Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей7Благодарности
  • 1 Сообщение от fragov
  • 1 Сообщение от nickeler
  • 1 Сообщение от Uksus
  • 1 Сообщение от aneisha
  • 2 Сообщение от Ктулху
  • 1 Сообщение от Odo
+ Ответить в теме
Показано с 1 по 8 из 8.
    Частий гість

хотіли як краще...

інколи виникають ситуації в житті,коли ти впевнений в тому ,що комусь просто край, як потрібна твоя допомога,ти хапаєш списа і з курсом на вітряка,як видатний дон Кіхот ламаєш людям кайф...(ну це сподіваюсь в гіршому випадку)

Моя подруга,дуже чесний і свідоми громадянин.Вона знаходила кілька чужих телефонів,і просто спокою не мала,поки річ не потрапляла в руки законного власника.Але останній випадок ,мабуть,відбив їй бажання підбирати чужі засоби комунікації на довго...Діло було ввечорі,їхала десь вона у таксі,і намацала на задньому сидінні чиюсь трубу.Була вона не простенька,отже Настюша зробила висновок такий:"в когось випала з кишені мобіла,не дешева,таксист ще не помітив,сказати про неї дядькові-до власника дійде 20% на 80%,поверну сама!" Так і вирішила. Тихесенько пригребла нещасну нокію,прийшла додому і давай дзвонити по останнім набраним номерам...Чи варто розповідати про те, що обидві дівчини доморощеного мачомена дізнались про існування іншої,то ще й телефон виявився не чий інший,як бідолаги-таксиста,котрого той необачно кинув на задне сидиння своєї машини! ось так невдобно получілось ...
    Отже перед тим ,як рятувати когось,краще питати,чи це їм потрібно :)

Инвалид умственного труда

Re: хотіли як краще...

Ответ Сообщение от Glam00 Посмотреть сообщение
    інколи виникають ситуації в житті,коли ти впевнений в тому ,що комусь просто край, як потрібна твоя допомога,ти хапаєш списа і з курсом на вітряка,як видатний дон Кіхот ламаєш людям кайф...(ну це сподіваюсь в гіршому випадку)

Моя подруга,дуже чесний і свідоми громадянин.Вона знаходила кілька чужих телефонів,і просто спокою не мала,поки річ не потрапляла в руки законного власника.Але останній випадок ,мабуть,відбив їй бажання підбирати чужі засоби комунікації на довго...Діло було ввечорі,їхала десь вона у таксі,і намацала на задньому сидінні чиюсь трубу.Була вона не простенька,отже Настюша зробила висновок такий:"в когось випала з кишені мобіла,не дешева,таксист ще не помітив,сказати про неї дядькові-до власника дійде 20% на 80%,поверну сама!" Так і вирішила. Тихесенько пригребла нещасну нокію,прийшла додому і давай дзвонити по останнім набраним номерам...Чи варто розповідати про те, що обидві дівчини доморощеного мачомена дізнались про існування іншої,то ще й телефон виявився не чий інший,як бідолаги-таксиста,котрого той необачно кинув на задне сидиння своєї машини! ось так невдобно получілось ...
    Отже перед тим ,як рятувати когось,краще питати,чи це їм потрібно :)
    Вообщето надо думать всегда ..... Вначале, а не потом....
    part of me

З іншого боку, телефон міг виявитися не таксиста, а він би сказав, що то його. А власнику сказав би, що мабуть хтось з клієнтів забрав. Так вони (таксисти), до речі і роблять. Так що твоя подруга вірно зробила, а те, що таксист кидається своїм телефоном по салону, то вже його проблеми, могли б забрати і не повернути взагалі.
    2.0

недавно один з каналів торкнувся теми байдужості в суспільстві. то таки наше суспільство стало дуже закритим. ми завжди поспішаємо і не можемо дозволити собі дізнатися про проблеми тих, то проходить поряд. іноді я помічаю таке за собою, не без гріха...
    про телефон.
    Glam00, ваша подруга, на мою думку, вчинила правильно. А те що "благими намерениями выстлана дорога в Ад" так то прописна істина... але іноді таки іншим потрібна допомога... всяко буває...
    Добрий модер ))

І я думаю, шо правильно зробила подруга. Але якшо уявити з яким обличчям вона віддавала, а в неї забирали телефон .... ууууффффффффф ....
    Зате тепер я знатиму, шо в принципі, мобіли губити можна )) люди ж хороші і повернуть ))
    змія болотяна ОЧКОва

ну якшо люди дійсно хороші, то повернуть. мая мабіла пішла по бараді. при тому за дуже цікавих обставин. від людей таких людей я, незаважаючи на те, шо не згодна з ними в ідеологічних питаннях, такого не чекала. тепер буду знать.
    Гуру

Uksus, люди то хорошие. Только возвращать иногда небезопасно.

Прошлой осенью шли с камрадом с тренировки. Нашли на тротуаре моторолку. Позвонила хозяйка (диалог):
    -Принесите пожалуйста телефон по ардесу такому-то.
    -Простите, но кому нужнее в данном случае подъехать? У меня нет надобности. Ежели у вас есть желание - приезжайте, мне ваш сотовый как сороке третье крыло, буду находиться в кафе таком-то, жду вас 30 минут.

Сели с камрадом, заказали чаю. Через 15 минут вваливается эта девочка, с кодлой боевых ребят. На их слегка укуренных и симпатичных лицах читалось желание кому-нибуть навалять люлей, и Ктулху подозревал, что эти кто-нибуть были именно он со своим камрадом. Я улыбнулся, помахал рукой и показал на телефон. Ребята трезво оценили, что их хоть и больше, но Ктулху с камрадом оказались тоже не самыми маленькими экземплярами. А намерЕния у них, видать, кое-какие по пути нарисовались. Хотя говорил с ними интеллигентно/правда, иногда так умею/, без быковства. Девочка осторожно выхватила телефон, и отошла на 2 метра.
    Кодла стоит в нерешительности. То ли чето делать, то ли уйти с целыми мордами лица. Из меня прет откровенная улыбка от маразма происходящего. Говорю:
    -Ну чего стоите? Где наша шоколадка к чаю?
    -Какая?
    -С орехами.
    -Ага.

Мораль сей басни такова - если будете отдавать, идите с охраной, ведь даже в краже могут обвинить, всяко быват.
    Odo
    -

Ктулху, історійка рульна. Нагадали один небезсуперечний вислів: жодна добра справа не лишається без покарання
+ Ответить в теме