Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей460Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 8 из 68
Показано с 71 по 80 из 674.
    2.0

Re: Есть ли среди вас ЧФ?

Офтоп:
    Ihor, та як такий керівник проекту, то я увляю яка там хата... і вапще...

Єсть така теорія, що від дітей відмовляються (в смислі, не народжують) ті, кому в дитинстві не стачило достатньо місця і комфорту. Коли жили одне в одного на голові.
    Хтось там як приклад, наводив кріпацький устрій... так тоді не була актуальною освітв. А зараз без неї туго. Та мінімально щоб в школу не соромно було ходить.. а шмоття дитяче скіки коштує, бачили? про якість я взагалі мовчу. Тобто пріоритети нині дещо інші, ставки на якість а не на кількість. Втім, крольчихи, чи нє, матері-героїні, правильно? нікуди не зникають. Тому не переживайте. Бажаючих розпочкуватися вистачить...

Ктулху, а нашо воно за китайцями та індусами ганятися... Українці мо й вимруть, але не від демографії, а від болячок та нездорової жрачки. І то нескоро. Радше пристосуються. А щодо прогнозу ситуації, тут важко зорієнтуватися... хай буде як буде... на ваше щастя, ЧФ у нас небагато. Тому бажання плодіння буде зреалізоване я вважаю. От тільки ЩО може суспільство дати цим громадянам?

Гуру

nickeler,
    если не брать в учет социумы, и все сопутствующее, то может ЧФ это сильная замкнутость на себе? Дети, как остаточный от прежних поколений принцип, от которого отмахиваемся? Информационное и индустриальное общество же ведь не феодальное. Но что-то подсказывает мне, что со временем все доводы "против" рассеются, и природа возьмет то, что она должна взять - твою и мою уменьшенные копии.
    2.0

Ктулху, а шо робити, коли так комфортно? Коли немає потреби, то шо силувати?
    От, тільки з печі діалог. У подруги сьогодні днюха. І мене інша знайома (мама-одиначка) запитувала чи я її привітала. А потім така от розмова вийшла:

nickeler
    14:47:51 Шо она там
    14:47:52 ?
    Сегодня Ludmila
    14:47:53 А я вот только что
    Сегодня nickeler
    14:47:58 А то мне не ответила?
    Сегодня Ludmila
    14:48:20 Она, хорошо ждет сына где то в октябре
    14:48:40 Голос бодренький
    Сегодня nickeler
    14:48:43 А я чето так и думала шо пацан
    14:48:48 Та куда она денется
    Сегодня Ludmila
    14:48:50 А че
    Сегодня nickeler
    14:48:52 Пока бодренький
    14:49:01 А потм пеленки то се
    14:49:08 Ну Юльке виднее
    Сегодня Ludmila
    14:50:54 Эт да!
    14:51:19 Ты знаешь мне ее чето жалко
    Сегодня nickeler
    14:51:43 Чего?
    14:51:49 Она сама выбрала...
    Сегодня Ludmila
    14:53:56 Просто эти пеленки , бессонные ночи и тд ....
    Сегодня nickeler
    14:54:08 Ну нихто ж не заставлял
    14:54:15 справится
    Сегодня Ludmila
    14:55:18 Та да просто потом начинаются будни
    Сегодня nickeler
    14:55:37 Ну... будни... она может счастлива шо будет ребенок
    Сегодня Ludmila
    14:55:43 А это приводит к серости в жизни

грамотна стаття http://podruga2you.ru/2008/04/18/kto-takie-chajldfri/
    змія болотяна ОЧКОва

цікавенька стаття. є про шо падумать, але зроблю це вже на свіжу голову)))
    Odo
    -

