Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей460Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 6 из 68
Показано с 51 по 60 из 674.
    Пророк

Re: Есть ли среди вас ЧФ?

Фрагов, а чого воно в п"ятнах? Мамаша не піклувалась про харчування? Їй було начхати чим годувати чувака? Тоді хай і отримує середній палець.

змія болотяна ОЧКОва

fragov, отой хлопчик - резутат нівелювання сім"ї, як "ячєйкі обсчєства")))). а вона таки знівельована вже. нещодавно сиділи "па піву" у парку. так там кольоровими мілками на асфальті було чітко дитячою рукою Виведено "ПАПА КАКАШКА". думайте самі.
    по сабжу. я тут поки бігало-гроші оддавать у храм науки (будь він неладен) всі всьо ужо сказали. додам тільки, що діти мають бути чеканими, коханими і забезпеченими усім необхідним і навіть більше. не тільки у матуріальному плані. тому, аби їх мати, треба вирости умом і кошельком. а пускать на світ просто так, патамушо надо - дурість і безвідповідальність. ІМХО.
    Odo
    -

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    Odo, замєтьтє, у тих бабусь в більшості випадків є діти. Але взаємна симпатія в них є рідко. От бабусі сємочги і лузгають, бо дітям до них пофіг. А чого так, думайте самі...
    Чи правильно я Вас зрозумів, що саме наявність дітей у людини спричиняє її "несимпатичність", а всі бездітні — такі пухнасті симпатяги, що далі нікуди?
    а стосовно порівняння з такими бабусями, не бачу логічного звязку.
    Логічний зв’язок у намаганні звести складні екзистенціяльні питання до рівня примітиву.
    2.0

fragov, офігеть картінка! на тему анікдота "а я й людей то ніочень..." +1

Ктулху, канешна цікава тема! знаєте, десь вичитала, що після війни в тих місцях океану де найбільше було бомбьожок риби прям кишіти почала, зросли популяції. Оновлення виду. Нині планета перенаселена, то куда ж оновлюватися? Прогноз на 2050 рік - 9 млд. Мені важко таку кількість навіть уявити.
    І все таки, я вважаю ми перебуваємо на певному етапі еволюції (навіть деградація це теж своєрідна еволюція) от і переоцінка смислу життя і призначення людини тут. агато факторів. І не можна зразу говорити, що те погано, а те добре. тут тре канкретна так покопатися...
    part of me

Офтоп:
    Ответ Сообщение от черешня Посмотреть сообщение
    Фрагов, а чого воно в п"ятнах? Мамаша не піклувалась про харчування? Їй було начхати чим годувати чувака? Тоді хай і отримує середній палець.
    Він же ж уболівальник, вони часто обличчя розмальовують.

Ответ Сообщение от aneisha Посмотреть сообщение
    fragov, отой хлопчик - резутат нівелювання сім"ї, як "ячєйкі обсчєства")))). а вона таки знівельована вже. нещодавно сиділи "па піву" у парку. так там кольоровими мілками на асфальті було чітко дитячою рукою Виведено "ПАПА КАКАШКА".
    Жжжжесть! Виростили дитину з почуттям гумору! Треба було сфотографувати.

От бачте nickeler у aneisha з почуттям гумору краще. Мабуть дитину хоче.
    2.0

Odo, неправильно. Просто я акцентую на тому, що діти то не завжди те, що застерігає від божевілля. Мені не подобається нинішнє суспільство, я б не зотіла тут ще раз народитися. Дитина - це те, кому в ідеалі зля не бажаєш. То хіба я маю право "дарувати" комусь світ, який мене не задовольняє? Не в цьому вимірі, пробачте...
    Odo
    -

У цій темі є ще один доволі цікавий аспект, котрий чомусь ніхто не згадав. Часто доводиться чути скарги знайомих дівчат та жінок про те, як задовбали родичі з народженням дитини. Тільки зустрінешся з кимось з них і починається: коли Ти вже народиш, от я у Твоєму віці двох/трьох... вже мала тощо. Тут відбувається зіткнення і відштовхування двох різних світолгядів, що мають різні вектори розвитку: патріархальний і індивідуальний. Патріархальний — розвиток родини, де особа підпорядкована потребам сім’ї, його ж протилежність — індивідуальний, має цілком зворотний напрямок — розвиток особи. Думаю, що саме ці часті зіткнення і маніпулятивне нав’язування патріархальних поглядів формують у багатьох дівчат негативне ставлення до метеринства.

Мені не подобається нинішнє суспільство
    Мені теж.
    я б не зотіла тут ще раз народитися.
    Щодо цього, подивимось, як воно піде, ще це життя тре дожити, хоча, коли таке ставлення до народження дітей скрізь буде зростати, то шансів у нас народитися у цьому суспільстві чи у будь якому иншому малувато
    змія болотяна ОЧКОва

Ответ Сообщение от fragov Посмотреть сообщение
    Жжжжесть! Виростили дитину з почуттям гумору! Треба було сфотографувати.
    фотіга не було. було тільки пиво!

Ответ Сообщение от fragov Посмотреть сообщение
    От бачте nickeler у aneisha з почуттям гумору краще. Мабуть дитину хоче.
    стаять, зорька. Од таких шуточок, почуття гумору може звернутись в кулачок і виписать в дєторобильне мєсто!!!! (тіпа теоретично) не смішно!
    я й чоловіка то не хочу, а діти. Нє, ет нікамнє.
    моє ставлення до діток уже було неодноразово озвучене. я нічо проти не маю, поки мене не починають зайо.. цим питанням.
    якшо воно комусь треба - упірьод!щастя,здаров"я і червоного ковріка.
    мені його поки не тре. і в проглядному майбутньому я себе в ролі заміжньої, а тим більше МАТЕРІ не уявляю.
    2.0

Odo, от, ви вже на шляху до розуміння. У нас шо в суспільстві "рулєд" - НАДА! А те шо ти ХОЧЕШ, це типу нікого не колише. Чт це пережиток совка, чи я гребу... але у нас навіть спокійно пожити пара не може, починаються задрочки "а коли ви розпишетеся?", тіки розписалися - рахують дев"ять місяців, а потом круто обломлюються. СТЕРЕОТИПИ, ось наше зло! і не було б цих полемік, і проблема то вигадана. Бо це по стуі не є проблемою наявність/відсутність дітей. Проблема в їхньому вихованні, становленні і т.п. А то ми пальчиками тикаємо "а у них, а у тих..." а в себе те що в хаті не бачимо.
    І мааханька статистика: майже кожна родина з появою дитини переходить в розряд найбідніших (це в Україні) і майже в кожній родині між Ме і Жо м"яко кажучи дещо псуються стосунки після народження дитини, бо в жінки міняються пріоритети, а мужику то сексу подавай, то уваги (це вже для всієї планети). Джерел не назву, бо забулися. Але статті були не МК і не з Таблоїда це точно.
    Odo
    -

Не в цьому вимірі, пробачте...
    Щодо инших вимірів, то пропоную не ошукувати себе марними сподіваннями, бо, "те що знизу є подібне тому, що зверху" ©, що ми посіяли у цьому вимірі буде подібне тому, що отримаємо в инших.
+ Ответить в теме
Страница 6 из 68