Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей460Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 10 из 68
Показано с 91 по 100 из 675.
    Odo
    -

Re: Есть ли среди вас ЧФ?

Ответ Сообщение от черешня Посмотреть сообщение
    Я так зрозуміла , що помірковані ЧФ не заперечують саму можливість мати дітей. Але це буде пізня і єдина дитина. Геній. Або ж навпаки. Бо пізні діти- це завжди ризик мати відхил в здоров"ї. А єдина пізня дитина - це вже натяк на те, що виховання не буде правильним. Тобто ні здоров"я особливого не передбачається, ні нормально виховати не вдасться, бо любов всепоглинаюча до єдиної кровиночки як захлисне....
    А з чого цей "натяк" раптом узявся? Як на мене, саме дорослі люди, що визначилися зі своїм бажанням мати дитину, мають набагато більші шанси дати йому чудове виховання, аніж ті, що самі ще діти.

До речі, пропоную всім охочим попрактикуватися у відбиванні подібних наїздів соціуму, що безумовно є вербальними атаками у спеціяльно для цього створеній темі. І знайти для себе найефективніші способи вирішувати подібні проблеми.

Пророк

Я сприймаю пізню, чекану, улюблену, єдину дитину - балуваною. Така от презумпція виновності, аж поки не пересвідчуся в протилежному. Це ж ясно, що батьки, які вже не планують іншої дитини, підсвідомо будуть менш вимогливими до єдиної і більше прощатимуть - лиш би жило і було їхнє. Діти, які не є єдиними, більш пристосовані до суворого життя
    Інша справа,коли батьки у віці планують кількох дітей. Ото вже цікаво..
    А на батьківських зборах будуть вам казати :" А шо ето не родітєлі прийшли, а бабушку з дєдушкой прислали? А, ізвіняюсь...ви родітєлі..." Комплекси в дітей створяться швидко...
    Звичайно, говорю про середньостатистичних людей, а не про пару, яка в 50 виглядає на 25, бо веде супер-пупер правильний образ життя.
    Odo
    -

Я сприймаю пізню, чекану, улюблену, єдину дитину - балуваною. Така от презумпція виновності, аж поки не пересвідчуся в протилежному. Це ж ясно, що батьки, які вже не планують іншої дитини, підсвідомо будуть менш вимогливими до єдиної і більше прощатимуть - лиш би жило і було їхнє. Діти, які не є єдиними, більш пристосовані до суворого життя
    Моя молодша сестра була дуже пізньою дитиною, але назвати її балуваною у мене язик не повернеться, якби не навпаки.
    А на батьківських зборах будуть вам казати :" А шо ето не родітєлі прийшли, а бабушку з дєдушкой прислали? А, ізвіняюсь...ви родітєлі..." Комплекси в дітей створяться швидко...
    Звичайно, говорю про середньостатистичних людей, а не про пару, яка в 50 виглядає на 25, бо веде супер-пупер правильний образ життя.
    У тому-то і справа, що пара, що свідомо вибудувала своє життя, реалізувала себе в усьому, а потім ще і дітей вирішила народити, має набагато більше шансів виглядати молодше свого віку, ніж та, що дурнуватих наїздів своїх пришелепкуватих родичів боїться, і танцює під їхню дудку. Своїм розумом жити треба.

Той ще ся не вродив, щоб усім догодив ©
    Коли Ти будуватимеш своє життя з оглядом на те, щоб ніхто нічого Тобі чи дітям образливого не сказав, не насміявся ніяк, то для кого таке життя вибудовується для Тебе, чи для тих, хто має охоту покпити з Тебе або з дітей? Чи Ти думаєш, що для справжнього жартуна не знайдеться з чого покепкувати? Не ошукуй себе, для фахівців цього мистецтва не треба справжніх приводів, вони знайдуть до чого причепитися і на порожньому місці.

Знову ж таки, хочеш попрактикуватися у відповідях на подібні жарти запрошую до теми "Відбиваємо вербальні атаки". Не треба ламати своє життя задля чиїхось примх та бажань або поглядів, набагато дешевше навчитися вчасно дотепно і правильно реагувати на такі наїзди, так, щоб бажання повторити ні у кого більше не виникало.
    Пророк

"Моя молодша сестра була дуже пізньою дитиною"
    Вона була не єдиною дитиною, ось в чому фішка.
    А кого вважати молодим? Медицина он вважає 25-літніх (якщо не помиляюсь) "старородящими".
    Офіційно молоддю зараз вважається людина до 35 років.
    А про стан душі я взагалі мовчу, всі тут молоді...
    Тобто молодий-це і в 16, і в 40.
    Коли захотілось -тоді і треба "заводити" бебі. І добре, коли оце "захотілось" співпало і з найкращим періодом в плані здоров"я, і з відсутністю матеріальних проблем , і т.д.
    Тобто в усьому, як завжди є середина. Не треба народжувати в 15, і не треба показово самореалізовуватись до старості.
    Odo
    -

А кого вважати молодим? Медицина он вважає 25-літніх (якщо не помиляюсь) "старородящими".
    Офіційно молоддю зараз вважається людина до 35 років.
    Та офіційна медицина і щеплення робить немовлятам такі, що ті потім помирають. Треба, знову ж таки своїм розумом користати хоч трохи, бо офіційній медицині инколи глибоко начхати і на нас і на наших дітей, у неї свої інтереси є.