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    Odo, от, ви вже на шляху до розуміння. У нас шо в суспільстві "рулєд" - НАДА! А те шо ти ХОЧЕШ, це типу нікого не колише. Чт це пережиток совка, чи я гребу... але у нас навіть спокійно пожити пара не може, починаються задрочки "а коли ви розпишетеся?", тіки розписалися - рахують дев"ять місяців, а потом круто обломлюються. СТЕРЕОТИПИ, ось наше зло! і не було б цих полемік, і проблема то вигадана. Бо це по стуі не є проблемою наявність/відсутність дітей. Проблема в їхньому вихованні, становленні і т.п. А то ми пальчиками тикаємо "а у них, а у тих..." а в себе те що в хаті не бачимо.
    І мааханька статистика: майже кожна родина з появою дитини переходить в розряд найбідніших (це в Україні) і майже в кожній родині між Ме і Жо м"яко кажучи дещо псуються стосунки після народження дитини, бо в жінки міняються пріоритети, а мужику то сексу подавай, то уваги (це вже для всієї планети). Джерел не назву, бо забулися. Але статті були не МК і не з Таблоїда це точно.
    Як на мене, у цій темі є багато демагогії і зміщення акцентів. Очевидно, що вся проблема у банальному зіткненні "батьків та дітей", бажанні батьків "нагнути" діточок під себе і небажання діточок "прогинатися" під світогляд батьків. Здавалобися куди ясніше: мухи окремо, котлети окремо, але ні треба все до кучі змішати і зробити крайніми дітей, що ще і не народилися. Ви правильно сказали, що вся біда у непереосмислених стереотипах, з ними і тре розбиратися, а не з ненародженими дітьми, вони ні у чому не винні.

Щодо самого народження дітей, то на заході вже кілька десять років поспіль існує цілком нормальна тенденція народжувати дітей десь між 35 та 40 роками жінці, до цього віку, здебільшого, всі жінки встигають реалізувати себе і в особистому житті, і задовольнити свої кар’єрні амбіції. Ця тенденція, подекуди приходить і на наші терени, можу навести приклад зі своєї роботи, одна вельми успішна жінка, топ-менеджер нещодавно народила дитину у 41 рік. Нормально, кілька місяців декрету, зараз знову на роботі. Ще одна моя знайома народила, здається у 38 років, теж нормально зараз ростить дитину. Таких прикладів зараз багацько.

Просто, кожній речі свій час і місце.

А змушувати дівчат народжувати дітей, коли вони самі вчорашні діти, що тільки-но випурхнули на волю з-під батьківського крила і хочуть подихати вільно, пожити для себе, знайти себе у житті, це означає виховувати у них потвор, що згодом ненавидітимуть і цих батьків і цих небажаних ще дітей і весь цей ворожий до них світ, що одніє рукою дає, а другою віднімає те що дав. Як на мене, це прояв обмеженої і злісної волі.

Безжально і подекуди навіть барвисто всі ці родинні процеси описала австрійська письменниця Ельфрида Єлінек, хто цікавиться раджу прочитати хоча б "Любовницы".
    part of me

Не знаю, бачив декілька дітей, матері яких народили їх в такому віці. В них якісь проблеми з кмітливістю, та й взагалі...
    Десь читав, що вчені вважають найкращим випадком, коли батько вже в віці, а мати ще молода.
    Odo
    -

Ответ Сообщение от fragov Посмотреть сообщение
    Не знаю, бачив декілька дітей, матері яких народили їх в такому віці. В них якісь проблеми з кмітливістю
    Я думаю, що проблеми у них з кмітливістю можуть бути лише від надзвичайно щасливого життя у родині, де вони є бажані і всі їх люблять, тоді, як дитині з "нормальної" родини таки треба багацько кмітливости, щоб залишитися живим та не з’їхати з глузду ще у дитинстві від того бруду та жахів подружнього життя, що навколо них.
    та й взагалі...
    Отож-бо і воно, що "взагалі", все нове спочатку відлякує і суспільство захищається від нього, намагаючись побачити у ньому, якомога більше чогось жахливого та збоченого, але згодом всі до нього звикають і ніц поганого у тім більше не бачать. Я вважаю, що це така ж нова форма життя, як фріланс — нова форма праці. І за ними обома майбутнє. Але багато буде ще осіб консервативно і агресивно налаштованих, що репетуватимуть і залякуватимуть різними жахами.
    Десь читав, що вчені вважають найкращим випадком, коли батько вже в віці, а мати ще молода.
    Я не закликаю до крайнощів, безумовно, знання міри є ознакою хорошого смаку у людині, але у кожного воно своє і не тре людей накручувати своїми страхами. Нехай кожен визначається сам, коли і скільки йому народжувати. Підштовхуючи людей до цього кроку, ми нав’язуємо їм свої погляди і не даємо відчути і знайти свої власні.
    Частий гість
    От чітаю і чудно робиться від того,які ЧФ оті бідні та нещасні та гонимі суспільством!А-я-я-яй!

