Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей460Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 18 из 68
Показано с 171 по 180 из 674.
    Che
    Гуру

Re: Есть ли среди вас ЧайлдФри?

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    Che, ну і плюс до того, абсолютно непродумана система "поощреній". а далі? дитсадків не вистачає, шкіл скоро теж буде в дифіциті. натомість держава щаслива, бо її населення радісно продукує гарматне м"ясо. хтось розумний сказав, що коли дрежаві щось від тебе треба, вона називає тебе нацією. отутво так само, їм треба рабів - вони і махають цукеркою попід носом. але найстрашніше з того - подальше життя цих людей нічого не значить. більшість сьогоднішніх дітей успадкують житло від батьків. а в тих родинах, де двоє і більше - приречені жити під одним дахом. держава не дасть чесно заробити на житло. а все решта - побутова техніка, тарантайки, цацкі-пєцкі - це фантіки. а нема достатнього місця для життя - всьо, тупикова гілка.
    Непродуманная? :) То что выгодно индивидууму, не выгодно государству...Вы хотите иметь свое жилье? Как измениться продуктивность вашего труда и Ваша мотивация, когда Вы его получите? Скажу про себя, если бы был свой угол, сменил бы работу, либо работал бы дома (занимался бы тем на чем сейчас подрабатываю). На поесть одется, отдохнуть, хватало бы с головой. А какой прок от этого государству? Вот государство и придумывает ипотеку (задумывались ли Вы когда-нибудь, так уж сильно нужно ли Вам жилье со всеми удобствами? Ведь если бы Вы не работали с утра до ночи, Вам не нужна была вода из крана сейчас-же...У Вас бы было время наборать ее из колодца, нагреть ее. Вы согласны, что хрущеба стоит столько, сколько она сейчас стоит? А машина? Нужна ли бы вам была машина, если бы Вам не нужно было мататься на работу и по встречам, рога молодого оленя отбрасываем )...Допустим Вы достигли определенного статуса и Вам всего хватает, так сказать. Что случится с Вашей продуктивностью. Вы будете работать не напрягаясь! Общество начинает вас "пресовать", потому-что в нем очень много "роботяг" с детьми. У Вас появляются дети, и вот Вам уже нужно повышать свою продуктивность, для того, чтобы обеспечить более "комфортное" (не занимающее много времени) жилье, Вы стараетесь заработать больше, чтобы "обеспечить" своим детям достойное "будущее"...Вы впрягаетесь в ипотеку, берете в кредит машину, мебель...Тем самым продуктивность Вашего труда возрастает...Вам нужно платить по счетам...Государству выгодны Ваши дети! Государству выгодны Вы, знающие, команду подъем и отбой...И это самый большой плюс! Для Вас? Без семьи и детей Вы гораздо мобильнее, независимее и менее продуктивны! Но эта Ваша непродуктивность Вас вполне устраивает :)...

Еще один плюс к этому всему, это "мемы", которые В вас заложило общество...А общество у нас женского типа, как Вы помните...А это значит, семейные ценности, материнство\отцовство, дом\дача\машина..."Мне ..., а я не замужем, мне ..., а у меня нет детей, мне ..., а я еще девственница"...Это все программка государства...чтобы лошадка работала, и тем самым, государство существовало...

Пророк

Ответ Сообщение от Che Посмотреть сообщение
    Непродуманная? :) То что выгодно индивидууму, не выгодно государству...Вы хотите иметь свое жилье? Как измениться продуктивность вашего труда и Ваша мотивация, когда Вы его получите? Скажу про себя, если бы был свой угол, сменил бы работу, либо работал бы дома (занимался бы тем на чем сейчас подрабатываю). На поесть одется, отдохнуть, хватало бы с головой. А какой прок от этого государству? Вот государство и придумывает ипотеку (задумывались ли Вы когда-нибудь, так уж сильно нужно ли Вам жилье со всеми удобствами? Ведь если бы Вы не работали с утра до ночи, Вам не нужна была вода из крана сейчас-же...У Вас бы было время наборать ее из колодца, нагреть ее. Вы согласны, что хрущеба стоит столько, сколько она сейчас стоит? А машина? Нужна ли бы вам была машина, если бы Вам не нужно было мататься на работу и по встречам, рога молодого оленя отбрасываем )...Допустим Вы достигли определенного статуса и Вам всего хватает, так сказать. Что случится с Вашей продуктивностью. Вы будете работать не напрягаясь! Общество начинает вас "пресовать", потому-что в нем очень много "роботяг" с детьми. У Вас появляются дети, и вот Вам уже нужно повышать свою продуктивность, для того, чтобы обеспечить более "комфортное" (не занимающее много времени) жилье, Вы стараетесь заработать больше, чтобы "обеспечить" своим детям достойное "будущее"...Вы впрягаетесь в ипотеку, берете в кредит машину, мебель...Тем самым продуктивность Вашего труда возрастает...Вам нужно платить по счетам...Государству выгодны Ваши дети! Государству выгодны Вы, знающие, команду подъем и отбой...И это самый большой плюс! Для Вас? Без семьи и детей Вы гораздо мобильнее, независимее и менее продуктивны! Но эта Ваша непродуктивность Вас вполне устраивает :)...

