Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей460Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 20 из 68
Показано с 191 по 200 из 674.
    les
    Філософф

Re: Есть ли среди вас ЧайлдФри?

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    вчора підслухала розмову. в магазині стояла і плакала продавщиця. її собаку, двірняжку, що прожила 9 років і була хорошим другом, застрелили. не ті, хто відстрілює собак на догоду Євро 2012. А хтось свідомо, напевно з балкону. Собака побігла попереду хазяйки на вулицю. За кілька секунд хазяйка вийшла за нею, а та вже помирає. Я собі так уявляю потрет цього дятла - чоловік років до 30, який купив дорогу чи не дуже цяцьку і управляється у своїх навичках. а це ж або чиясь дитина або батько... або майбутній батько.
    а до того, молодики натравили бійцівську собаку на шавку бабусі, яка вийшла винести сміття. і бабуся віднесла купу грошей у ветклініку, аби втягти друга з того світу.
    і такими речами займаються люди, які вважають себе нормальними! які цікавляться думкою суспільства стосовно власного статусу в цім сусіпільстві.
    і проти оцього маразму, якщо хочете, я буду протестувати. я б канешно законодавчо передбачила викручування таким таваріщам яєць наприклад. ну або такі штрафи, шоб їм сволотам неповадно було. але ж як його упіймаєш, коли воно сидить згори і гадить. а на публіці знову перетворюється на стодоларовий папірець і ти ніколи не здогадаєшся про його схиблену психіку.
    Офтоп:
    А до чого тут чайлдфри? nickeler, те, шо Ви написали, більше стосується або відсутності відповідних законів, які б забезпечували права власників тварин, або того, шо в Україні закони не діють, в тому числі ті, шо регулюють утримання тварин. Якшо наявність невихованих придурків пов,язувати саме з проблемою ЧФ (типу, навішо таких плодити?), то чому б з неЧФ не пов,язати родини, в яких щасливо живуть і діти, і тварини.
    Ну, є взагалі-то вибір і в цій ситуації безкарності. Якшо закони не діють, то можна просто спланувати замах на негідника, який знущається над тваринами. В умовах кримінальної безкарності є ймовірність, шо і месникам це зійде з рук.

2.0

les, дочитав до кінця?
    і проти оцього маразму, якщо хочете, я буду протестувати.
    Ну, є взагалі-то вибір і в цій ситуації безкарності. Якшо закони не діють, то можна просто спланувати замах на негідника, який знущається над тваринами. В умовах кримінальної безкарності є ймовірність, шо і месникам це зійде з рук.
    ще один приклад долбо..зму! раз один штипм ігнорить закон, давайте і ми до купи. не люблю біблію і християн, але їхнє "відповідай добром на зло" не така вже й абсурдна думка, особливо якщо абстрагуватися.
    гуманісти з битками, блін...
    les
    Філософф

les, дочитав до кінця?
    Офтоп:
    nickeler, дочитав, але так і не зрозумів чому така розумниця, яка на долбо..зм не страждає, офтопить у темі про ЧФ то про собак, то про маразм? Це при тому, шо начебто є тема про тварин, яку сама ж кілька сторінок тому назвала "сусідською".

ще один приклад долбо..зму! раз один штипм ігнорить закон, давайте і ми до купи. не люблю біблію і християн, але їхнє "відповідай добром на зло" не така вже й абсурдна думка, особливо якщо абстрагуватися.
    гуманісти з битками, блін...
    Офтоп:
    Мені здається, шо краще бути долбо..зним гуманістом з биткою на випадок самозахисту та виборювання своїх та чужих гуманістичних прав у разі їх порушення, ніж розумною агресивною негуманісткою, яка ладна кидатися на дітей та їх батьків просто так від поганого настрою, або від глибинного сповідування ЧФ.
    2.0

і на прощання
    les, якшо чесно, я з тобою говорити не хочу хлопче. ні на які теми. з тієї простої причини, що декого в деякому місці не було, але розказать як кому треба жити - це завсігда будь-ласка. а я особисто в цьому от
    розумною агресивною негуманісткою
    нічо поганого не бачу. бо ці ваші гуманісти займаються такою херньой, шо їм би саме місце кому в каталажці, кому на виправних роботах. але це, мать його їті, типу звичайне суспільство. так от свистала я таке суспільство. і таких "ангеликів справедливості". всьо. чао-какао хлопче!
    Пророк

nickeler, я згодна, шо порушувати закон у відповідь на порушення закону - це не ок варіант розгортання подій, і разом це все призведе до примноження зла.
    упд. тіки досі мені не понятно, яким боком ти це все до ЧФ ти прив’язала.

