Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей460Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 3 из 68
Показано с 21 по 30 из 674.
    Частий гість

Re: Есть ли среди вас ЧФ?

Ответ Сообщение от mery Посмотреть сообщение
    Вау! Не ожидала, я думала, что на меня сейчас накинутся, а тут все, оказываются, еще адекватные. Приятно удевленна
    Знаєте я,якщо чесно теж вражена,але в зворотньому напрямку.Я зовсім не з тих,хто робить сенсом свого життя продовження роду,але ж створювати якісь,не побоюсь цього слова громади,придумувати їм абривіатури...Все це якось...Здається мені-це надто інфантильне розуміння батьківства взагалі.Я не поведена на памперсах та пляшечках,я не сиджу вдома в засаленому халаті,я не гуляю по району з іншими мамашами ведучи світські бесіди про те хто,чим какав,але я мама,і я цим пишаюсь.І рішення я це прийняла в 17 років!І тепер в мене є найблища людинка,з якою мені так добре,як ні з ким!І я знаю,що від кого завгодно в цьому житті можна чекати зради,образи,зла,але завжди буде Сашка,яка любить мене ненафарбовану і заспану,стомлену і дратівливу-і я для неї найкраща завжди!І вона мені не заважає ні працювати,ні відпочивати. Це просто історія з мого життя, і я звісно не закликаю всих робити дітей,що це не просто, знаю не на словах,але все одно читати ваші "танікагда" трохи,пробачте, смішно...

part of me
    Ответ Сообщение от mery Посмотреть сообщение
    Вау! Не ожидала, я думала, что на меня сейчас накинутся, а тут все, оказываются, еще адекватные. Приятно удевленна
    Неадекватні на підході.

Мені, наприклад, все рівно, поки хтось не починає проводити мітингів в підтримку таких рухів або не надіває бейджиків і білих сорочок, та не починають проштовхувати свій рух у маси.

Хоча дивує, навіщо таким людям об'єднуватися в ЖЖ і я так зрозумів, вони ще й в живу зустрічаються.

Ответ Сообщение от Glam00 Посмотреть сообщение
    і я звісно не закликаю всих робити дітей,що це не просто, знаю не на словах,але все одно читати ваші "танікагда" трохи,пробачте, смішно...
    Ну судячи з того, що вони радіють за бабцю у якої залишився один кіт і те, що деякі з них роблять операції, яких не обернути, то це вже не смішно, а факт.
    Пророк

мда...дети эт точно не для меня, люблю спокойно жить, а какое спокойствие может быть когда плач и крик дома, да и когда подрастут тоже спокойной жизни не будет
    так что не, я лучше новую машину куплю:)
    Odo
    -

Офтоп:
    Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    Odo, харить вас панімаїш лі! а нас не харить, коли тобі кості перемили і кажуть шо тут суцільний недо...б і незадоволенність життям... ну куда його ще того Льоно, крім як в стічну яму! так шо там один-один чистої води!
    Марно намагатися щось пояснити між ударами по обличчю, виходить невиразно і доводиться часто повторюватись ©
    Ответ Сообщение от fragov Посмотреть сообщение
    Ну судячи з того, що вони радіють за бабцю у якої залишився один кіт...
    Як каже пані nickeler: "дураку не скучно одному"
    2.0

Знаете що я вам скажу, шановні "недоганятєлі" ЧФ. Якби наше суспільство сприймало таких людей адекватно, а не радило лікуватися починаючи від безпліддя і закінчуючи головою, не лізло в особисте життя не було б і руху оформленого. Все було б так як має бути, тобто кожен обирає своє.
    Друге, люди такі істоти непарнокопитні, що у них прям таки тяга до групування. Ну єсть жеж мамські сайти, сайти любителів дельтапланів і тд і тп, а чому не створити спільноту ЧФ? у вас так категорично все - це, знач, може бути, а це - ну шо вони ото понапридумували? ТОму кесарю кесареве, а слєсарю слєсареве.
    Третє, я не кажу що прям ніколи-ніколи, але перспективи мати дитину для себе особисто не бачу. Стакан води не переконує. Найближча людина..хм... на самоті буває набагато краще. А так, на часі, в мене є дорогі люди, і більше мені не треба. Те, що залишуся колись одна мене не лякає - всі ми народжуємося і вмираємо самотніми... Тим більше я не хочу щоб ця держава мала ще одного раба. РОзумні дуже там "на верхотурі" - аби подолати демографічну кризу потрібно аби кожна сім"я вилупила мінімум трьох дітей. А скільки потрібно аби ця родина заробляла? А чотири дитини в однокімнатній квартирі це нормально? (приклад з життя до речі). А якже комфорт і недоторканне місце для людини?
    Скажете, раніше по 12 штук плодили.. Ага, тіки тоді пріоритети були інші. І людина могла піти, сісти посеред поля і бути насамоті з собою. А нині нас запхали в коробки у нас немає простору... а ви - діти...
    Одне ще додам: до народження дитини треба підходити свідомо. А не за 12 тисяч, чи за демситуацію. І коли дитина є, хто має моральне право від неї відмовитися?

fragov, а нафіг форумчани зустрічаються?
    Glam00, смішно...хм.. ви думаєте по-своєму. добре що ви відповідальна мама (сподіваюся), але я вкладати життя в когось не хочу. принаймні поки що. і воплі і запашина мене мало приваблює. не кажучи вже про пузатість. все - ІМХО.
    Гуру

ИМХО тут не разделены понятия "не хочу" и "хочу, но не имею материальной возможности ". Детоненавистников, к счастью, в ветке не увидел.
    По поводу сообществ ЧФ - это, на мой взгляд, для самобичующихся. Оправдать в своих глазах можно все что угодно, даже серийное убийство (комаров на потолке, естественно), не говоря уже о такой мелочи, как ЧФ. Без костылей и примочек - самостоятельно.

