Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей460Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 17 из 68
Показано с 161 по 170 из 674.
    Філософф

Re: Есть ли среди вас ЧайлдФри?

Непонятно, що тут такого, ну не любить людина толпу загалом, і що? Ви ж не будете стверджувати що всіх навколо любите, і готові для них все зробити?
    Ось у нас дядя з першого повеху ходить курить до нас на третій, а тепер видно з його друзяк хтось, ще й шприци біля банок валяються. Так от таких я б не хотіла бачить. Зато в нього 3 дітей, це ті що я бачила, які завели в під'їзді собачку безпородну, під метр вимахавшу. І що він гарного зробив для себе і всіх, окрім дітей, які йому яквно не потрібні?

Хай краще будуть ЧФ, але розумні, емоційні , начитані і освічені люди, ніж баби, які в житті окрім старого номеру "Ліза" і мильних серіалів не бачили і не хотять бачити. Або вічно п'яні мужики, які ще до приходу на роботу киряють, а потім луплять своїх сімейних. Люди, які не хочуть і не будуть рости в особистому плані, а будуть жити як і 200 років тому. Або молодь, які в 15 років вже по 3 аборти поробили, бо секс в презервативі - це що квіти в протигазі нюхати. Або мами, як приводять чадів на майданчик дитячий, щоб побалакати з подругами, а на чадо їм все одно, що воно там робить - бо вона родить-родила, і все в житті вже зробила.

Чому якщо ти живеш з алкоголіком без зручностей зате з 3 дітьми - то ви нормальна сім'я. А якщо ви любите один одного і своє життя, і не хочете нікого в нього пускати, навіть(або недоведи Бог) дітей - то ти морально відстала людина.

2.0

Cveha, справа в тім, що людина навіть якщо не любить суспільство, ніколи про це не зізнається. бо про дещо не прийнято говорити. і тому про це не говорять. але це є значно частіше, аніж ми думаємо.
    les
    Філософф

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    les, стосовно мене особисто - да, я мізантроп, нігілст, безбожник і людей в цілому я такоє нєочєнь. а стосовно переконань кожної конкретної людини - не можу розписуватися за інших.
    мені пофіг хто кого має і де вигулює. я всьо лиш проти того, щоб їх вигулювали на території, де перебуваю я.
    Офтоп:

Розумію. Сам майже такий, за виключенням нігілізму. Це не до теми про ЧФ, я так розумію, а скоріше до теми зустрічі форуму - я про вигул.
    Тоді це просто банальна конкуренція за простір. І Ви особисто її вже програєте, незважаючи на досить агресивне намагання цей простір відвоювати в тих, хто на нього має не менше права, ніж Ви. Ви можете бути проти лише у тому випадку, коли маєте переважне право на територію. А коли територія спільного користування, то Ваше проти буде діяти тільки на слабших, доки Ви не зустрінете сильнішого та агресивнішого, який буде проти Вашого вигулювання на спільній території.

Ви програєтЕ боротьбу за простір вже зараз саме завдяки світобаченню ЧФ. Бо люди, які мають дітей, ЗАВЖДИ будуть ПО ПРАВУ РАЗОМ З ДІТЬМИ займати спільно-суспільного (муніціпального, державного і т.і.) простіру більше, ніж ЧФ, бо простір, шо знаходиться у спільній власності (народу, населення міста і т.і.) розподіляється порівну на кількість спільноти.
    Офтоп:
    Тому Ваш закид проти дітей (собаки - то інша справа, бо в них інші права в цьому суспільстві) на спільній території є намаганням банального загарбання спільного під себе.
    2.0

les, тут мені підказують, шо всякі там прав придумали люди самі для себе. а по суті, ми всі рівні. тіки дуже хитросракі, в порівнянні з тваринами.
    а поясніть "вищість" людини перед тваринами виходячи з такої перевіреної штуки, що коли людина доведена до стану "мауглі" такою і лишається назавжди, можливі тільки незначні подвижки. а от коли твариною ніхто не займався, то її інтелект можна розвинути в зрілому віці, і вона ніяк не буде відставати від тих, які розвивали здібності змалечку.
    Che
    Гуру

Читал бегло, но вопрос древний и суть понятна... Хочу добавить, что правило 80:20 действует и в ситуации дети да, дети нет :) И как правило люди, достигшие определенного уровня интелекта и определенного уровня достатка менее мотивированы к отцовству (материнству) чем остальные...Причина как раз в уровне интелеллекта и уровне достатка...Но для баланса есть остальные 80% с "массовым" уровнем интеллекта и достатка, рождение и воспитание детей которых и будут обеспечивать вышеописанные 20%
    Кто хочет, может поискать статистику за последние годы...и посмотреть, как изменилась рождаемость после введения выплат при рождении ребенка...К сожалению нет более детализированных срезов, с уровнями образования, социального статуса и т.д., и т.п...
    По поводу пинания индивидуумов, не желающих вступить в клуб щасливых родителей...Был такой экономист, по фамилии Карлофф (хотя, может ошибаюсь). Он разделял современное общество на 2 типа: женский тип (славянские, восточные народы, народы Африки) и мужской (Европа (традиционная), Америка)...и охарактеризовал данные типы обществ...Мужской тип общества - общество индивидуалистов, более агрессивное, более прагматичное...Женское - более колективизированное...Ну в общем вспоминаем поговорку про руки в боки :) Вот с этим и связано нормальное вопринятие ЧФ западной культурой и его непонимание нашей...В нашем обществе система ориентирована на людей с детьми и людей в браке...Люди с детьми имеют больше привилегий в материальном плане, в карьерной перспективе, в вопросах получения жилья...Иногда бывают ситуации, когда за определенные материальные или социальные блага, человеку предлагают создать семью или завести детей...
    2.0

Che, ну і плюс до того, абсолютно непродумана система "поощреній". а далі? дитсадків не вистачає, шкіл скоро теж буде в дифіциті. натомість держава щаслива, бо її населення радісно продукує гарматне м"ясо. хтось розумний сказав, що коли дрежаві щось від тебе треба, вона називає тебе нацією. отутво так само, їм треба рабів - вони і махають цукеркою попід носом. але найстрашніше з того - подальше життя цих людей нічого не значить. більшість сьогоднішніх дітей успадкують житло від батьків. а в тих родинах, де двоє і більше - приречені жити під одним дахом. держава не дасть чесно заробити на житло. а все решта - побутова техніка, тарантайки, цацкі-пєцкі - це фантіки. а нема достатнього місця для життя - всьо, тупикова гілка.
    .

Офтоп:
    В прошлом году рождаемость повысилась не только из-за компенсаций(хули тех 12400?), а из-за отложенного спроса. Многие не заводили второго, да и первого ребенка ибо пахали, как кони, думали вот напряжемся, улучшим материальное положение и тогда... А кризис пришел, перспектив нет, работы мало. Очень даже удобно детей заводить. У меня половина всех знакомых решили в конце прошлого года бебика заделать. Имхо, время подходящее
    2.0

Gonosuke, да, тенденція пересиджувати кризу в декреті є також в Росії. ідея не нова ))) але імхо, глупезна.
    .

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    але імхо, глупезна.
    Почему?
    Banned

Ответ Сообщение от Gonosuke Посмотреть сообщение
    Почему?
    Зря вы спросили...
+ Ответить в теме
Страница 17 из 68