Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей460Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1 из 68 1 2 3 11 51 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 674.
    Новачок

Есть ли среди вас ЧайлдФри?

Среди вас есть ЧФ?
    Спрашивать, что такое "ЧФ" не надо. Если ЧФ есть то они знают, что это такое
    ЧФ Полтавы отзовитесь!

ри?

Re: Вопрос

Пробачте, канєшно, може якшо ЧФ є, вони відізвуться, але нам, звичайним мешканцям форуму, цікаво що таке ЧФ. Не поясните, ні?
    part of me

http://demoscope.ru/weekly/2006/0267/gazeta04.php
    2.0

mery, present! якщо я не помиляюся з абревіатурою.
    ЧФ - це чайлдфрі, тобто вільні від дітей. Інфу про них мона найти в неті, Лайтіку. Там два комьюніті є, форуми і багато іншого. Тігру Креатів читала? вот-вот, агресивна форма...хоча навіть не агресивна, а яскраво виражена.
    Мері, а що вас саме цікавить?

Лайтіку, тут по сабжу http://community.livejournal.com/ru_childfree

Фрагов, а статтю ви обрали для ілюстрації не найкращу, видно ж, що автору щемить десь від того що є ті, хто дітей не хоче. Ось кращий приклад, до речі, з нейтрального джерела: http://romasky.ru/node/3955
    ри?

Re: Есть ли среди вас ЧФ?

Я не ЧФ, хоча якшо сильно задуматися - то лиш в деякій мірі.
    2.0

laithemmer, а я навпаки, вважаю себе більше ЧФ, аніж дітолюбом. Напрягають вони мну, ти ж знаєш. і найближчим часом точно ні-ні... н те багато причин. І найголовніша - не хочу. а ще мене до глибини кісточок ображає політика держави - нате вам кісточку, 12,5 тис гризнів, а ви нам наплодіть рабів пажалста... бо окрім як рабами тих дітей не назвеш. Житло не має бути розкішшю, але до того йде... і ті діти будуть бомжами... це так, один аспект сабжа...
    змія болотяна ОЧКОва

якшо слідкувати такої логіки, то я теж більше ЧФ. проти дітей в принципі нічого не маю, але тарчать, як лом в глині від споглядання слюнявчиків то не майо.
    є одна малявка, яку я дуж люблю, але вона одна і на любов до неї є об"єктивні причини.
    а шоб собі завести, принаймні у наближчому майбутньому - цур мене-цур!!!
    part of me

Офтоп:
    Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    Житло не має бути розкішшю, але до того йде... і ті діти будуть бомжами...
    Ще роки 2-3 і це перестане бути проблемою, наразі вже починається зменшення цін, але дехто старається стримати цей процес. А от ціни на комунальні послуги будуть і далі зростати.
    2.0

Офтоп:
    fragov, та шо ви гаварітє! буде??!! Після чого? я, якби не батьківська оселя, була б бомжем... при тому що працюю не прибиральницею, а дозволити собі знімати "хату" ми не можемо. Ну точніше можемо, але окрім картоплі і олії ще щось хотілося б...
    зменшення цін кажете? Полтава тримає останнім часом здорожчання на 15 відсотків по первинному ринку. не смішіть, бо тре кишені набити олігархам.
    Новачок

Вау! Не ожидала, я думала, что на меня сейчас накинутся, а тут все, оказываются, еще адекватные. Приятно удевленна
+ Ответить в теме
Страница 1 из 68 1 2 3 11 51 ... ПоследняяПоследняя