Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей460Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 21 из 68
Показано с 201 по 210 из 674.
    ри?

Re: Есть ли среди вас ЧайлдФри?

sharasha, так скажи, КУДА дивились врачі, шо робили ЕКО??!!!! Там же видно, шо шиз обнаковєнний! Але ж докрути на шось нужні?! Якого фіга вони взагалі робили такій пожилів ЕКО?! Це мене возмущає до прєдєла. Аж розтірялась од дибільності ситуації.

Banned

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Блд, і от зачєм?? Зачєм їй дитина у 65 років? Скончається через год, а мале одне останеться!!!
    Ну зачем же через год...)))
    До 80 дожить возможно легко. Зря ее осуждаете она от недостатка любви это сделала, желает теперь все дочке отдать...
    Здібна учениця

Ответ Сообщение от Alex_Tee_ Посмотреть сообщение
    желает теперь все дочке отдать..
    шо віддати? поламані меблі? чи недостаток любві?
    ри?

Ответ Сообщение от Alex_Tee_ Посмотреть сообщение
    До 80 дожить возможно легко.
    Вона шо, японка? Це японці у 80 тільки жить починають. А у нас статістіка невтішна. Так шо!!
    Нервова, курррва

laithemmer, думаю, шо "бабло пабєждаєт зло"!))) Пересажать би к чотровой матері!
    Аборти їм мішають простітє. А отето? Шоп рожать дебілів і опити проводить...?
    2.0

laithemmer, там докупи ще й ПГМ ))))
    а до лікарів внатурі питання. це український варіант отої бурьонки шо вісім штук за раз вилупила. тож ЕКО, тож лікарі прощолкали.
    а знаїш шо мене ще в цій тьолці старій дрочить? квартіру їй пообіцяли дать типу. за шо? от чого в нашій країні, шоб шось отримати требе буть яким нібуть довбонутим?
    Філософф

Мені лічно жалко дитину, як оця бабулька без навичок буде її ростити, лише з Божою поміччю? бідна дитина, як її мама задовбе, і нікому буде вправити мозги. Хіба це адекватна людина, яка десятки років ні з ким не спілкується? Хто не знає, в період вагітності в майбутніх мам просипається інстинкт гніздування, коли хоцця зробити гарно для майбутньої дитини. А тут? Просто немає слів.
    Якщо їй і дадуть якусь квартиру чи що, це мало їй допоможе, бо не квадратні метри вимірюють щастя, бідна дитина, як мені її жалко, рости все життя з посиланням, що ти мені должна, бо я тебе все життя жадала, я життя тобі дала в усьому собі відказуючи.
    2.0

Ответ Сообщение от Cveha Посмотреть сообщение
    Мені лічно жалко дитину, як оця бабулька без навичок буде її ростити,
    от в том то і дєло....
    Здібна учениця

в продовження:
    У 65-річної породіллі можуть забрати дитину?
    Жителька Чернігова, 65-річна породілля Валентина Підвербна, не здатна самостійно доглядати за своєю місячною дитиною. Такий висновок зробили лікарі Чернігова, повідомили у прес-службі Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації.

«Якщо медики разом з представниками соціальних служб обласного центру не візьмуть ситуацію під контроль, дівчинка може загинути», - йдеться у повідомленні прес-служби.

За інформацією головного лікаря Чернігівського пологового будинку Василя Гусака, під час вагітності Підвербна часто поводилася неадекватно, відмовлялася відвідувати жіночу консультацію, не дотримувалася рекомендацій лікарів і відповідного режиму дня, нехтувала здоровим харчуванням.

«Після пологів мати, відчуваючи інтерес до своєї особистості з боку представників засобів масової інформації та громадськості, почала вимагати особливого ставлення. Ситуація погіршувалася ще й тим, що жінка, як виявилося, не знайома з елементарними навичками догляду за дитиною», - заявив лікар.

Міський педіатр Людмила Овсієнко скаржиться, що з першого дня Підвербна відмовляла в обстеженні лікарям і медичним сестрам. Не допускала медичних працівників у свою квартиру. Дівчинка постійно збуджена, плаче. Втім, її мати практично не реагує на таку цілком зрозумілу поведінку немовляти, вона пояснює, що діти повинні плакати. Себе вважає постійно втомленою і роздратованою, губиться у часі щодо того, коли востаннє годувала немовля», повідомляє «УНІАН». За інформацією медиків, Підвербна відмовляється від використання підгузників, іноді дивується, чому дитина не ходить, і взагалі говорить: «...Швидше давайте мені двокімнатну квартиру, бо донька повинна десь гратися...» Жінка постійно телефонує у різні медустанови Чернігова, консультується з приводу догляду за дитиною, але рекомендацій не дотримується. Не купує молочних сумішей, мовляв, ними матір і дитину повинні забезпечити самі медики. Відмовляється від пропозицій соціальних працівників допомогти у прибиранні квартири та догляді за немовлям.
    Медики мають намір умовити Підвербну погодитися на тимчасову (терміном на місяць чи два) передачу дівчинки у Прилуцький будинок дитини, де немовля буде забезпечене відповідним наглядом, висококалорійним харчуванням. «А у разі, якщо його мати буде і надалі нехтувати своїми обов'язками, – вдатися до примусу у рамках чинного законодавства із залученням органів прокуратури і МВС», - вважають лікарі.

Нагадаємо, 22 лютого 2011 65-річна Підвербна у чернігівському пологовому будинку з допомогою кесаревого розтину народила здорову дівчинку, стан якої на той момент лікарі оцінили як 8-бальний за 10-бальною шкалою. Жінка вважається найстарішою породіллею нашої держави, що було зафіксовано у Книзі рекордів України.

Підвербна завагітніла шляхом штучного запліднення, здійсненого в одній зі столичних приватних клінік репродуктивної медицини.

http://ua.for-ua.com/ukraine/2011/03/22/155036.html
    ри?

Ответ Сообщение от Olio Посмотреть сообщение
    «Якщо медики разом з представниками соціальних служб обласного центру не візьмуть ситуацію під контроль, дівчинка може загинути», - йдеться у повідомленні прес-служби.
    Хахаха *злобний сміх за кадром.

«Після пологів мати, відчуваючи інтерес до своєї особистості з боку представників засобів масової інформації та громадськості, почала вимагати особливого ставлення. Ситуація погіршувалася ще й тим, що жінка, як виявилося, не знайома з елементарними навичками догляду за дитиною», - заявив лікар.
    Хахаха *злобний сміх за кадром* в квадраті

І фінальний акорд!!!!
    Медики мають намір умовити Підвербну погодитися на тимчасову (терміном на місяць чи два) передачу дівчинки у Прилуцький будинок дитини
    Бугага!!

Дибілізм прогресує! Олігофрєни атакують! Покатай мєня, большая чєбураха!
+ Ответить в теме
Страница 21 из 68