Еще один плюс к этому всему, это "мемы", которые В вас заложило общество...А общество у нас женского типа, как Вы помните...А это значит, семейные ценности, материнство\отцовство, дом\дача\машина..."Мне ..., а я не замужем, мне ..., а у меня нет детей, мне ..., а я еще девственница"...Это все программка государства...чтобы лошадка работала, и тем самым, государство существовало...
    завязывай с наркотиками
    Banned

Ответ Сообщение от Che Посмотреть сообщение
    Непродуманная? :) То что выгодно индивидууму, не выгодно государству...Вы хотите иметь свое жилье? Как измениться продуктивность вашего труда и Ваша мотивация, когда Вы его получите? Скажу про себя, если бы был свой угол, сменил бы работу, либо работал бы дома (занимался бы тем на чем сейчас подрабатываю). На поесть одется, отдохнуть, хватало бы с головой. А какой прок от этого государству? Вот государство....
    А ты думал не работая и не напрягаясь иметь все блага?
    Філософф

"Ялина, навскидку - Шевченко(неофіційних нащадків і сплєтні не рахуємо), Леся Українка, Марія Башкірцева, та ж таки Емма Андієвська, Артюр Рембо, Сальвадор Далі, Ван Гог, Гоген... а воно ж "тисячі їх" ... коротше, не суть. але я ж кажу, в сусідній темі гризуть горлянки за вольногуляющії собак і шо їх треба відстрілювать. але я не бачу великої різниці між собаками і людями."

Шевченко все життя прагнув до "садка вишневого біля хати", тобто сім"ї й діточок, але не склалося, Леся Українка й Марія Башкірцева були хворими на туберкульоз, тому дітей мати не могли, Артюр Рембо мав нетрадиційну сексуальну орієнтацію і також помер молодим, Ван Гог був психічно хворим, тобто ці приклади найневдаліші з тих, які можна навести.

Мені здається, що основний склад чайлдфрі - це люди, які бояться заводити дітей, вони мають певний комплекс щодо батьківства(звідси теза, я не маю права заводити дитину).
    Тому що це смішно звучить - я не хочу дітей, тому що вони бруднять пелюшки і не пускають на гулянку, і тому що світ поганий. Ви що, перші, хто крізь це пройшов? Дітей не треба мати з єдиної причини - я не люблю дітей. А решта - дурниці.
    Є серед них процент, який просто не любить дітей, але їх меншість, а більшість саме боїться. Я не розумію, чому змішується поняття бажання мати дитину і проблема незапланованого батьківства, це, по-моєму, різні речі. Можна мати дітей або не мати, до чого тут ті, хто народив незаплановано. Це вже інша історія.
    Наприклад, у мене немає дітей, але не тому, що я не хочу їх мати, просто попри моє бажання є соціально - економічні фактори, які цьому перешкоджають, це мене гнітить, але я розумію, що зможу мати дитину не раніше 30, якщо б у мене було все гаразд соціально-економічно, я б народила у 25 (я завжди хотіла народити дитину у 25), але чомусь те, чого ти найбільше хочеш, ніколи не складається, а так мене дуже хвилює, що в 30 у мене можуть виникнути проблеми. Я змушена своє батьківство планувати. Але незаплановану дитину народила б з радістю. Я явно не чайлдфрі.
    Так, мене теж задовбують різні тіточки, які питають, коли я народжу. Мене це бісить, тому що мене й так це гнітить, а вони ще й на мізки крапають. (Якщо від лікаря почую "старородящая", мабуть, приб"ю його капцем і піду до іншого).На лихо, в мене, коли я з"їдаю зайву шоколадку, росте саме пузо, і всі хором думають, що я вагітна, якби це було так, я б уже 6 разів народила.
    Не треба розчинятись у батьківстві, це зашкодить дитині, але й чайльдфрі мені, якщо чесно, здається, мають певні психологічні проблеми - інфантильність, егоцентризм, втеча від відповідальності, необгрунтовані боязні, невпевненість у собі, дитячі психологічні травми. Зрозумійте мене правильно, це все є варіантом норми, але, як на мене, вказує на певні внутрішні проблеми особистості. Адже все живе має інстинкт відтворення, тому для кожної живої істоти нормально прагнути мати потомство (це не самоціль, але ж хочеться). Мене дратують чайлдфрі тим, що демонстративно намагаються переконати, що ті, хто бажають мати дитину, непросунуті, обмежені, якісь клуші, які 24 години думають лише про памперси, а дитина - велике набридливе зло, а ось вони - носії нового просвітленого мислення. З рештою, хочеш май, не хочеш - не май, але не пропагуй свою філософію, як єдиноможливу.
    2.0

