Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей460Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 4 из 68
Показано с 31 по 40 из 674.
    Гуру

Re: Есть ли среди вас ЧФ?

fragov некисло что НДС платите. Значит годовой доход превышает таки 300.000? Тогда мы о разных материях толкуем ;)

Читаю тему - согласен со всеми поровну. Только вот повышение рождаемости можно подтолкнуть введением законов Шариата (заменить мусульманскими законами Семейный кодекс) :)

стібатися над тим, що хтось не хоче дітей рівноцінно стібатися над тими хто хоче
    nickeler, офигенная фраза. В любом случае дети, развлечения, вышивание крестиком, работа, машина, бабки, добрые поступки - это лишь оправдания существования самого себя в своей же голове. Потому что смысла существования человека, как такового - вообще не существует. Но кто-то родил ребенка - и чувствует себя героем, выполнившим свою социальную функцию. Хотя тут же возможно элементарное замещение. Но это (замещение) - антисоциально, порицается, поэтому требует дополнительной доказательной базы для оправдания. И нет такого закона, который бы напрямую указывал что-нить типа "за неразмножение в детородном возрасте - исправительные работы сроком от 2 до 5 лет" :)

сцуко бдющий О_о

діти то канєшна харашо... но куда їх щас пускати.... самим жить ніде... короче я дітей впринципі хочу, але коли в мене буде можливість їх забезпечити... а то якто я вже надивився, як понароджують і посадять на шию батькам (то в випадку якщо є кому на шию саджати), а через пів рокі й самі порозводяться... нєєєє.... всьому свій час...
    part of me

Ответ Сообщение от Ктулху Посмотреть сообщение
    fragov некисло что НДС платите. Значит годовой доход превышает таки 300.000? Тогда мы о разных материях толкуем ;)
    Ні, не вгадали. Думаєте ПДВ в магазинах за вас продавці платять? Подивіться уважно на чек, коли щось купуєте.
    2.0

Waldemar, ага. В принципі, це нині вшають ярлики ЧФ - не ЧФ. А раніше це все також було, але так, по умолчанію. Просто було. Я знаю одну жінку, в неї немає дітей, вона живе з мамою і має купу котів. І нічо, криша не їде. Інша жінка - творча людина. КАже що не може знайти чоловіка сильнішого за неї. А нафіг діти без чоловіка, каже... Є ще купа людей, які не кажуть, що не хочуть дітей, але по ним видно, що те зайве. Тому ЧФ значно ширше поняття, ніж стукати коліньми в груди.
    О, окрема тема чоловіки. Здєлав ляльку і сіба*ся! От де ікебана! А з іншого боку, скільки мужиків живе в хаті де "він і апаратура", і тож, успішно. ТОму все індивідуально. І розказувати, що тільки в дітях щастя надто ж таки суб"єктивно.
    part of me

Офтоп:
    Треба створити ком'юніті в ЖЖ "Апладатварітелі", вишуковувати ЧФ і оплодотворять.

Статистика на сайті: Сьогодні було оброблено 40 ЧФ, 30 жінок і 10 чоловіків. Кількість вагітних: з жінок 23, з чоловіків - 0.
    2.0

Ктулху, а при Совку, до речі, якщо подружня пара не мала дітей, платила штрафи. Мама розповідала, бо вони мене не одразу забєцали. Так шо, а ту типу не гон був,да? Або коли тобі викладач (я розумію, шо "дєті природи" явище розповсюджене, але... ) заявляє, що пари, які живуть без дітей це такий капєц, якого світ не видів! То ви просто не помічаєте таких закидів.
    Герої, що народили дітей тільки тоді герої, коли вони виховали їх і дали їм належні моральні цінності. Все решта - пазьори.

fragov, от ваш "антісємітізм" і вилазить! зато коли пресують національні спільноти ми такі всі білі і пухнасті. яка вам кінець кінцем різниця, шо в якоїсь Нікельор не буде вилупка? завидно чи шо?
    part of me

Офтоп:
    Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    fragov, от ваш "антісємітізм" і вилазить! зато коли пресують національні спільноти ми такі всі білі і пухнасті. яка вам кінець кінцем різниця, шо в якоїсь Нікельор не буде вилупка? завидно чи шо?
    Та ні, навпаки, поле діяльності розширюється.

І де поділося Ваше хвалене відчуття гумору?
    Пророк

Звісно, що позиція "не хочу-не народжую" набагато краща , ніж позиція "не хочу, а народжую, бо так треба" . Однозначно це повинно бути по власному глибокому бажанню, а не тому, що час прийшов і діти однокласників в школу пішли...
    Це, здається, зрозуміло всім присутнім. Єдине, що смущає, те що люди можуть казати "ніколи не з"явиться це бажання". Може і не з"явиться, а може і з"явиться. Не вживайте слово "ніколи" і ваша філософія набуде сенсу.
    Можна ж казати тільки про почуття сьогоднішні, а що завтра в тобі творитиметься, чи років через 10? Хто це знає?
    І ще, згадалась передача "Діти напрокат", саме для пар, які не знають, що вони хочуть. Якась мамаша дає своє чадо парі, а та пара повинна пройти всі круги аду -жити з пуцвірком вихідні. Ото екстрім! Здається, що після таких експериментів можна навіки відбити охоту до дітей. Адже слюнявчики і памперси не дратують лише за однієї єдиної умови-коли їх замазало створіння, яке ти любиш.:)
    2.0

fragov, є речі, з якими не жартують. а в кожному жарті є лише краплина жарту

Чері, твоя правда, що все що по уму то добре. А я й не кажу "ніколи", я поки що говорю за найближче десятиріччя. О, згадала, ще є тьотки, які лобом в стіну гатяться і твердять про "найкращий фертільний вік". оце ще один писець цього світу. але то так, до теми про шовінізм! (Фрагов, бачте гумор появляється бугага)
    Odo
    -

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    ОдоЮ на цій планеті велика честь збожеволіти від самотності.
    То, мабуть, вона від того тягаря "великої чести" збожеволіла, еге?
+ Ответить в теме
Страница 4 из 68