Офтоп:
    А кто не хочет малышни - напоим, и клонируем. Причем четырежды! Не отвертитесь

фрэнд-фри? ;)
    Пророк

О! Згадала! Я теж була ЧФ! В 5 років!
    Було це так: я запитала в мами звідки беруться діти, ну традиційне таке питання:)
    Вона сказала, що з животика. Я глянула на свій живіт і мені страшно стало... Я, кажу, не хо, шоб у мене вилазило шось із живота ,шо нада здєлать, шоб не вилазило? га?
    Добре пам"ятаю, що мама тоді відповіла: "Треба просто цього не хотіти"
    Я ще довго, при згадці про цей страх, казала подумки " я не хочу, я не хочу", тобто була в процесі "нехотіння" , як і порадила мама. І знаєте! Подіяло!
    Можна і мене зарахувати в ЧФісти? ))
    Odo
    -
    Коли вже тут пішли спогади, то мені чомусь згадалося одне російське село з похиленою хаткою, розчахнуте вікно і божевільна бабця, що волає щосили і махає руками:

"Нароооод ідііііі кааа мнєєєє!!!!".

Цю фразу вона весь час повторює, мов заклинання — у ній ущільнилося все те чого їй так давно не вистачає. Від цієї картини мені мурашки побігли по спині, запитую свою знайому, що це таке? — Та одна нещасна... збожеволіла від самотности...
    part of me

Щоб спілкуватися, бо саме в пошуку інформації або спілкування, вони прийшли сюди.

Найближча людина..хм... на самоті буває набагато краще. А так, на часі, в мене є дорогі люди, і більше мені не треба. Те, що залишуся колись одна мене не лякає - всі ми народжуємося і вмираємо самотніми...
    А вони навіщо? Вони пишуть, що їм ніхто не потрібен, що навіть власний чоловік (дружина) їх напружує. Не хай куплять собі по котові кожен.

Раби, працюють на державу... Я не раб, єдине, що я плачу наразі державі це ПДВ, а вона якби кордони стереже і т.п. А якщо держава розсипеться, то таких "самотніх" буде дуже просто дійсно зробити рабами.

"Держава - раціональне об'єднання людей на основі угоди між ними, через яку вони передають частину своєї свободи, своєї влади державі"

Раніше у людей було куди менше волі, куди менше свободи, вкрай менше часу на особисте. Згадайте кріпаків, чи можна тепер сидячі в офісі і посьорбуючи каву порівнювати себе з рабом?

Ще, кого ви народити залежить від вас, якщо у вас за душею ні гроша, то авжеж олігарха ви не народите. То ж вибивайтеся в депутати і народіть ще одного представника "золотої молоді".

Інколи кажуть, я б віддав життя, щоб побачити хоча б раз в життю цю прекрасну природу, зелені ліси, а ви навіть не хочете дати комусь можливість це зробити.

Ага, тіки тоді пріоритети були інші. І людина могла піти, сісти посеред поля і бути насамоті з собою.
    А щодо полів, ееее нєєєє, зась! Поля зайняті, мені там і самому гарно, так що нічого там сидіти на самоті.
    2.0

Ктулху, тіха-тіха! Я когось клоную щас! На даному етапі це бажання свідоме і обжалованіє ніпадлєжит. Подобається це комусь чи ні...
    Коротше, я сперечатися чи переконувати по сабжу нікого не збираюся.

fragov, нічого я давати нікому не хочу. Мені й так добре. Просинаєшся зранкуі відчуваєш себе нікому нічим не винним. Прелєсть! Мені подобається. А на чужих дітей я плачу податки, тому совість с мене спокійна. Бо мамки мабуть думають що оті 12 тисяч їм з повітря падають (було діло, виказували моїй мамі, що такі як вона понародили по одній штуці у власне "удовольствіє" і типу що це погано). Тому мотивація "проти" в мене значно переважає мотивацію "за". такво. і стібатися над тим, що хтось не хоче дітей рівноцінно стібатися над тими хто хоче. імхо.
    ОдоЮ на цій планеті велика честь збожеволіти від самотності. Ми вдома навіть кота на заводили, бо це відповідальність. Правда сам приблудився, куди ж тепер його, не виженеш... А дитина сама не приблуджується. Тому тут думати тре ПЕРЕД, а не ПІСЛЯ, а то "вітром надуло" як на мене надзвичайно інфантильна мотивація для "сотворенія" нащадка.
+ Ответить в теме
Страница 3 из 68