Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей5Благодарности

Результаты опроса: Чи згодні Ви з цим висловом?

Голосовавшие
15. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Так, згоден, але суто теоретично, не на практиці.

2 13.33%
  • Так, згоден, і застосовую на практиці.

2 13.33%
  • Хтозна

5 33.33%
  • Швидше не згоден.

5 33.33%
  • Ні, не згоден категорично.

1 6.67%
+ Ответить в теме
Страница 2 из 2
Показано с 11 по 20 из 20.
    змія болотяна ОЧКОва

Re: Того, що падає штовхни?

власне я не маю звички забороняти друзям висловлювати свою думку. усі бажаючі можуть говорити і робити те, що вважають за потрібне.
    про переважаючу тенденцію вже всі бажаючі висловились

2.0

Odo, ото ви так про мене думаєте, що я прям сувсем страшна? знаєте, я не даю розслаблятися тим, хто поряд. коли падає щось дружне спочатку підхоплюєш, а потім валиш. це ота фішка, коли даєш шанс. а то як в анікдоті "так хай він хоч лотерею купить"... недруга теж раз підтримали. почалося задобрювання подарунками, думали, людина змінилася. а тепер за це мусиш агрібати. я вірю в те, що людина може бути кращою, але не завжди. бо якщо сволочізм виписаний в біосі, то тіки молотком. до речі про підтримку недруга реальний казус. і ця істота пересирає тепер кожен день буття.
    Гуру

Коли людина "падає" вперше, я завжди йому допоможу, може і в друге, і в третє, в залежності від обставин. Але коли віна звикає до цього, а сама, щоб "триматися на ногах" не докладає ніякого зусилля, а буває, що й зловживає допомогою, то я можу сказати:баста, давай сам(сама). Раз наб’є "гулю", другий раз, а потім почне думати головою. Ну бувають окремі віпадки, коли деяким прям подобається "падати". І твою допомогу аж ніяк не хотять приймати. ну по кайфу їм прям!
    Добрий модер ))

Чомусь сприйняла опитування не як штовхаючої, а яку штовхають. І от ... найкращі друзі "допомагають" падати глибоко-глибоко ... А ти противишся (або думаєш, шо противишся) і карабкаєшся нагору... (або думаєш, шо карабкаєшся )) )
    Гуру

Ответ Сообщение от Uksus Посмотреть сообщение
    Чомусь сприйняла опитування не як штовхаючої, а яку штовхають. І от ... найкращі друзі "допомагають" падати глибоко-глибоко ... А ти противишся (або думаєш, шо противишся) і карабкаєшся нагору... (або думаєш, шо карабкаєшся )) )
    Допомогти?
    Подаю руку!
    Добрий модер ))

Дякую )) Але оте штовхання воно і є рукою. Тобто деяким людям тре не підтримка, а навпаки і тоді все виходить якнайкраще. Хоча, під "найкращим другом" малася на увазі конкретна людина, від інших друзів я не отримую і не хотіла б штовханини ...
    Пророк

Людині треба дати шанс. І ще шанс. І ще. Але не до нескінеченності.
    Новачок

Ответ Сообщение от Odo Посмотреть сообщение
    Я не знаю злочин це чи ні, тема не про це, але коли хтось має власну принципову позицію і може відстояти її самотужки, а друзів — дружнім, але владним рухом відсторонити, щоб не перетворювати дискусію у "вакханалію". Як на мене, це буде чесніше, ніж "гуртом батька бити".Ну звели все на рівень, все залежить від конкретного випадку та обставин. Це і так зрозуміло. Але загалом, у кожному з нас є якась переважаюча тенденція: у одних допомоги, у инших "штовханини". Я власне про це і запитував.

Невже Ви теж схильні простягти комусь руку? Зрештою, картина стає дедалі одноманітніша: коли падає щось дружне — підхоплю, коли вороже — дам копняка, щоб швидше впало.
    Підштовхнути чи ні???Що за вибір?А може ні те ні інше???Може дати право самостійного вибору?Дати добре подумати цій людині?Може тоді вона не буде такою безвільною і зуміє нарешті самостійно бороти свої страхи і перешкоди???
    2.0

якшо вас питають про допомогу, то вам і вирішувати - штовхати чи подати руку. все індивідуально в кожному випадку.
    Гуру

Сьогодні намагалась допомогти одній людині, яку тупо несе в прірву. Може, допоможе...
+ Ответить в теме
Страница 2 из 2

Теги для этой темы