Коли захотілось -тоді і треба "заводити" бебі.
    З цим згоден і підтримую.

І добре, коли оце "захотілось" співпало і з найкращим періодом в плані здоров"я, і з відсутністю матеріальних проблем , і т.д. Тобто в усьому, як завжди є середина. Не треба народжувати в 15, і не треба показово самореалізовуватись до старості.
    А ось тут щось мені нагадує тих бабів, що вічно дзижчать, про те шо "родити вже тобі час дитино, от ми у твої роки...". І хто ж це на них колись скаржився?

Кожен сам вирішить, що і коли йому робити, коли для нього зарано, а коли запізно.
    Завсідник

Пробачте, а з якого віку батьків, на вашу думку, дитина буде вважатися пізньою???
    Пророк

Ответ Сообщение от DevilsAdvocate Посмотреть сообщение
    Пробачте, а з якого віку батьків, на вашу думку, дитина буде вважатися пізньою???
    Пробачаю
    Якщо матері за 40. Що скаже офіційна медицина?
    Завсідник

Я сприймаю пізню, чекану, улюблену, єдину дитину - балуваною. Така от презумпція виновності, аж поки не пересвідчуся в протилежному. Це ж ясно, що батьки, які вже не планують іншої дитини, підсвідомо будуть менш вимогливими до єдиної і більше прощатимуть - лиш би жило і було їхнє. Діти, які не є єдиними, більш пристосовані до суворого життя.
    Вважаю ключовим, слово ЧЕКАНУ. Тобто, якщо дитину дуже хочеш... дуже чекаєш і її нема, тоді і може мабуть сформуватися у підсвідомості менша вимогливість до такої дитини. Але якщо все заплановано, то я не думаю, що у людей які все спланували виникатимуть якісь проблеми з вихованням дітей.

Пробачаю
    Якщо матері за 40. Що скаже офіційна медицина?
    Ви самі дуже добре знаєте, що з цього приводу скаже офіційна медицина

Цілком погоджуюсь з паном Odo в усьому вище написаному.
    2.0

Odo, цапом відбувайлом стає дитина, на якій зривають зло, бо не наважилися зірвати вагітність. а якщо її не буде, не буде проблеми. адже багато батьків грішить "от якби тебе не було", або "я на тебе життя поклала, а ти..." коли людина дає життя, вона навіть не повинна думати про теоретичну подяку.а виховувати так, щоб догодувати батьків до старості було не просто обов"язком, а свідомим обов"язком.
    Чері, насправді все не так. Єдина дитина і бажана дитина не є синонімом балуваної. Все залежить від батьків. Для мене двоє дітей взагалі махровий гон. Я одна в родині і дюж з того рада. Але я не егоцентрист. Егоїст певною мрою, але кого ж любити і балувати як не себе? я не доганяю "всьо лучшее дєтям" а сам на жопі в драних трусах. В усьому має були "золота середина". Мене навчили так, що якщо я маю кусочок чогось смачного то це треба поділити порівну з тими, хто поряд. І нічого зробити тут не можу, мені приємно ділитися, робити подарунки тим, кого люблю. якщо це погана риса мого егоїзму (бо я це роблю тому що приємно, задовольняю власне его) то хай так буде...
    чекс кажучи з усього вищесказаного хоцца вивести наступне: живи так як хочеш, та не заважай іншим.
    змія болотяна ОЧКОва

мені здається, що занадто балувані діти трапляються у батьків, яким не хоцца займатись вихованням.
    не хоцеться пояснювати куди треба а куди не треба лізти своїми цапками малими і тд.
    тим більше, досить часто надто балувана друга, або там третя дитина. перша навпаки в образі на батьків за те шо уваги більше приділяється меншому.
    але то все індивідуально і залежить від бажання батьків віддавати любов не тільки и вигляді задоцілування.

нікелер згодна на всі 100.
    я тож пізня дитина за загальновизнаними, звичайно мірками. братєльнік - взагалі. батьків бабусями і дідусями вважали. і ніхто з нас ніколи не влаштовував істерик "мама дай" або шо. я одного разу спробувала, надивившись на коріша, який впав на підлогу і почав волати. він то своє отримав, а я піддавшись спокусі схавала ріміняки.
    так шо...
+ Ответить в теме
Страница 10 из 68