Che, хм, я знаю, що таке набрати воду з колодязя і нагріти її. і знаю, наскільки цей процес енергозатратний.
    а ще проста статистика свідчить, що при щомісячному прибутку на двох, припустимо 3 тисячі на одного члена сім"ї випадає сума в 1.5 тис, а коли з"являється третій - вже по 1000 на людину. висновок - родина одразу біднішає.

Шевченко все життя прагнув до "садка вишневого біля хати", тобто сім"ї й діточок, але не склалося
    ніхто не знає, до чого він прагнув насправді. і чому він по молодості присвятив себе мистецтву, мав купу шанувальниць... а ви "не склалося"...
    Леся Українка й Марія Башкірцева були хворими на туберкульоз, тому дітей мати не могли
    я думаю, просто розуміли глупость затії. бо скільки жінок хворих нині героїчно заявляють "РАЖУ!" і народжують калік, потом мруть самі. (був випадок, коли чоловік змусив жінку народити, бо йому тре було "наслєдніка", а їй категорично не можна було народжувати. в результаті жінка відправилася до праотців, і чоловік зараз за дитиною не доглядає, навісили на спину бабусям-дідусям)
    вони мають певний комплекс щодо батьківства
    а якщо я не хочу хомячка, це теж комплекс? або якщо я не хочу плести макраме, бо мені це нецікаво - це теж комплекс?
    але й чайльдфрі мені, якщо чесно, здається, мають певні психологічні проблеми - інфантильність, егоцентризм, втеча від відповідальності, необгрунтовані боязні, невпевненість у собі, дитячі психологічні травми
    ну шо, по пунктам?
    я так розумію, інфантилізм - це примітивність. але чаме такі особи часто плодяться як кролі і чешуть шось про "я же мать!", тобто втілюють в реалі "архетип Матері" - розпливаються, пускають слюні і пріоритет для них - аби воно було нагодоване. або може ми по різному трактуємо слово "інфантильний"?
    егоцентризм - це коли я і тіки я. егоїзм - робити те, що подобаєтьбся. особисто мені подобається допомагати тим, кому я хочу допомагати. інші мене просто не цікавлять.
    втеча від відповідальності...ммм... а що коли відповідальності в інших галузях вистачає по самі помідори? коли тобі дорожча вечірня тиша, аніж чергове запитання "а шо ото таке? а коли то то і то то буде?"
    необгрунтовані боязні..висоти боюся, да.. плавать не вмію... це стосується теми? чи ви про те, що є перспектива не справитися? да, дегенерата для суспільства я не хочу виростити, а якщо воно, не дайбо, успадкувало б моє сприйняття світу, все життя б мучилося.
    дитячі психологічні травми - ух ти! в мене таких, по сікрету скажу, не було.

Мене дратують чайлдфрі тим, що демонстративно намагаються переконати, що ті, хто бажають мати дитину, непросунуті, обмежені, якісь клуші, які 24 години думають лише про памперси, а дитина - велике набридливе зло, а ось вони - носії нового просвітленого мислення.
    ну це ж ви самі придумали. ніхто ж нікого не переконує. подобається баблятися в памерсах - пліз! просто дехто робить інший вибір і всьо.
    філософія ЧФ не може бути єдиноможливою, бо плодитися народ не перестане, хоч стріляй. питання в іншому - народити - фігня, а от виховати кеби бракує більшості. спостерігаю за сусідськими, які беяться без нагляду, самі собі віддані, спостерігаю за дітями, яким змалечку прищеплюють чуття "гламурного життя", за дітьми, які закатують кошенят в асфальт. я не хочу жити в такому світі, але світ створив ці правила і мене ніхто не питає.

