
Страница 1 из 2 1 2 ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 20.
    Odo
    -

Того, що падає штовхни?

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    ... Знаєте, на моє переконання слабаків треба добивати. І тоді вони або дадуть відсіч або самоліквідуються.
    Своїм дописом пані nickeler надихнула мене створити цю статтю. Вислів: "Падаючого штовхни" давно чув, але якось так і не виробив свого ставлення, тому вирішив запитати, як до нього ставитеся Ви?

2.0

Re: Того, що падає штовхни?

раз мене цитують, скажу. це імунізація особистості проти соплів з цукром. кому допомагати, а кого штовхати має вирішувати кожна окремо взята людина.
    Odo
    -

раз мене цитують, скажу. це імунізація особистості проти соплів з цукром. кому допомагати, а кого штовхати має вирішувати кожна окремо взята людина.
    Дяки, Ваша думка зрозуміла. Хотілобися також заслухати начальника транспортного цеху
    Додав голосування.
    2.0

Офтоп:
    Odo, "начальника транспортного цеху"
    адназначна вмеморіззз!! ги
    ри?

Так, штовхни
    змія болотяна ОЧКОва

усе залежить від штовхача і того, хто валиться
    якщо людина падає свідомо і не реагує на протягнуту руку, тре штовхать чимдуж.
    іноді краще добить, аби особь не мучилась.
    якщо бажання викараскатись є, то як на мене і падіння буде не падінням
    Odo
    -

Ответ Сообщение от aneisha Посмотреть сообщение
    усе залежить від штовхача і того, хто валиться
    якщо людина падає свідомо і не реагує на протягнуту руку, тре штовхать чимдуж. іноді краще добить, аби особь не мучилась. якщо бажання викараскатись є, то як на мене і падіння буде не падінням
    Та це добре, коли є та протягнута рука, а коли просто тупо всім кодлом? І до речі, протягнута рука, це вже заперечення цього вислову: "Падаючого штовхни", це якраз "Падаючого підхопи".
    змія болотяна ОЧКОва

всім кодлом, одо, не завжди означає гуртом і батька легше бити. я спробую Вам навести приклад, так шоб усім було ясно і зрозуміло. от візьмуть хоча би тут присутніх - мене, нік і лайту. ми тримаємося разом не того, шо нам простіше так з Вами сперичатися, а тому, що думки наші схожі і відмінні від Ваших. Це є злочином?
    я і сама можу протистояти, якщо моя позиція є принциповою. а от відмовлятись від неї тільки через то, шо хтось там один в полі воїн - не вважаю за потрібне.

це вже заперечення цього вислову
    це не заперечення. розпишусь тільки за себе. це послідовність дій.
    шо там Ви про мене думаєте, мене в принципі не хвилює, але здається шо не все то правда. Я підкреслюю ключове слово. Мені ЗДАЄТЬСЯ. так от, є люди, яким я принципово не буду допомагати, але таких не багато. більшість можуть усюди і завжди спертися на мою руку. протягнеться вона на відповідне прохання. для особливо дорогих людей, я її протягую перша. якшо не бачу реакції - покину. людей, до яких мені в принчипі пофіг, буду штовхати.
    2.0

Odo, додам: ми всі абсолютно різні. принципово різні в деяких моментах. але нам комфорно тусіть, у нас схожі погляди на певні ланки життя. то нам певно і комфортно разом.
    і ще такий приклад, коли людина ніби потребує допомоги, ти їй підсобив раз, вдруге, а результатів ма... тоді йдеш і докладуєш так і так. і тут це тєло прибігає в соплях і сльозах - а чо зразу не зі мною поговорили? так говорили і допомагали, а результат з"явився коли вжили силу... ось так буває.
    Odo
    -

всім кодлом, одо, не завжди означає гуртом і батька легше бити. я спробую Вам навести приклад, так шоб усім було ясно і зрозуміло. от візьмуть хоча би тут присутніх - мене, нік і лайту. ми тримаємося разом не того, шо нам простіше так з Вами сперичатися, а тому, що думки наші схожі і відмінні від Ваших. Це є злочином?
    я і сама можу протистояти, якщо моя позиція є принциповою. а от відмовлятись від неї тільки через то, шо хтось там один в полі воїн - не вважаю за потрібне.
    Я не знаю злочин це чи ні, тема не про це, але коли хтось має власну принципову позицію і може відстояти її самотужки, а друзів — дружнім, але владним рухом відсторонити, щоб не перетворювати дискусію у "вакханалію". Як на мене, це буде чесніше, ніж "гуртом батька бити".
    це не заперечення. розпишусь тільки за себе. це послідовність дій. шо там Ви про мене думаєте, мене в принципі не хвилює, але здається шо не все то правда. Я підкреслюю ключове слово. Мені ЗДАЄТЬСЯ. так от, є люди, яким я принципово не буду допомагати, але таких не багато. більшість можуть усюди і завжди спертися на мою руку. протягнеться вона на відповідне прохання. для особливо дорогих людей, я її протягую перша. якшо не бачу реакції - покину. людей, до яких мені в принчипі пофіг, буду штовхати.
    Ну звели все на рівень, все залежить від конкретного випадку та обставин. Це і так зрозуміло. Але загалом, у кожному з нас є якась переважаюча тенденція: у одних допомоги, у инших "штовханини". Я власне про це і запитував.

і ще такий приклад, коли людина ніби потребує допомоги, ти їй підсобив раз, вдруге, а результатів ма... тоді йдеш і докладуєш так і так. і тут це тєло прибігає в соплях і сльозах - а чо зразу не зі мною поговорили? так говорили і допомагали, а результат з"явився коли вжили силу... ось так буває.
    Невже Ви теж схильні простягти комусь руку? Зрештою, картина стає дедалі одноманітніша: коли падає щось дружне — підхоплю, коли вороже — дам копняка, щоб швидше впало.
+ Ответить в теме
Страница 1 из 2 1 2 ПоследняяПоследняя

Теги для этой темы