Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей460Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 33 из 68
Показано с 321 по 330 из 675.
    ри?

Re: Есть ли среди вас ЧайлдФри?

Ответ Сообщение от Condor Посмотреть сообщение
    А на что в старости надеются чайлдфри?
    Нада спочатку до неї дожить, до старості. Бо в нашій страні це праблєматічно, зі всякими мажорними шумахерами, шо ровняють останівки і людей тощо.

2.0

Condor, ХХІ століття надворі ) інші пріоритеті, цінності. город пахать - не обовязкова програма. і Лайта права щодо дожить. інше питання, про яке треба першочергово думати - не то, що тобі віддадуть діти, а що ти можеш їм дати. даючи не проси подяки....
    а так взагалі, я в пенсійний фонд бабло даю, податки плачу якісь там. ну має ж держава про мене подбати ))))) в ідеалі. так само, як в ідеалі мають подбати і діти.
    Новачок

Ещё в школе на уроках географии мы учили что "Україна відноситься до країн з високою часткою людей похилого віку". Вот например. То есть абсолютное большинство все-таки до старости доживает, и по логике, о ней тоже стоит позаботиться. Ну а как заботится государство о наших пенсионерах, я думаю известно вообще всем. Я кстати бездетный, но не идейный, а "пока что". И детей хочу хотя бы потому, что если в старости их не будет, то как силы начнут оставлять, лучше всего будет пойти с балкона прыгнуть, что кагбэ грустно. И кстати да, если такой вот чайлдфри осознает "ОМГ, я дожил до старости!!!" Ему ведь детей уже поздно будет заводить? ;)
    Пророк

племянники, наследники? У меня три соседки за 80, без детей (не знаю почему, идейно или нет), за одной племянник ухаживал и красный крест приходил сколько-то раз в неделю.
    Вторая до смерти бодрячком была, К третей тоже двоюродные племянники наведываются...иногда, потому что она тоже бодрячком.
    Пророк

Ответ Сообщение от Lera Посмотреть сообщение
    я не исповедую ЧФ - для тех кто в танке,
    А...ну тогда ваши поверхностные знания по этому вопросу понятны.
    Філософф

Зараз старички прекрасно вміють себе преподнести, тіпа "досмертне содєржаніє" за умови успадкування квартири. І з бабушками загалом живуть принаймні в містах за квартиру, або щоб їсти варила, або допомагала фінансово. Крім того, як казала одна бездітна знайома, є племінники (які зачасту краще відносяться ніж діти), тобто це не є проблема. Кстаті, давно замітила, що в противників ЧФ є два аргументи - вонажнемать, немає щастя в жизні та - хто до старості догодує. А коли це не аргументи, почнуть "самдурак"))) І ще, старички часто, особливо зараз, просто переживають своїх дітей, бо ж екологія, та й здоров'я не те. Тут можна тільки гадати, накрайняк є друзі, і не завжди одного віку, які можуть і допомагати, і розрадити, та купа варіантів. Така реальність.
    Пророк

Ответ Сообщение от RAMM Посмотреть сообщение
    А...ну тогда ваши поверхностные знания по этому вопросу понятны.
    а ваш углублённый интерес - нет )
    Пророк

Ответ Сообщение от Lera Посмотреть сообщение
    а ваш углублённый интерес - нет )
    Лера, все просто - мне интересна поведенческая психология.
    Гуру

Ответ Сообщение от Cveha Посмотреть сообщение
    Скоро вас настигне криза 3-х років, потім 4-х, потім дошкільна
    Шановна, нас вже давно настигла "криза" 4 класу, якщо вам так подобається це називати. Але я не вважаю, що вік настільки важливий, як ви його описуєте. Ніхто ж не казав, що буде легко - ні в 5, ні в 25. Та і в "бездітного" життя чимало перепон, ви ж не вважаєте, що їм шоколад із неба падає? З ваших постів бачу лише роздратованість і "кризу" в будь-якому віці, навіщо тоді дітей заводили?
    Вибачте, далі в цій темі не бачу, з ким обговорювати "по суті". Навкруг одні малолітні теоретики...
    2.0

Ответ Сообщение от Янkа Посмотреть сообщение
    Навкруг одні малолітні теоретики...
    ))) а вік - це завжди показник?
+ Ответить в теме
Страница 33 из 68