Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей460Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 9 из 68
Показано с 81 по 90 из 674.
    2.0

Re: Есть ли среди вас ЧФ?

До всіх, бо довгий месідж написаний до того самозавалився...
    Отже:
    - в пізніх дітях немає нічого поганого, вони навпаки переважно розумніші за однолітків молодих батьків, бо ті можуть передавати власний довсід, а не пальцем в небо тикати (на підтверження того, що сказав ОДО про "коли мати сама ще дитина")
    - краще не мати дітей взагалі, ніж мати, але небажаних. бо без любові не росте ні рослина, ні тварина, не говорячи про гомосапієнсів.
    - мами, які "залетіли" здебільшого таки люблять своїх дітей, а куди подінешся. але є люди які запобігають зальотам (для того, щоб їх не було придумують страшні казки про шкоду ОК та інших метод)
    - голова в людей існує не для того, щоб в неї жерти. тому треба думати, потрапляти під вплив чийсь чи ні. а то потім починаються звинувачення "ви мінє жисть зіпсували..." кожен відповідає лише за себе.
    от і все. поки що.

Пророк

Ответ Сообщение от rust Посмотреть сообщение
    Я никогда не подаю нищим бабулькам и дедулькам в переходах, ума небыло воспитать детей... теперь _ВДРУГ_ стало тяжело...
    мне все одно занимайтесь и увлекайтесь чем хотите тока потом не надо плакаться что извиняюсь ЖРАТЬ нечего... и во все глотки винить всех вокруг...
    За все прийдется платить, а так как у вас не будет детей то то выгребать будте все на себе и по полной.
    А сейчас все хорошо. Да Слава богу... но..
    А вообщем Ваше дело. Я просто высказал свое мнение...
    Хотя судя из первого поста вы только и ждете чтобы на вас "нападали" ибо это единственное чем вы можете утвердится в собственных глазах.

а я всегда подаю, мне гривен 10-20 дать бабушке или дедушке на хлеб совсем не жалко, а молодым и с детьми фиг, пусть работают
    Odo
    -

Ответ Сообщение от Ihor Посмотреть сообщение
    а я всегда подаю, мне гривен 10-20 дать бабушке или дедушке на хлеб совсем не жалко, а молодым и с детьми фиг, пусть работают
    Я подаю майже всім і майже завжди, незалежно від віку і наявности дітей, бо не хочу бути їм суддею. Але питання, як на мене, не у тому: подавати чи не подавати, питання у відчутті людиною наслідків того виховання, що він дає своїм дітям. І у тому, що коли людина народила дитину раніше, ніж дозріла до розуміння своєї відповідальности, то просто неспроможна дати їй належне виховання. Вона не розуміє, ні у чому воно полягає, ні до чого призведе, ні навіщо щось там давати, взагалі, мовляв, росте там собі щось, як трава і нехай собі росте. Діти народжують дітей. Що хорошого з цього може вийти?
    2.0

Odo, ваші думки дуже наближені до мотивації ЧФ. це я ні на що не натякаю. просто констатую факт. дитина - це в майбутньому особистість. я наприклад не відчуваю нині моральної і внутрішної сили почати її "ліпити". тому ЧФ це не так погано, як насправді може здатися. просто це (начастіше) серйозний підхід до серйозної справи.
    я не подаю нікому взагалі. така моя життєва позиція, подобається те комусь чи ні. вважаю, що жаліти когось це нонсенс, тим більше, факти свідчать, що ті жебраки в більшості "медіуми" - збирають бабки для "господарів".
    Odo
    -

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    Odo, ваші думки дуже наближені до мотивації ЧФ. це я ні на що не натякаю. просто констатую факт. дитина - це в майбутньому особистість. я наприклад не відчуваю нині моральної і внутрішної сили почати її "ліпити". тому ЧФ це не так погано, як насправді може здатися. просто це (начастіше) серйозний підхід до серйозної справи.
    я не подаю нікому взагалі. така моя життєва позиція, подобається те комусь чи ні. вважаю, що жаліти когось це нонсенс, тим більше, факти свідчать, що ті жебраки в більшості "медіуми" - збирають бабки для "господарів".
    Різниця тут у тому, що я вважаю хибним та шкідливими саме брутальне втручання оточуючих у справу народження дітей і наслідки такого втручання, а не саме народження, як таке. Скільки я зрозумів, ЧФ, взагалі, відкидають ідею народження дітей будь-коли, бо бачать хибу і звинувачують в усьому сам процес. З цим я погодитися не можу.
    2.0

Odo, ЧФ різні бувають. і мотивація в них різна. декого "попускає", декого ні. і втручання в їхнє життя "всюдисущого" соціуму чи не один з ключових моментів. процес - це вже типу як наслідок.
    Odo
    -

Odo, ЧФ різні бувають. і мотивація в них різна. декого "попускає", декого ні. і втручання в їхнє життя "всюдисущого" соціуму чи не один з ключових моментів. процес - це вже типу як наслідок.
    А чи не здається Вам, що таким чином саме ненароджені дітки стають офірним цапом, бо соціуму відповісти слабо на його наїзди, тоді ми на дітках зірвемо зло — зовсім відмовимось їх народжувати. Тут же очевидна підміна джерела конфлікту.
    Инвалид умственного труда

Ответ Сообщение от Odo Посмотреть сообщение
    А чи не здається Вам, що таким чином саме ненароджені дітки стають офірним цапом, бо соціуму відповісти слабо на його наїзди, тоді ми на дітках зірвемо зло — зовсім відмовимось їх народжувати. Тут же очевидна підміна джерела конфлікту.
    начнем с одного вопроса: У Вас есть дети?
    Odo
    -

Odo, ЧФ різні бувають. і мотивація в них різна. декого "попускає", декого ні.
    Звісно, це добре, коли когось попустило раніше, ніж вони зробили відповідну операцію, а коли — ні?

Щодо небажання народжувати нових рабів: не в останню чергу від Вас і залежатиме — виросте ця дитина новим рабом, чи — господарем.

Загалом же, ідеольогія ЧФ, як реакція на непритомні наїзди соціуму нагадує відому приказку про зятя, що хотів насолити тещі тим, що око собі виколе. Тобто, кому гірше вони роблять своїми намірами? Як на мене — тільки собі коханим
    Пророк

Я так зрозуміла , що помірковані ЧФ не заперечують саму можливість мати дітей. Але це буде пізня і єдина дитина. Геній. Або ж навпаки. Бо пізні діти- це завжди ризик мати відхил в здоров"ї. А єдина пізня дитина - це вже натяк на те, що виховання не буде правильним. Тобто ні здоров"я особливого не передбачається, ні нормально виховати не вдасться, бо любов всепоглинаюча до єдиної кровиночки як захлисне....
+ Ответить в теме
Страница 9 из 68