і ще, до тих, хто любить тягати дітей повсюдно. ну не ходите ж ви на концерти чи в театр з дітьми років до 5, не ходите на збори або на наради. то чим відпочинок на природі різниться від цього всього. а стосовно "я хочу тусіть, але мені їх нікуди діти" - а це не егоцентризм?
    Che
    Гуру

Ответ Сообщение от Alex_Tee_ Посмотреть сообщение
    А ты думал не работая и не напрягаясь иметь все блага?

Блага каждый сам для себя определяет...как и свои приоритеты по части работы и напряжения, это кстати от "мемов" очень зависит :) Я хотел сказать то, что сказал nikeler...Что при возникновении семьи и детей у тебя становится меньше времени, меньше денег и т.д., и т.п. Поэтому Ты сам в праве определять, когда Ты готов пожертвовать этим, создать семью, обзавестись собственными потомками...Но это право у тебя отнимается, путем давления на тебя общества...это, если Ты умеешь думать и придавать все сомнению...Если же все наоборот, и ты в клубе "позитивного мышления", которое сейчас модно, ты плодишь очередную порцию рабов, государство дает тебе подачку в 12,5 штук...А сколько сейчас учеба в ВУЗе стоит? Рвешь себе ж..пу, дабы быть как все, вместо того, чтобы немножко подождать, достигнув определенного материального и психологического состояния, когда условия для создания семьи или рождения ребенка будут благоприятными...Это при условии, конечно, что тебе эта семья вообще нужна, как и дети...

По поводу бедного страдающего Кобзаря...Его, если мы помним, выкупили из крипатства...А он до конца дней грустил о садку вишневом, даже тогда, когда водились деньги и можно было также как в свое время его, выкупить своих близких родственников...Но это скандальная тема, не относящаяся к дискуссии...и ее лучше в отдельную тему вынести, а то чувствую, может разгореться...

Ihor, по поводу завязывать с наркотиками :) Если ты чего-то не употребляешь, это не значит, что ты на чем-то не торчишь, так сказать :) "Реквием по мечте" смотрел? У каждого свои наркотики и из-за них все проблемы...Я ничего не пропагандирую, не употреблял, не употребляю, и, надеюсь, не буду употреблять :)

А про проблему "чайл фри" есть тоже хороший фильм - "Неуместній человек" называется. Кто видел, тот поймет, кто нет, рекомендую посмотреть. Фильм Норвежский, это страна, с одним из лучших уровней жизни...
    part of me

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    ніхто не знає, до чого він прагнув насправді. і чому він по молодості присвятив себе мистецтву, мав купу шанувальниць... а ви "не склалося"...
    А би ви були кріпаком (тобто рабом, який не має прав), навряд чи, вам спало на думку заводити сім'ї. А коли ви ще пишете те, що не подобається владі, для якої люди це навіть не статистика, то заводити дітей, це прирікати їх з вірогідністю в 80-90% на страждання та ймовірно і смерть.

Мені завжди подобалися люди, які кажуть: "Я не люблю людей", таке відчуття, що самі вони не люди, а ангели якісь чи ще щось.
    2.0

fragov, от токо не нада драматізірувать. це раз. а два - давай не будем розписуватися за митців, тим більше за тих, які повмирали.
    part of me

nickeler, саме так, митці, генії і ми. Згадується схоже порівняння в анекдоті про різницю між п-растом і геєм...
    2.0

fragov, ну ти наприклад хош собі потомство, я ніт. радувацця тобі треба: моє потомство не зїсть картошку твого потомства, бо в перспективі на Землі буде трабла з ресурсамию.
    а вобще до всього тре підходить помірковано: чи готовий ти пожертвувати своїм спокоєм і часом заради іншої людини? от ви мужики мене більше всього уміляєте, в результаті ж після того, як все сталося дбає про дітей от сили 30 %, в остальних отмазка "я дєньгі заробляю!". а тоді получається з-під палки спілкування з власним отприском, недовольна дружина і всьо такоє. зато залишив свій генофонд, управився. нічо особистого, окрім особистих спостережень.
+ Ответить в теме
Страница 18 из 68