Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей460Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 19 из 68
Показано с 181 по 190 из 674.
    part of me

Re: Есть ли среди вас ЧайлдФри?

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    fragov, ну ти наприклад хош собі потомство
    Де це я таке писав?
    Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    чи готовий ти пожертвувати своїм спокоєм і часом заради іншої людини?
    В тому справа, що ще не готовий. Але варіант на 30% для мене не прокотить, я більшість часу провожу вдома, можу не спати ніччю і ще всі мої близькі вважають, що мене можна відривати від роботи, коли їм заманеться.

А відповідальність за того хто виросте відчуваю і беру до уваги свій характер, який обов'язково передасться.

Філософф

ніхто не знає, до чого він прагнув насправді. і чому він по молодості присвятив себе мистецтву, мав купу шанувальниць... а ви "не склалося"...

я думаю, просто розуміли глупость затії. бо скільки жінок хворих нині героїчно заявляють "РАЖУ!" і народжують калік, потом мруть самі. (був випадок, коли чоловік змусив жінку народити, бо йому тре було "наслєдніка", а їй категорично не можна було народжувати. в результаті жінка відправилася до праотців, і чоловік зараз за дитиною не доглядає, навісили на спину бабусям-дідусям)

а якщо я не хочу хомячка, це теж комплекс? або якщо я не хочу плести макраме, бо мені це нецікаво - це теж комплекс?

ну шо, по пунктам?
    я так розумію, інфантилізм - це примітивність. але чаме такі особи часто плодяться як кролі і чешуть шось про "я же мать!", тобто втілюють в реалі "архетип Матері" - розпливаються, пускають слюні і пріоритет для них - аби воно було нагодоване. або може ми по різному трактуємо слово "інфантильний"?
    егоцентризм - це коли я і тіки я. егоїзм - робити те, що подобаєтьбся. особисто мені подобається допомагати тим, кому я хочу допомагати. інші мене просто не цікавлять.
    втеча від відповідальності...ммм... а що коли відповідальності в інших галузях вистачає по самі помідори? коли тобі дорожча вечірня тиша, аніж чергове запитання "а шо ото таке? а коли то то і то то буде?"
    необгрунтовані боязні..висоти боюся, да.. плавать не вмію... це стосується теми? чи ви про те, що є перспектива не справитися? да, дегенерата для суспільства я не хочу виростити, а якщо воно, не дайбо, успадкувало б моє сприйняття світу, все життя б мучилося.
    дитячі психологічні травми - ух ти! в мене таких, по сікрету скажу, не було.

ну це ж ви самі придумали. ніхто ж нікого не переконує. подобається баблятися в памерсах - пліз! просто дехто робить інший вибір і всьо.
    філософія ЧФ не може бути єдиноможливою, бо плодитися народ не перестане, хоч стріляй. питання в іншому - народити - фігня, а от виховати кеби бракує більшості. спостерігаю за сусідськими, які беяться без нагляду, самі собі віддані, спостерігаю за дітями, яким змалечку прищеплюють чуття "гламурного життя", за дітьми, які закатують кошенят в асфальт. я не хочу жити в такому світі, але світ створив ці правила і мене ніхто не питає.

і ще, до тих, хто любить тягати дітей повсюдно. ну не ходите ж ви на концерти чи в театр з дітьми років до 5, не ходите на збори або на наради. то чим відпочинок на природі різниться від цього всього. а стосовно "я хочу тусіть, але мені їх нікуди діти" - а це не егоцентризм?[/QUOTE]

