Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей460Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 2 из 68
Показано с 11 по 20 из 674.
    ри?

Re: Есть ли среди вас ЧФ?

Думали, камінням закидаєм?

Пророк

Ану згадай, що ви з нещасним саєнтологом зробили
    Odo
    -

Ответ Сообщение от mery Посмотреть сообщение
    Вау! Не ожидала, я думала, что на меня сейчас накинутся, а тут все, оказываются, еще адекватные. Приятно удевленна
    Не втрачайте надії, у нас це тут швиденько, один невірний рух і Ви відчуєте на собі всю повноту полтавської ідіоматики
    2.0

mery, нє, я особисто кусацця можу, тіки не по цим питанням. а накинутися, в перспективі, ще можуть. бо нины типу відпустки, форум нині сонний слегонца... а ось народ ще з"явиться! тому у вас ще все попереду. а на загал - welcome!

Офтоп:
    Одо, сайєнтолог сам не знав чого хотів, от і агрьоб. Там жеж одразу наjоб видно! а тут людина прийшла, спитала. Ну типу, клуб по інтересам. А не "я вам расскажу про любоффф і продам душевний спокій недорого" .. так шо різні ситуйовини...
    змія болотяна ОЧКОва

mery, еще не вечер!
    Odo
    -

Офтоп:
    Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    Одо, сайєнтолог сам не знав чого хотів, от і агрьоб. Там жеж одразу наjоб видно! а тут людина прийшла, спитала. Ну типу, клуб по інтересам. А не "я вам расскажу про любоффф і продам душевний спокій недорого" .. так шо різні ситуйовини...
    Згоден, що той хлопчина де у чому дійсно загнався, але мене харить сам тутешній підхід, коли все кодло накидається на одного і рве його на шмаття. Якби це був поодинокий випадок, а то вже тенденція.
    Гуру

Офтоп:
    а це не тутешній, це - загально- інтернетській!
    Новачок

Просто, я уже давненько общаюсь с ЧФ, но они все с России, США, а с Украины я и несколько форумчан с Киева. С Киевлянами-ЧФ недавно встречались, была приятная встреча. Вот и хотелось узнать, есть ли в Полтаве такие люди. Так как ЧФ не часто встретишь,и так хочется с земляками-ЧФ пообщатся
    Odo
    -

Офтоп:
    Ответ Сообщение от иринушка Посмотреть сообщение
    а це не тутешній, це - загально- інтернетській!
    Я давно тусую у мережі, доводилося бувавати на різних форумах, але таку одностайність у полюванні (плюванні?) на ближнього зустрічаю вперше.
    2.0

Офтоп:
    Odo, харить вас панімаїш лі! а нас не харить, коли тобі кості перемили і кажуть шо тут суцільний недо...б і незадоволенність життям... ну куда його ще того Льоно, крім як в стічну яму! так шо там один-один чистої води!

mery, ну ми ще дуже шугані, маю на увазі Полтаву, аби про XA говорити як про ідеологію. Що вам кажуть більшість на те що ви ЧФ? Правильно, виростеш - попучтить. При тому, що ти віріс. Тут уже були озвучені ЧФ ідеї, про те що трахатися треба розумно, мати можливості народжувати дітей, хотіти того врешті -решт, а не бездумно "та ну шо вітром надуло"
    Особисто я читаю ЧФ комьюніті, але не пишу туди, бо ніц нового не відкрию тамошнім людям. Вони й так все знають, що їм треба. А для себе наберуся цікавого. Але різні штимпи там попадаються. Зорг он зачинив свій журнал від усіх, то шо там почитаєш... ну та то таке... знайте, шо ми єсть, ми не можемо нієсть!
+ Ответить в теме
Страница 2 из 68