Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей460Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 5 из 68
Показано с 41 по 50 из 675.
    2.0

Re: Есть ли среди вас ЧФ?

Odo, то їй нічим більше зайнятися було. а це особиста проблема кожного конкретно взятої людини.

Odo
    -

Ответ Сообщение от черешня Посмотреть сообщение
    І ще, згадалась передача "Діти напрокат", саме для пар, які не знають, що вони хочуть. Якась мамаша дає своє чадо парі, а та пара повинна пройти всі круги аду -жити з пуцвірком вихідні. Ото екстрім!
    А я вчора почув про існування сервісу "мати напрокат", це коли певна особа дітей хоче, але псувати фігуру та ходити з пузом їй нема коли, та і не дуже хочеться, тоді вони звертаються до певних фахівців, що штучно у пробірці роблять всі необхідні маніпуляції і результатом запліднюють не природну матір, а жінку, що погодилася бути "матір’ю напрокат" і виношує у собі плід. Мені, зокрема, цікаве наступне, кого ж у цьому випадку, вважажати справжньою матір’ю — тій дитині?
    Пророк

Це називається "суррогатне материнство". Здається ще й на рівні закону не вирішено проблему в кого який статус і права.
    Odo
    -

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    Odo, то їй нічим більше зайнятися було. а це особиста проблема кожного конкретно взятої людини.
    Це мені нагадало инших бабусь, з неушкодженим і дуже міцним дахом, що сидять коло під’їзду, лузгають семочки і знають лиш одну просту відповідь на всі складні питання цього життя: "То вони з жиру бісяться"
    ри?

А я дітей не люблю (
    2.0

Odo, замєтьтє, у тих бабусь в більшості випадків є діти. Але взаємна симпатія в них є рідко. От бабусі сємочги і лузгають, бо дітям до них пофіг. А чого так, думайте самі...
    а стосовно порівняння з такими бабусями, не бачу логічного звязку.
    Гуру

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    Ктулху, а при Совку, до речі, якщо подружня пара не мала дітей, платила штрафи. Мама розповідала, бо вони мене не одразу забєцали. Так шо, а ту типу не гон був,да? Або коли тобі викладач (я розумію, шо "дєті природи" явище розповсюджене, але... ) заявляє, що пари, які живуть без дітей це такий капєц, якого світ не видів! То ви просто не помічаєте таких закидів.
    Герої, що народили дітей тільки тоді герої, коли вони виховали їх і дали їм належні моральні цінності. Все решта - пазьори.
    А еще при совке, сразу после войны, при том жестком режиме, нищете, и прочем заводили малышню, причем иногда таки в приличных количествах. При отсутствии перспектив вообще в обозримом грядущем. Вот где нонсенс. И народ добрее был. А сейчас каждый второй с психосоматическими приколами) Чернобыль?

Государству (в идеале) необходимо обновление населения. Ячейка общества создана. Автоматически ответственность супругов друг за друга, и за разного рода негативные последствия + за чадо ложится на самих супругов, и государство в этом вопросе "умыло ручки".
    А вот другой чел живет себе, и понимает, что примет на себя меньше всего негативных последствий, если будет один. Таким образом теория "семья ячейка общества" претерпевает деформации, которые мы и обсуждаем.
    Интересная тема.
    Пророк

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    А я дітей не люблю (
    Само мале-малісіньке, а розказує, шо малих не любить!!!
    part of me

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    А я дітей не люблю (
    Вони теж не всіх люблять.
    Офтоп:

Ой відчуваю, отримаю я на горіхи за свої жарти.
    ри?

Ответ Сообщение от kobieta Посмотреть сообщение
    Само мале-малісіньке, а розказує, шо малих не любить!!!
    Та не в тому справа. У мене подруга з 15 років дитину хтіла, і зараз каже - Хочу родить, для себе родить, мати своє мале.
    А мене це жахає...і жахатиме... оці скиглі, совання ногами і кричання "Дай! Хачу!".
    Скільки б мені не було - це не залежить від віку.
    Я не кажу, що це у мене назавжди, але дітей я не люблю і не хочу.
    Може колись....дуже-дуже глибоко у майбутньому

Ответ Сообщение от fragov Посмотреть сообщение
    Вони теж не всіх люблять
    Ой відчуваю, отримаю я на горіхи за свої жарти.
    Я просто неймовірно рада, що вони не всіх люблять!
+ Ответить в теме
Страница 5 из 68