Інфантилізм - це така поведінка, при якій людина уникає відповідальності.
    Боязні - це підсвідома боязнь мати дитину, яку ми свідомо виправдовуємо купою аргументів про пелюшки, небажання виростити вилупка, а насправді просто боємось.
    Чому у нас все зводиться до софізму - якщо є дуже погані матері, то не варто народжувати дітей взагалі нікому. Є й дуже хороші матері.
    Між малюком і хом"яком є важлива відмінність, як не дивно). Ми не народжуємо хом"ячків. Все живе прагне продовження роду. Це інстинкт. У нас немає інстинкту заводити хом"яків, але є прагнення продовжити рід. Це не хоббі, а нормальна потреба. Порівнювати хоббі й материнство теж мені здається як Моську з транзистором.
    Все б нічого, але уже один вираз "баблятися в памперсах" і т.д. прямо вказує на зневагу до людей, які хочуть мати дітей.
    Нікелер, при всій повазі, насяльніка, зацем мала все, написане про чайлдфрі мною взагалі, сприймаєш як про тебе особисто? Я пишу про загальний образ чайлдфрі і не обов"язково з того образу все тобі підходить. Існує багато мотивів бути чайлдфрі, але, на мою думку, є лише невеликий процент людей, які просто не хочуть дітей, інші чайлдфрі в глибині душі хочуть, але ..... І таких але багато.
    Повернемось до класиків.
    На....вавшись в молодості (за засланнями і тяганиною за чужими жінками одружитися було просто ніколи), повернувшись із заслання у кінці життя побитий життям небідний дядько Шевченко гарячково шукає собі дружину. Чомусь у нього була мулька, щоб дружина була дуже молода й не остання, хоча тоді він вже виглядав і почувався як старий дід. Звичайно, 15 річній Катрі Піуновій не подобався побитий міллю кавАлєр, бо в неї на думці був молодий аптекар (а її батькам не подобалась його скандальна репутація).
    Отримавши Катриного гарбуза, Кобзар у відчаї звертає увагу на служницю Ликеру Полусмакову, його приваблює, що вона молода й сирота (він уже розмріявся, що дасть їй путівку в життя, як колись допомогли йому), але Ликера була недалека й нечиста на руку, відверто знущалася з кавалера, проте брала його подарунки і пишалася, що її засватав пан. Шевченко пише вірш "Моя ти люба, мій ти друже", в якому мріє про сімейне життя, але закінчилось тим, що він застав Ликеру з коханцем. А за пів року помер. Тому, мабуть, не склалося. Про все це свідчить його листування.
    Шодо Лесі, то вона не мала дітей не тому, що не хотіла в принципі, а тому, що не могла через хворобу. Однією з версій, чому, у них не зрослось з Мержинським, є їхній туберкульоз і небажання дарувати його потомкам, проте, це лише припущення. Немає документального підтвердження щодо її бажання чи небажання мати дітей.
    Башкірцева може й не проти була звити гніздечко і вивести пташечок, але Мопасан її "поксерив", а потім вона померла. Я хочу сказати, що є багато відомих чайлдфрі, але саме це невдалі приклади.
    Взагалі, оце присвячення себе мистецтву, заведення купи котів, життя заради чоловіка (бо він насправді не хоче дітей, бо хоче залишитись єдиною дитиною своєї жінки), дуже схоже на сублімацію. Тобто заповнення пустоти (від дитини, самотності і т ін.) Це не завжди так, але часто.
    Філософф

А я не відчуваю до своєї дитини отого рабського почуття захвату, тобто я обіймаю дитину свою, як і свого чоловіка, тому що люблю їх як частину свого життя. Але я можу образитись на обох, тому що вони заважили важливій роботі, бо це теж частина мого життя. Може я не правильна мати?І я не жалію, що в мене є дитина, бо якось батьківські інстинкти і хотіння в мене були ще в дитячому віці)))
    2.0

Ми не народжуємо хом"ячків. Все живе прагне продовження роду. Це інстинкт. У нас немає інстинкту заводити хом"яків, але є прагнення продовжити рід.
    це - стереотип. розмножуватися треба, коли в цьому є потреба. а на Землі 6 млрд. людей. стіки ще ніколи не було....

є лише невеликий процент людей, які просто не хочуть дітей, інші чайлдфрі в глибині душі хочуть, але
    статистику в студію.

Cveha, ти одна з найправильніших мам. так трапляється, що більшість - поверхові і залюблені в дітей до нестями. але при тому абсолютно спокійно валяють їм по пиці за просто так!

і в якості резюме посту - "могу купить козу, но не хочу" - десь так... при чому тут небажання брати відповідальність, непонятно.

пс. Далі, Ван Гог, Гоген, Моцарт кажись... а ці приклади ви вирішили просто не побачити?

ппс, так сказать.
    fragov, от дивлюся я на тебе і думаю... вобщем багато чого думаю. а висновок такий, що якби ми менше озиралися на те, чи правильно ми "відзвітували" перед масовкою (типу, а шо ж вони скажуть! а як жеж це моя думка піде врозріз з політикою партії?) і просто були б собою, то жилося б простіше. це стосується не стільки форуму, скільки життя взагалі. бо на форумі вистачає "героїв", які по принципу "кіна не бачив, но скажу!" махають лозунгами перед носом. нехай...
    Che
    Гуру

Я думаю часть проблемы ЧФ именно не в нежелании заводить детей, а в нежелании заводить детей достигнув определенного возраста, и в давлении общества именно на эту часть ЧФ, непринятии их мнения родными и близкими...желанием этих близких "помочь", действиями, которые с этим связаны...Вот потом мы и имеем разводы, детские дома, матерей и отцов одиночек...Все должно быть в свое время...а у нашего общества с этим большие проблемы...