А я от хочу з вашого дозволу вдатися в ще ону подробицю з свого життя.Коли я завагітніла і прийняла рішиння залишити дитину, я не знайшла підтримки від жодної,ЖОДНОЇ з свої подруг,мене довго не могли зрозуміти батьки,а от кожен похід в жіночу консультацію був справжнім випробовуванням,бо ці тьоті з філософією ЧФ питали по тричі-може таки аборт? Це є нормально????І ці питання я слухала від МЕДИКІВ до п"ятого місяця вагітності!І це в той час,коли під натиском того ж таки самого суспільства я сама не знала,чи вірно я чиню,чи зможу,чи потрібно мені це.../ремарка-моя вагітність проходила без жодної патології,я заміжня , ми вже мали окрему власну двокімнатну квартиру/.
    От прийти б до них зараз зі своєю принцескою,цукерок до чаю принести,хай би подивились,цікаво,щось змінилося б в їх очах?

А ще запам"яталась дуже фраза однієї колишньої однокласниці,яка запевняла,що требе робити аборт,бо я ще "пожила","ненагулялась" ще там десь не побула,чогось не побачила...і от зустріла я її з рік тому -таку страшну,не в міру роз"їжену з пузом і якимсь ,пробачте чахлихом під підпором! І от що скажіть мені будь ласка ота Рита з немитим волоссям більш ,ніж я побачила,чи де побула? Та нічого і ніде! А я ж тоді про її слова думала,укупі з дохторами ледь до уваги не взяла!

І я ,доречі, ніколи і нікому в житті не сказа "я хочу народити" -я це сказала лише одного разу сама собі,коли побачила дві смужки на тесті.

Висновок.Спитати в жінки,яка не знає, чи хоче вона народжувати,чого в неї ще нема дітей- зовсім не те саме,що спитати в тієї самої пані ,навіщо вона це робить! Думайте шановні ЧФ,що своїми теоріями (а це не більш,як теорії) можете когось наштовхнути на зовсім невірне рішення!

P.S.Звісно мова не йде про соціальнонестабільних елементів суспільства,які ладні й за ті кілька тисяч народжувати ,а потім дітей по інтернатам розпихувати.
    Инвалид умственного труда

Я никогда не подаю нищим бабулькам и дедулькам в переходах, ума небыло воспитать детей... теперь _ВДРУГ_ стало тяжело...
    мне все одно занимайтесь и увлекайтесь чем хотите тока потом не надо плакаться что извиняюсь ЖРАТЬ нечего... и во все глотки винить всех вокруг...
    За все прийдется платить, а так как у вас не будет детей то то выгребать будте все на себе и по полной.
    А сейчас все хорошо. Да Слава богу... но..
    А вообщем Ваше дело. Я просто высказал свое мнение...
    Хотя судя из первого поста вы только и ждете чтобы на вас "нападали" ибо это единственное чем вы можете утвердится в собственных глазах.
    Odo
    -

Ответ Сообщение от Glam00 Посмотреть сообщение
    От чітаю і чудно робиться від того,які ЧФ оті бідні та нещасні та гонимі суспільством!А-я-я-яй!
    Не треба перебільшувати, їм просто так само гидко і не приємно слухати ті дурнуваті наїзди родичів, як Вам — не менш дурнуваті поради щодо аборту. Ви не послухалися і перемогли, але у Вас (наскільки я зрозумів) залишився неприємний осад. Такий самий осад лишається і у них. Коли Ви розумієте так добре свої проблеми, то чому б не глянути зі співчуттям і на проблеми инших? А-то виходить, що лише мої проблемі надважливі, проблеми инших не проблеми і є. Чи це така аберація зору, що своя сорочка ближча до тіла?
+ Ответить в теме
Страница 8 из 68