нащот гуманістів нічерта не ясно. які наші гуманісти? якою херньою займаються? хто рішає кому де місце? роз’ясни, плз.
    2.0

Ялина, ладно проїхали. бо народ я бачу готовий говорити тільки в площині сабжа. а причини копати - некомільфо напевно. воно ж як казав Лесь, ніщо нізвідки не береться і нікуди не зникає.
    а стосовно гуманістів - он лес - гуманіст по самі не балуйся. захищає потєрпєвших ні разу при тому не внікнувши в суть ситуації. керуючись тим, що переповіли. не будучи на місці, але машучи флагом на підтримку. я ото такого не догяняю.
    Пророк

Ялина, ладно проїхали. бо народ я бачу готовий говорити тільки в площині сабжа. а причини копати - некомільфо напевно.
    причини ЧФ? ти свідомо відмовляєшся мати дітей тому, що твоя дитина, коли виросте, може застрелити собаку бабці, яка виносить сміття? ну чи поясни мені, як ти повязала ці події з відмовою мати дітей? ми ж про це говоримо? чи я реально не доганяю твоєї логіки. і чутьшо - зразу проїхали. да, нічо нізвідки не береться. просто в данному випадку (описана ситуація з собаками) все, крім факту підслуханої розмови - велике поле для сумнівів для мене особисто.
    ну і давай розсудимо: у ЧФ є низка причин не мати дітей (перенаселення, небажання передати хвороби, нелюбов до дітей і те, як вони себе ведуть, небажання віддавати дітям луччі годи жизні, місце, гроші, емоції етс етс етс). ок, вони їх не мають. це їхня справа. але є люди, які таких переконань не притримуються і дітей мають - бажаних чи ніт, цього знати не можемо, і виховують вони їх так, як самі того захочуть.
    і від того, шо у тебе філософія ЧФ їм ні холодно, ні жарко. і собаку може застрелити будь-який індивід, і хз шо у нього там в голові, як його виховували і чому взагалі це сталось.

я все веду до того, що твоя філософія і поніманіє жизні - це тільки ТВОЯ філософія і поніманіє жизні, ти можеш знайти однодумців, можеш їх навіть не шукати, можете протидіяти своїм опонентам, але це буде протистояння лише ваших двох філософій.

нащот того, шо les не був на святкуванні форуму, а інцидент під час нього і обговорення цього інцидента на форумі його заділо - так вибачте мене, ви завжди обговорюєте лише ті події, які сталися у вашій пристуності?
    не смішіт. нащот отих злополучних собак навіть приклад уже є какбе прямим свідченням, шо обговорювати можна навіть те, шо почув у магазині (чи де там)
    2.0

про тьотушку http://pda.mk.ru/social/interview/20...aya-drama.html
    народила, питається - навіщо.
    65-летнюю Валентину Подвербную из Чернигова, которая 22 февраля родила здоровую девочку (беременность наступила с помощью ЭКО), внесли в Национальный реестр рекордов. Сегодня ее собирались выписывать из роддома. Но новоиспеченная мама домой не хочет! По ее словам, она не успела подготовить квартиру: «Вся мебель старая, и шкаф и кровать разломаны, прибраться надо и вещи купить». «Из-за этого пока не готова пускать в жилище врачей и социальных работников», — уточняет доктор, наблюдающий пенсионерку, Ирина Костюк. Еще один аргумент самой пожилой мамы Украины — в роддоме ей много помогают врачи. «Я не представляю, как она сама будет справляться со всеми колясками, пеленками, — говорит Костюк. — Валентина Григорьевна сама как ребенок, который пока ничего не умеет делать. Если что-то не получается, начинает паниковать. Ее нужно учить элементарным вещам: как купать, пеленать, кормить ребеночка, как правильно готовить детские смеси. Ведь молока у нашей мамы уже практически нет».
    ри?

Блд, і от зачєм?? Зачєм їй дитина у 65 років? Скончається через год, а мале одне останеться!!! Державі нафіг не нужне, рідні - теж. Куда?? Як?? Нашо?!
    Блін, я бачу, люди чим старші, тим більш маразматичніші. Законсервуйте мене прям щас!!!
    Нервова, курррва

laithemmer, ну, там психічні розлади! І не факт, шо їх не буде у дитини...
+ Ответить в теме
Страница 20 из 68