Ребят делающих себе определенные операции считаю радикалами...я бы так не смог, хотя иногда, наблюдая вокруг, поступить радикально все таки хочется...
    part of me

Офтоп:
    nickeler, тема про чайлдфрі, а хтось зациклився на масовках і питанню дітей на них... Мені ж вже давно однаково, не подобається - не їжте.
    Пророк

ЧФ это некое соц. (в большей части относительно молодежное) движение, например как хиппи. Пройдет время и хиппи становятся добропорядочными гражданами. Так и с ЧФ. Ведь мало кто из них делает себе операцию стерилизации, тем самым оставляя себе лазейку в неЧФ социум по прошествии определенного времени, либо при перемене своих взглядов.
    Пророк

Ответ Сообщение от Cveha Посмотреть сообщение
    А я не відчуваю до своєї дитини отого рабського почуття захвату, тобто я обіймаю дитину свою, як і свого чоловіка
    А чого ми говоримо про крайні прояви любові? "Рабське почуття захвату"... Є тисячі слів, які характеризують почуття матері до дитини, і ці почуття не ідентичні почуттям до чоловіка. Тому, вибач, нє вєрю! що ти обіймаєш однаково чоловіка і дитину. Впевнена, що почуття до чоловіка завжди програють, якщо жінка буде перед вибором. Звичайно, якщо все добре, стабільно і т.д. то цього можна і не помітити. Але, теоретично, як думаєте, якщо в катастрофі постраждали чоловік і дитина, а в жінки є сумма на лікування тільки одного, то кого вона обере? Якщо от не вдаватись в ньюанси, відносини і т. д.?
    Про ЧФ.
    Мені подобається момент з Хауса: він такий пофігіст , нада робити аборт, навіть не старатись врятувати дитину, бо сил потратиш на порятунок багато, ризикуєш матір"ю, не варто ради комка, який всередині. Ну, ви ж знаєте Хауса. І весь він такий байдужий, поки в ході операції та дитина з розрізаного живота не стискає його рефлекторно за палець. І всьо. Накриває доктора.
    Я про те, що людина може думати, що вона не хоче дітей. Але якби от був шанс подивитись на того, хто в тебе народиться, понюхати, потримати за пальчик, то воно б якось уже й не так категорично нехотілось.
    Пророк

дада, це іменно форма своєрідного протеста проти традиційних устоїв у суспільстві! кідзпанк такий собі. бо нік тут якраз і позиціонує людей з дітьми як таких, шо не встояли проти тиску общєства (
    як жеж це моя думка піде врозріз з політикою партії?
    ) чи там інстинктів (абсолютно справедливо тут Руда нагадала, шо розмноження це все таки закладений природою інстинкт). да, є індивідууми які в собі це подавлюють, але не треба позиціонувати це як тенденцію, чи як притаманну геніям міра сєго рису (це нащот всяких талантів тут згаданих). ми не можемо з точністю сказати, хотіли вони дітей чи ні, і чому їх не мали чи мали. ви располагаєте такими данними? якимись сповідями, документами? не треба за далі розписуватись, шо він постіг мудрость чайфрішнества.
    2.0

вчора підслухала розмову. в магазині стояла і плакала продавщиця. її собаку, двірняжку, що прожила 9 років і була хорошим другом, застрелили. не ті, хто відстрілює собак на догоду Євро 2012. А хтось свідомо, напевно з балкону. Собака побігла попереду хазяйки на вулицю. За кілька секунд хазяйка вийшла за нею, а та вже помирає. Я собі так уявляю потрет цього дятла - чоловік років до 30, який купив дорогу чи не дуже цяцьку і управляється у своїх навичках. а це ж або чиясь дитина або батько... або майбутній батько.
    а до того, молодики натравили бійцівську собаку на шавку бабусі, яка вийшла винести сміття. і бабуся віднесла купу грошей у ветклініку, аби втягти друга з того світу.
    і такими речами займаються люди, які вважають себе нормальними! які цікавляться думкою суспільства стосовно власного статусу в цім сусіпільстві.
    і проти оцього маразму, якщо хочете, я буду протестувати. я б канешно законодавчо передбачила викручування таким таваріщам яєць наприклад. ну або такі штрафи, шоб їм сволотам неповадно було. але ж як його упіймаєш, коли воно сидить згори і гадить. а на публіці знову перетворюється на стодоларовий папірець і ти ніколи не здогадаєшся про його схиблену психіку.
+ Ответить в теме
Страница 19 из 68